Zaloguj się do konta

Kropki (kulki) we wnętrznościach płotek

utworzono: 2012/03/25 10:32

Witam. Nie za bardzo wiem dlaczego piszesz akurat do mnie ? Przykro mi ,ale ja nie piszę na zamówienie ani nie odpowiadam na pytania jak robot logujący  się tutaj po to ,by rozstrzygać cudze bolączki i niewiedzę. Ja wiem co to jest , jednak po tym , co napisał tam Uran83 (drugi w podejrzanie dziwny sposób wytypowany do odpowiedzi ) wietrzę w całej sytuacji nie tylko tęgi absurd ,ale i również persyflaż. Dlatego nie odpowiem na zadane pytanie  - bo jak wcześniej podkreśliłem :piszę kiedy chcę ( mam niestety dość władczy charakter ) a po  drugie :cała sytuacja wydaje mi się mocno naciągana. Odpowiedź oczywiście sporządziłem - zapisując ją w kopii  e maila , jednakże niesiony na skrzydłach intuicji  - odczuwam silną niechęć do wypowiadania się w tym temacie. Dziękuję.

Kabaret po prostu:)

https://www.youtube.com/watch?v=lPxkJMSpujU

;)))

Gdybyś musiał płacić , choćby i po kilka groszy za każdy akt piractwa jakiego dopuszczasz się wklejając te głupawe filmiki - to twoja aktywność na tym portalu oscylowałaby w granicach zera. Nie potrafisz najwidoczniej nic innego jak tylko wklejać jakieś kabarety ,  relacje  z wieczorów recytatorskich .... Ponadto radzę : zdejmij tę afro - plerezę z głowy ( z wypożyczalni PDK )  , bo nazbyt w ten sposób ryzykujesz przegrzaniem delikatnej przecież tkanki nerwowej. 
[2012-03-29 15:31]

Iras1975

Wysiliłeś się na dowcip, a to oznacza, że chyba masz rozum i serce. Cyborgi tego nie mają więc witaj wśród ludzi.:)

Szacuneczek.

[2012-03-29 22:22]

Wysiliłeś się na dowcip, a to oznacza, że chyba masz rozum i serce. Cyborgi tego nie mają więc witaj wśród ludzi.:)

Szacuneczek.

Jeżeli uznałeś to za dowcip - to tym lepiej . Dobrze ,że nie będzie ciągu dalszego kłótni . Pzdr.
[2012-03-29 23:29]

Grzes555

Jeżeli uznałeś to za dowcip - to tym lepiej . Dobrze ,że nie będzie ciągu dalszego kłótni . Pzdr.

Kolega Iras ma widać przyjazne usposobienie. Uważam jednak, że nie powinien Pan atakować ludzi, którzy śmieją się z Pana. Pana odpowiedź w stylu "wiem, ale nie powiem", jej forma i treść była na tyle groteskowa, że aż śmieszna (zauważyło to kilku użytkowników, więc coś musi w tym być). Powiem więcej- była to KPINA z forum i ludzi piszących na nim, za którą to kpinę mógł Pan zostać inaczej potraktowany, niż tylko śmiechem. Pana odpowiedź na mój problem powinna być wzorem jak NIE NALEŻY wypowiadać się na forum. Forum jest po to, żeby sobie pomagać. Jeśli ktoś nie ma ochoty pomagać, to niech nie pomaga, ale nie musi pisać na forum tekstów typu "wiem, ale nie powiem", bo czemu ma to służyć. Lepiej używać wtedy forum do przeglądania, albo do pisania wnoszących cokolwiek do dyskusji odpowiedzi. Dobrze, że pozostali użytkownicy tego forum mają inne podejście- bo byłem zniesmaczony i zbulwersowany potraktowaniem mnie i mojego pytania przez Pana, jak i Urana83, i myślałem, że to norma w tym miejscu. Okazało się jednak, że tak nie jest- inni wnieśli dużo do dyskusji, za co jestem Im wdzięczny.

Życzę więcej ufności do ludzi i pogody ducha.
Wszystkiego dobrego. Pozdrawiam [2012-03-30 09:07]

Iras1975

Kolega Iras ma widać przyjazne usposobienie. Uważam jednak, że nie powinien Pan atakować ludzi, którzy śmieją się z Pana. Pana odpowiedź w stylu "wiem, ale nie powiem", jej forma i treść była na tyle groteskowa, że aż śmieszna (zauważyło to kilku użytkowników, więc coś musi w tym być). Powiem więcej- była to KPINA z forum i ludzi piszących na nim, za którą to kpinę mógł Pan zostać inaczej potraktowany, niż tylko śmiechem. Pana odpowiedź na mój problem powinna być wzorem jak NIE NALEŻY wypowiadać się na forum. Forum jest po to, żeby sobie pomagać. Jeśli ktoś nie ma ochoty pomagać, to niech nie pomaga, ale nie musi pisać na forum tekstów typu "wiem, ale nie powiem", bo czemu ma to służyć. Lepiej używać wtedy forum do przeglądania, albo do pisania wnoszących cokolwiek do dyskusji odpowiedzi. Dobrze, że pozostali użytkownicy tego forum mają inne podejście- bo byłem zniesmaczony i zbulwersowany potraktowaniem mnie i mojego pytania przez Pana, jak i Urana83, i myślałem, że to norma w tym miejscu. Okazało się jednak, że tak nie jest- inni wnieśli dużo do dyskusji, za co jestem Im wdzięczny.

Życzę więcej ufności do ludzi i pogody ducha.
Wszystkiego dobrego. Pozdrawiam

Ja też nie jestem wzorem do naśladowania, ale piszę z konta które jest maksymalnie realne i nie lękam się krytyki. 

Prima aprilis.:)))

[2012-03-31 00:19]