Kręciołek matchowy za 80-90 zł

/ 5 odpowiedzi

Witam

Chciałbym kupić kołowrotek do swojej pierwszej wędki odległościowej ( robinson red star match 4.2 ) za 80/90 zł 

Wiem, że nie będzie to jakiś super kołowrotek i że za 200 kupię lepszego :)

Łowię rekreacyjnie na jeziorach nie przekraczających 3 m głębokości. Szczerze to mój największy "okaz" to 0.5kg leszcz ale i tak cieszył, więc łowie raczej małe ryby

znalazłem podobny temat ale z 2009r od tej pory powstało dużo innych różności

Z góry dziękuje za odpowiedź 


Harry0905


Jestem na podobnym etapie zaawansowania jak Ty i koledzy o wiele bardziej doświadczeni polecili mi kołowrotki Okuma. Napewno znajdziesz coś za tą kasę. (2015/02/27 23:24)

darks86


Polecę Shimano. U mnie nawet Alivio sprawdza się od paru lat. Obecnie wyszły Sienny, które są niewiele droższe, ale zbudowane lepiej niż Catana. Warto dorzucić te 20-30 zł.

Poza tym Okuma Inspira chociażby. Ojcu kilka late temu dorwałem Dragona Express, RD 520 bodajże. Działa do dzisiaj. Płaciłem 75-85 zł. (2015/02/28 03:23)

Artur z Ketrzyna


Witam

Chciałbym kupić kołowrotek do swojej pierwszej wędki odległościowej ( robinson red star match 4.2 ) za 80/90 zł 

Wiem, że nie będzie to jakiś super kołowrotek i że za 200 kupię lepszego :)

Łowię rekreacyjnie na jeziorach nie przekraczających 3 m głębokości. Szczerze to mój największy "okaz" to 0.5kg leszcz ale i tak cieszył, więc łowie raczej małe ryby

znalazłem podobny temat ale z 2009r od tej pory powstało dużo innych różności

Z góry dziękuje za odpowiedź 



Polecę Ci kołowrotek,
Dragon Kołowrotek Thytan RD500i
http://www.wedkarski.com/kolowrotki/4598-kolowrotek-thytan-rd500i-dragon.html
Model; 530 (12-02-530)
ilość łożysk bb [szt.] - 4
ilość łożysk rb [szt.] - 1
masa [g] - 305
przełożenie - 5.1:1
Cena - ok 65 zł
Za te pieniądze chyba lepszego nie znajdziesz. Praca nienagana, ładnie nawija żyłkę.
Naprawdę dobry kreciołek. Mam taki, i powiem, że jednak za nie duże pieniądze można kupić coś dobrego. :-)
Przyjemności z wędkowania.

 No i właśnie podpowiedziałeś Ras al Ghul mi pomysł na nowy wpis. I ta opinia będzie nie sponsorowana, i do tego na przekór tym, którzy za większe pieniądze proponują szajs.
Dzięki.
Tak więc Paweł, jak kupisz go w sklepie stacjonarnym, to jeszcze z twego budżetu powinno zostać na żyłkę ;-) Naprawdę polecam. (2015/02/28 07:25)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

spines21


W tym segmencie cenowym jest Jaxon Victus.
Mam i używałem w zeszłym sezonie.
Całkiem spoko młynek.http://www.jaxon.pl/Katalog/248_176_kolowrotki/5026_kolowrotki/Produkt/30623_jaxon-victus.aspx
JAXON VICTUS KJ-VIC200 (2015/02/28 07:36)