Zaloguj się do konta

Krasnobród zbiorniki

utworzono: 2010/07/21 07:36
kodi78

Witam, w sobotę wybieram się z rodzinką do Krasnobrodu, sa tam 3 zbiorniki nalerzące do Krasnobrockiego Towarzystwa Wędkarskiego, nigdy tam nie łowiłem, prosze o wszelkie informacje na temat tych łowisk, ryb jakie można tam złowić, metod i fajnych miejscówek Pozdrawiam i liczę na pomoc [2010-07-21 07:36]

kodi78

Może jednak ktoś tam wędkował i podzieli sie cennymi informacjami [2010-07-21 10:12]

Elmiszello

Dawno tam nie byłem ale z tego co mi wiadomo na obecną chwilę to ryby jakie tam występują to karp,lin,amur,tołpyga,karaś,płoć,szczupak,okoń i jakieś jeszcze nie wiem dokładnie to i pisał nie będę. Wiem też że jest jakoś z opłatami tam teraz dziwnie [2010-07-21 10:18]

kodi78

Dzięki może ktoś coś jeszcze podpowie? [2010-07-22 07:38]

kazik

Kolego ,,kodi78” ja w Krasnobrodzie dawno wędkowałem i trudno mi coś o tym powiedzieć . Wiem że rzeka Wieprz jest górska , a zbiornik w ostatnim czasie był czyszczony więc trudno coś powiedzieć bo tam nie jeżdżę . Ponoć wędkarze mają jakiś staw niedaleko zbiornika ,ale nie wiem co i jak . Może lepiej jest poinformowany kolega ,,Zamościanin” który jest na tym portalu . Ewentualnie zajrzyj na stronę okręgu PZW Zamość i tam możesz się czegoś więcej dowiedzieć . Na tych stronach mają forum gdzie możesz się zapytać  , bo tam jest więcej wędkarzy co ten zbiornik odwiedzają . Bardzo mi przykro ale trudno mi coś pomóc . Link do strony okręgu

 http://www.pzw.org.pl/56/ [2010-07-22 10:45]

Civac

Witam!
W tym sezonie chciałbym się wybrać na wędkowanie do Krasnobrodu. Czy ktoś z okolic mógłby mi udzielić informacji o tym zbiorniku( z tego co wiem teraz jest jeden 17 ha stworzony z 4 połączonych)? Na jakie ryby sie nastawiać? Wybieram się z dziećmi, więc czy jest tam możliwość wynajęcia domku niedaleko od wody? Może ktoś coś poleci?:)

Dziękuję i Pozdrawiam! [2013-02-28 13:50]

Wloczykij1

sam tez myslalem w tym roku troche tam polowic.

tylko ze jest jedna dziwna zasada nie wolno w nocy lipa

jest tez ladny smu i sandacz, ja tylko za tym jezdze, a koszty oplat na caly rok to gdzies blisko 200 zł. jest cos o tym na forum pzw zamosc ale tez nie wiele.

trzeba byloby podjechac na miejsce i po pytac

[2013-02-28 16:56]

Piotru14

Witam w tamtym roku byłem tam na wakacjach.Opłata na 2 tyg kosztowała mnie 150zł, ryby jest dużo i brała cały czas przeważnie karaś,karp,lin amura nie widziałem i mnóstwo szczupaka ale pistolety.Najlepiej brały na białe robaki, kuku i ryby uwielbiają dipy waniliowe zamoczyć przynęte i branie za około 10 min.
[2013-02-28 19:17]

Michaels660

Witam.
Posiada ktoś jakieś ciekawe informacje na temat tego zbiornika?
Pozdrawiam. [2019-03-20 09:50]