Krzesełko wędkarskie z plecakiem

/ 20 odpowiedzi / 3 zdjęć
tochu9702

Mój kuzyn ma podobne, wytrzymałe ale nie wygodne w transporcie(na rowerze lub pieszo, bo autem to pół biedy) (2011/02/19 12:39)

szymon198226

kolego krzesło to rzecz na kturej niewarto oszczędzać . Hodzi nietylo owygode ale tagrze o zdrowie (2011/02/19 14:13)

u?ytkownik50133

http://allegro.pl/mm2s-krzeselko-wedkarskie-z-plecakiem-xx0376-i1452999928.html

Co o tym sadzicie?

Moze ktos ma cos takiego;jak takie krzesełko sie sprawuje?

to jakiejś niewiadomej firmy ... kolega kupił też krzesło z plecakiem ale z jaxona bodajże za 50 zł . no i jest super materiał pod cztery litery gruby i mocno wykonane . fajne mocne krzesełko ...
a to jakiś shit ... lepiej troszkę dołóż i kup cosik lepszego niż takiego gówienko co Ci się rozwali po 3 wyjściach nad wodę ... (2011/02/19 14:19)

matigol

Koledzy polecam wygodne i nie drogie krzeselko Elektrostatyka F5R  http://www.elektrostatyk.com/pl/produkt/12,1,fotele (2011/02/19 14:31)

przemo1980

Koledzy polecam wygodne i nie drogie krzeselko Elektrostatyka F5R  http://www.elektrostatyk.com/pl/produkt/12,1,fotele

Fakt wygodne jest, niedawno ten model nabyłem (jeszcze nie przetestowane nad wodą), ale ja bym tego nie nazwał krzesełkiem :) spokojnie można rozstawić w domu i rozsiąść się z piwkiem przed telewizorem :) Toć to istna kanapa ! :) (2011/02/19 14:46)

matigol

Hehe,masz racje,mozna je smialo w mieszkanku rozstawic,ja go uzywam na zasiadkach dluzszych niz doba,do dokupienia do niego jest jeszcze w ofercie specjalny podnozek ale fotel kosztuje ok 150pln a podnozek ok 100pln,przesada a idze smialo obyc sie bez podnozka.Wedkowujac mamy odpoczywas i sie relaksowac a nie wiercic sie na malych taboretach. (2011/02/19 15:42)

michal0210

Witam! Też od pewnego czasu szukam sobie jakieś krzesełko na ryby. Dzisiaj przeglądając zauważyłem ciekawą ofertę http://allegro.pl/lux-karpiowy-fotel-wedkarski-elektrostatyk-f8r-i1454278609.html#gallery  może będzie i Tobie odpowiadać. Pozdrawiam (2011/02/19 17:03)

pstrag222

moim zdaniem fotele sa o wiele wiele lepsze wygodniejsze. a taki plecak jest troche mały (2011/02/19 17:09)

matigol

"Witam! Też od pewnego czasu szukam sobie jakieś krzesełko na ryby. Dzisiaj przeglądając zauważyłem ciekawą ofertę http://allegro.pl/lux-karpiowy-fotel-wedkarski-elektrostatyk-f8r-i1454278609.html#gallery  może będzie i Tobie odpowiadać. Pozdrawiam"

Proponuje ten przeze mnie polecany bo jest z regulacja oparcia,mozna go w poziom rozlozyc. (2011/02/19 17:20)

jarek3648

Ja mam takie,może niezbyt tanie 65zł ale rewelka,stabilne i wszystko się w nim mieści.

pozdrawiam

(2011/02/19 19:56)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

piotrcarp

kolega ma racje liczy sie wygoda i relaks nad woda no i zdrowie bo siedziec na takim czyms cala noc to porazka ja uzywam fotele karpiowe sredniej klasy koszt kolo 150-200zl ale po paru godzinach plecy niebola a i mozna sie zdrzemnac na takim czyms jedyny problem to transport jak ktos niema auta (2011/02/19 21:31)

u?ytkownik58993

polecam to krzesełko cormorana , sam takie mam i jest jak dla mnie mega wygodne , poza tym jego cena to ok. 200zl  . czyli nie jest wygórowana . mozna je takze dostac na allegro za 160 zł plus wysylka jakieś 30zl . czyli prawie 200  to tyle za ile dostaniesz w dobrym sklepie . pozdr (2011/02/20 04:01)

u?ytkownik58993

... i podaruj sobie wszelkie amatorskie gów...na z plecakiem bo to shity na 1-2 razy (2011/02/20 04:04)

Kangur1979

Szwagier ma podobny wynalazek-uwierz mi porażka!!!Może zdaje egzamin jeśli jesteś nad wodą 1-2 godziny ale dłuższego siedzenia na "tym czymś" jakoś nie mogę sobie wyobrazić...,a i do środka za dużo nie włożysz...Lepiej przemyśl ten zakup,żeby pieniążków nie wyrzucać w błoto... ;) (2011/02/21 19:11)

SylwKwn

Ja osobiście koledze polecam fotel Elktrostatyk F5R, nabyłem taki w zeszłym roku i jestem z niego bardzo zadowolony, dzięki regulacji nóżek możesz go rozłożyć praktycznie w każdym miejscu, o wygodzie na takim foteliku nie wspomnę, po prostu bajka nad wodą, a dzięki regulacji oparcia na nocnym wypadzie można sobie bez problemu na tym foteliku uciąć drzemkę. :) Do tego czsu męczyłem się na tańszych shitach i powiem Ci szczerze że nie warto.

Pozdrawiam

(2011/02/21 19:23)

dan984

Witam. ja posiadam też elektrostatyka od zeszłego sezonu...dużo przeszedł i jest naprawde świetny....polecam......dobry stosunek ceny do jakości :)) (2011/02/21 19:29)

warun

Witam.

Kolego jak masz wydawać pieniądze na typowe krzesełko, to lepiej kup sobie porządną walize wędkarską z siedziskiem na górze i masz dwa w jednym a nie dodatkowe koromyso do noszenia. A jak chcesz sie oprzeć, pzespać na tym czymś, to fotel elektrostatica jest tani i doskonały. Szczerze powiem oglądałem jakieś fotele za prawie 500 zł i niestety przy moich gabarytach nie były tak stabilne jak ten electrostatic podany wyzej przez  innego kolegę. Jedyna waga jest taka, że trochę ręce się męczą przy niesieniu ale i tak jest całkiem całkiem bo można go naprawdę wygodnie złapać i nawet ze dwa kilometry przenieść. a jak się dorobi do niego jakiś pokrowiec z paskiem na ramie to jużwogóle. Fakt jest taki że to raczej na dłuższe nasiadówki.

Pozdrawiam

Warun

(2011/02/22 10:03)

withanight88

Takie krzeselka nadaja się na godzine siedzenia nad woda, nie wygodne , nie stabilne chyba że chcesz to przeznaczyc do wedkowania na lodzie.

Tak jak wyżej sugerują albo elektrostatyk albo składany fotel ogrodowy - mam to drugie i jestem bardzo zadowolony

(2011/02/22 10:07)

tomalocb

Witam  . Potwierdzam opinę kolegów co do fotela firmy ELEKTROSTATYK . Pewnie jakiś model fotela dla Siebie wybierzesz . Ja polecam fotel - F5R a co do oparcia konczyn górnych można przerobić na wygodniejsze ale to już sprawa każdego użytkownika co komu wygodne . Nie polecam foteli JAXON - produkuje je firma ELEKTROSTATYK z logo jaxon . Zyczę trafnego wybory i miłej zasiadki na rybach . Pozdrawiam  (2011/02/22 13:09)

adams2

Nie mam doświadczenia z fotelami,całe życie wędkowałem na krzesełkach.Ostatnio skusiłem się jednak na fotel.Sugerowałem się ceną i reklamą.Kupiłem RUMPOLA i żałuję.Podstawki nóżek są nie regulowane,nie przylegają całą powierzchnią do podłoża-cała nóżka, gdy jest wysunięta,jest pod katem do podloża,więc i zakończenie też-(przylega tylko krawędzią) są małej średnicy(będą się wbijały w miękie podłoże)Całość wykonania jest dość delikatna.Chcę przestrzec kolegów przed tym sprzętem!Lepiej dołożyć 40-50 zł i kupić coś innego.Ja natomiast siedząc na swoim fotelu,bedę się czuł jak kierowca,który jedzie na jednym  "kapciu".

(2011/03/07 09:22)