Kropki (kulki) we wn皻rzno軼iach p這tek

/ 55 odpowiedzi / 4 zdj耩
u?ytkownik107205

Witam. Nie za bardzo wiem dlaczego piszesz akurat do mnie ? Przykro mi ,ale ja nie pisz na zam闚ienie ani nie odpowiadam na pytania jak robot loguj帷y  si tutaj po to ,by rozstrzyga cudze bol帷zki i niewiedz. Ja wiem co to jest , jednak po tym , co napisa tam Uran83 (drugi w podejrzanie dziwny spos鏏 wytypowany do odpowiedzi ) wietrz w ca貫j sytuacji nie tylko t璕i absurd ,ale i r闚nie persyfla. Dlatego nie odpowiem na zadane pytanie  - bo jak wcze郾iej podkre郵i貫m :pisz kiedy chc ( mam niestety do嗆 w豉dczy charakter ) a po  drugie :ca豉 sytuacja wydaje mi si mocno naci庵ana. Odpowied oczywi軼ie sporz康zi貫m - zapisuj帷 j w kopii  e maila , jednak瞠 niesiony na skrzyd豉ch intuicji  - odczuwam siln niech耩 do wypowiadania si w tym temacie. Dzi瘯uj.

Kabaret po prostu:)

http://www.youtube.com/watch?v=lPxkJMSpujU

;)))

Gdyby musia p豉ci , cho熲y i po kilka groszy za ka盥y akt piractwa jakiego dopuszczasz si wklejaj帷 te g逝pawe filmiki - to twoja aktywno嗆 na tym portalu oscylowa豉by w granicach zera. Nie potrafisz najwidoczniej nic innego jak tylko wkleja jakie kabarety ,  relacje  z wieczor闚 reblockquoteorskich .... Ponadto radz : zdejmij t afro - plerez z g這wy ( z wypo篡czalni PDK )  , bo nazbyt w ten spos鏏 ryzykujesz przegrzaniem delikatnej przecie tkanki nerwowej.  (2012/03/29 15:31)

Iras1975

Wysili貫 si na dowcip, a to oznacza, 瞠 chyba masz rozum i serce. Cyborgi tego nie maj wi璚 witaj w鈔鏚 ludzi.:)

Szacuneczek.

(2012/03/29 22:22)

u?ytkownik107205

Wysili貫 si na dowcip, a to oznacza, 瞠 chyba masz rozum i serce. Cyborgi tego nie maj wi璚 witaj w鈔鏚 ludzi.:)

Szacuneczek.

Je瞠li uzna貫 to za dowcip - to tym lepiej . Dobrze ,瞠 nie b璠zie ci庵u dalszego k堯tni . Pzdr. (2012/03/29 23:29)

Grzes555

Je瞠li uzna貫 to za dowcip - to tym lepiej . Dobrze ,瞠 nie b璠zie ci庵u dalszego k堯tni . Pzdr.

Kolega Iras ma wida przyjazne usposobienie. Uwa瘸m jednak, 瞠 nie powinien Pan atakowa ludzi, kt鏎zy 鄉iej si z Pana. Pana odpowied w stylu "wiem, ale nie powiem", jej forma i tre嗆 by豉 na tyle groteskowa, 瞠 a 鄉ieszna (zauwa篡這 to kilku u篡tkownik闚, wi璚 co musi w tym by). Powiem wi璚ej- by豉 to KPINA z forum i ludzi pisz帷ych na nim, za kt鏎 to kpin m鏬 Pan zosta inaczej potraktowany, ni tylko 鄉iechem. Pana odpowied na m鎩 problem powinna by wzorem jak NIE NALE玆 wypowiada si na forum. Forum jest po to, 瞠by sobie pomaga. Je郵i kto nie ma ochoty pomaga, to niech nie pomaga, ale nie musi pisa na forum tekst闚 typu "wiem, ale nie powiem", bo czemu ma to s逝篡. Lepiej u篡wa wtedy forum do przegl康ania, albo do pisania wnosz帷ych cokolwiek do dyskusji odpowiedzi. Dobrze, 瞠 pozostali u篡tkownicy tego forum maj inne podej軼ie- bo by貫m zniesmaczony i zbulwersowany potraktowaniem mnie i mojego pytania przez Pana, jak i Urana83, i my郵a貫m, 瞠 to norma w tym miejscu. Okaza這 si jednak, 瞠 tak nie jest- inni wnie郵i du穎 do dyskusji, za co jestem Im wdzi璚zny.

砰cz wi璚ej ufno軼i do ludzi i pogody ducha.
Wszystkiego dobrego. Pozdrawiam (2012/03/30 09:07)

Iras1975

Je瞠li uzna貫 to za dowcip - to tym lepiej . Dobrze ,瞠 nie b璠zie ci庵u dalszego k堯tni . Pzdr.

Kolega Iras ma wida przyjazne usposobienie. Uwa瘸m jednak, 瞠 nie powinien Pan atakowa ludzi, kt鏎zy 鄉iej si z Pana. Pana odpowied w stylu "wiem, ale nie powiem", jej forma i tre嗆 by豉 na tyle groteskowa, 瞠 a 鄉ieszna (zauwa篡這 to kilku u篡tkownik闚, wi璚 co musi w tym by). Powiem wi璚ej- by豉 to KPINA z forum i ludzi pisz帷ych na nim, za kt鏎 to kpin m鏬 Pan zosta inaczej potraktowany, ni tylko 鄉iechem. Pana odpowied na m鎩 problem powinna by wzorem jak NIE NALE玆 wypowiada si na forum. Forum jest po to, 瞠by sobie pomaga. Je郵i kto nie ma ochoty pomaga, to niech nie pomaga, ale nie musi pisa na forum tekst闚 typu "wiem, ale nie powiem", bo czemu ma to s逝篡. Lepiej u篡wa wtedy forum do przegl康ania, albo do pisania wnosz帷ych cokolwiek do dyskusji odpowiedzi. Dobrze, 瞠 pozostali u篡tkownicy tego forum maj inne podej軼ie- bo by貫m zniesmaczony i zbulwersowany potraktowaniem mnie i mojego pytania przez Pana, jak i Urana83, i my郵a貫m, 瞠 to norma w tym miejscu. Okaza這 si jednak, 瞠 tak nie jest- inni wnie郵i du穎 do dyskusji, za co jestem Im wdzi璚zny.

砰cz wi璚ej ufno軼i do ludzi i pogody ducha.
Wszystkiego dobrego. Pozdrawiam

Ja te nie jestem wzorem do na郵adowania, ale pisz z konta kt鏎e jest maksymalnie realne i nie l瘯am si krytyki. 

Prima aprilis.:)))

(2012/03/31 00:19)