Zaloguj się do konta

Kradzieże nad Bugiem !!!!!

utworzono: 2011/06/21 13:11
lobi

ostrzegam przed kradzieżami nad rzeka Bug (szumin) własnie dzisiaj straciłem tam z kolega dwa spiningi. Wydaje mi sie ze na policje nie ma co sie nawet wybierac. moze macie jakies pomysły jak odzyskac sprzet w jakis inny sposób niz znalesc winowajców i samemu wymierzyc sprawiedliwosc
[2011-06-21 13:11]

baloonstyle

A w jaki sposób rąbnęli wam dwa spinningi?
z rąk zabrali?

[2011-06-21 13:19]

lobi

nie z rąk to bym wiedział kto zabrał hehe. poprostu stały oparte o samochód nie było nas przy nich dosłownie kilka minut i nie zastalismy ani sprzetu  ani sprawcy dobrze ze samochd zostawili hehe
[2011-06-21 13:23]

Jeżeli wartość sprzętu przekroczyła 250 zł, to na pewno warto powiadomić Policję. Ale i bez tego warto, bo jak ktoś ich gdzieś sieknie, to mogą odnaleźć Wasz sprzęt, albo trafią na paserce i Was powiadomią. [2011-06-21 13:28]

baloonstyle

nie z rąk to bym wiedział kto zabrał hehe. poprostu stały oparte o samochód nie było nas przy nich dosłownie kilka minut i nie zastalismy ani sprzetu  ani sprawcy dobrze ze samochd zostawili hehe

No to faktycznie niefart.Pewnie jakiś trafiony tubylec.


[2011-06-21 13:37]

perwer

Mi dwa lata temu na Przeczycach ukradli 2 wedki +torba i sygnalizatory.Zreszta dwóm kolegom też ...Przyznaje że nasza wina ,bo po przyjeździe poszły 4 x0,7 na dzień dobry i po prostu złodzieje nas obserwowali.ale zdarzyło mi sie też tego roku i tamtego złapac dówch złodziei ,sprawiedliwość została wymierzona na miejscu.Nawet mamy ponton jednego ze złodziei ,bo podpłyneli pontonem.Podobno jeden z naszych kołowrotków był na allegro,ciężko teraz dociec ,czy to był ten ,ale jak by aukcja sie szybko nie zakończyła to bym spróbował.
[2011-06-21 13:38]

baloonstyle

No to ciekawie macie nad woda. Polują na Was. Ja u siebie z czymś takim się nie spotkałem, jedyne co doszło do moich uszu ż na lodzie w jednym miejscu w Gdańsku okradają dzień w dzień wędkarzy ale to okradają dziadków na żywca.
[2011-06-21 14:10]

U nas przez pewien czas robili bryczki wędkarzom na jednym z łowisk. Przez tydzień padło ok 20 fur Polaków, nie licząc Niemców. Potem kilku zrobionych się wkurzyło i na ortopedii przybyło trzech pacjentów. I nogi i ręce drzwiami w autach. Od tego czasu spokój. [2011-06-21 14:40]

lobi

mam nadzieje ze sie trrafi jeszcze na rybach ten ktos z moja wędką .
[2011-06-21 15:49]

mam nadzieje ze sie trrafi jeszcze na rybach ten ktos z moja wędką . 






Szukaj na Allegro i na rynku.

[2011-06-21 15:57]

fabis

wędkuje już nad Szuminem 15 lat i nigdy mi  się coś takiego nie stało.kradzieże zdarzają się wszędzie,ja swoich wędek nie zostawiam bez opieki.
[2011-10-04 21:37]