Kradzież

/ 51 odpowiedzi
pawgro14


Może i naiwny ,ale po co kraść wędki warte kilka tysięcy złotych i komu je sprzedać jeśli nie nam  wędkarzom ??? może się zdarzyć że ktoś się natknie na ogłoszenie o sprzedaży lub spotka je gdzieś na jakimś bazarze  rynku,to są 2 używane mało popularne wędki więc sprawa jest prostsza,jestem je w stanie rozpoznać.Ludzie ogarnijcie się ja nie proszę o to żebyście wędkarzom kije z rąk wyrywali.Co do modelu to przeglądam strony i nie zauważyłem żeby ktokolwiek jeszcze nim handlował.Co do miasta to zostały skradzione w Iłowie,dla wiedzy wszystkich mądralińskich policja została powiadomiona w pierwszej kolejności. (2013/10/05 10:36)

zbynio 33


I ja mam zieloną i to Cormorana...czy jestem podejrzany? :-)

aż do wyjaśnienia i niestety trzeba Ci zarekwirować kije.;) (2013/10/05 10:43)

zbynio 33


Może i naiwny ,ale po co kraść wędki warte kilka tysięcy złotych i komu je sprzedać jeśli nie nam  wędkarzom ??? może się zdarzyć że ktoś się natknie na ogłoszenie o sprzedaży lub spotka je gdzieś na jakimś bazarze  rynku,to są 2 używane mało popularne wędki więc sprawa jest prostsza,jestem je w stanie rozpoznać.Ludzie ogarnijcie się ja nie proszę o to żebyście wędkarzom kije z rąk wyrywali.Co do modelu to przeglądam strony i nie zauważyłem żeby ktokolwiek jeszcze nim handlował.Co do miasta to zostały skradzione w Iłowie,dla wiedzy wszystkich mądralińskich policja została powiadomiona w pierwszej kolejności.


to z Warszawy nikt nie przyjechał. najciemniej zawsze pod latarnią. trzeba wiedzieć, gdzie i co ktoś ma żeby ukraść. (2013/10/05 10:47)

emista


Jak zawsze- podrwili ,pokpili i nie wrócili do tematu. Forum wędkarzy zdaje się być miejscem ,gdzie można ponarzekać,pomądrzyć się a nawet pokpić z innych. Jak by wędkarze byli zafascynowani tylko negatywami , reklamą ...szkoda słów. Czas już zrezygnować z takiego towarzystwa, inni dawno to już zrobili. (2013/10/09 16:52)

zbynio 33


Jak zawsze- podrwili ,pokpili i nie wrócili do tematu. Forum wędkarzy zdaje się być miejscem ,gdzie można ponarzekać,pomądrzyć się a nawet pokpić z innych. Jak by wędkarze byli zafascynowani tylko negatywami , reklamą ...szkoda słów. Czas już zrezygnować z takiego towarzystwa, inni dawno to już zrobili.

jak każde forum. nie oczekuj, że ja z Działdowa przeprowadzę śledztwo w Iławie choć mam tylko 80 km. gdyby któryś  z kolegów mógł pomóc coś więcej to by pewnie pomógł.
jeśli się natchnę na taki sprzęt dam znać. (2013/10/09 17:06)

ryukon1975


Jak zawsze- podrwili ,pokpili i nie wrócili do tematu. Forum wędkarzy zdaje się być miejscem ,gdzie można ponarzekać,pomądrzyć się a nawet pokpić z innych. Jak by wędkarze byli zafascynowani tylko negatywami , reklamą ...szkoda słów. Czas już zrezygnować z takiego towarzystwa, inni dawno to już zrobili.


 

 

 

 

 

W jakim celu do niego wracać ? Ja nie Rutkowski czy agent Tomek ,mam biegać i sprawdzać wędki napotkanym wędkarzom?

Tu tylko pożartować można bo poważnego rozwiązania sprawy nie widzę, przynajmniej nie na forum czy nawet całym portalu. Chyba że w ogłoszeniach ktoś je na sprzedaż wystawi. :)

(2013/10/09 17:24)

u?ytkownik142935


Ja już od jakiegoś czasu nie chodzę na rybki -  blanki moich wędek mają zielonawy odcień - przeczekam z dwa   lata i zaryzukuję (2013/10/09 19:13)

zbynio 33


Ja już od jakiegoś czasu nie chodzę na rybki -  blanki moich wędek mają zielonawy odcień - przeczekam z dwa   lata i zaryzukuję

nie wyśliźniesz się;) (2013/10/09 22:36)

u?ytkownik97760


Ja już od jakiegoś czasu nie chodzę na rybki -  blanki moich wędek mają zielonawy odcień - przeczekam z dwa   lata i zaryzukuję

nie wyśliźniesz się;)

Pewnie że się nie wyślizgnie. Teraz modne chodzenie do jasnowidzów a ci nawet po 10 latach go znajdą (2013/10/09 22:49)

danielkas


Szanse na odzyskanie na pewno niewielkie. Pewnie ukradł je jakiś nie-wędkarz i być może sprzeda po okazyjnej cenie nie wiedzącemu nic o pochodzeniu wędkarzowi. Sprawę należy zgłosić na policję - wtedy po zauważeniu wędek i wezwaniu policji jest drobna szansa na odzyskanie. (2013/10/10 11:10)

marekzalewski


gdyby tak jeszcze ktoś podsunął jakiś mądry pomysł, podpowiedział co mógłby chłopak zrobić a tu same drwiny, bo glupio w sumie spytał (ale można go zrozumieć - w końcu został okradziony i pomocy szuka)... żal dupę ściska jak się czyta komentarze niektórych... do czasu aż sami coś stracą. skoro nikt tu nic nie wniósł to po co się odzywać (takich ludzi to ja nie rozumiem)? (2013/10/10 23:21)

zbynio 33


gdyby tak jeszcze ktoś podsunął jakiś mądry pomysł, podpowiedział co mógłby chłopak zrobić a tu same drwiny, bo glupio w sumie spytał (ale można go zrozumieć - w końcu został okradziony i pomocy szuka)... żal dupę ściska jak się czyta komentarze niektórych... do czasu aż sami coś stracą. skoro nikt tu nic nie wniósł to po co się odzywać (takich ludzi to ja nie rozumiem)?


mam nadzieję, że chociaż schudnę, bo żałuje, że wszedłem i nic nie wniosłem a żal dupę ściska.;) (2013/10/11 09:39)

kedzio


gdyby tak jeszcze ktoś podsunął jakiś mądry pomysł, podpowiedział co mógłby chłopak zrobić a tu same drwiny, bo glupio w sumie spytał (ale można go zrozumieć - w końcu został okradziony i pomocy szuka)... żal dupę ściska jak się czyta komentarze niektórych... do czasu aż sami coś stracą. skoro nikt tu nic nie wniósł to po co się odzywać (takich ludzi to ja nie rozumiem)?


Taka informacja kolego, powinna zawierać jakieś informacje. Np: - Wczoraj, w godzinach wieczornych, w miejscowości "X", z budynku gospodarczego na posesji przy ulicy "Y" skradziono sprzęt wędkarski, a w tym: -wędki marki "XXXX" szt.2 - kubełek taki a taki, podbierak...........etc. Opis przedmiotów. Proszę o pomoc wszystkie osoby które mogły widzieć sprawcę, zauważą, lub usłyszą cokolwiek na temat sprawcy lub skradzionego sprzętu. - - Informacje kontaktowe. A nie tak: - okradli mnie! Ratunku! Nie sądzisz, że to dwie różne wersje? (2013/10/11 09:53)

JKarp


Kiedyś i mnie coś podobnego spotkało znaczy z piwnicy cały sprzęt został przeniesiony do piwnicy na przeciw jak się później okazało... Policjant nie mógł się nadziwić jak opisując sprzęt podawałem różne szczegóły - a to rysa, a to naklejka na blanku...Cały blok wiedział, że mnie okradziono i chyba wszyscy wędkarze w mieście ( poprzednim ). I trafu trzeba, że kolega usłyszał jak jeden oferował wędki drugiemu i przyleciał do mnie a ten co oferował sprzet to syn sąsiadki z bloku... Należało jeszcze udowodnić, że sprzęt jest mój więc czytano głośno po otworzeniu piwnicy opisy wędek, podbieraka, podpórek i lipy nie było :-)
Pytam jak mam ( mamy ) pomóc jak wiemy, że wędki są zielone i tyle?
Szukaj Kolego wśród sąsiadów, znajomych.
JK (2013/10/11 10:35)

marekzalewski


kedzio jasne, nic nie podal ale przesadą jest drwienie... nic nie wiem to sie nie odzywam (2013/10/11 11:59)

u?ytkownik95904


kedzio jasne, nic nie podal ale przesadą jest drwienie... nic nie wiem to sie nie odzywam

Kolego na szczęście nie Ty tutaj jesteś od ustalania zasad na forum, zastanów się co Ty wniosłeś do tematu a skoro nic nie wniosłeś to postępuj zgodnie ze swoimi zasadami z pierwszego swojego postu w tym wątku. (2013/10/11 12:44)

zbynio5o


Nikt tutaj nie drwi z nieszczęścia kolegi a raczaj żartujemy sobie. Treść tego postu sama w sobie do tego sprowokowała. Zauważyć należy również, iż mimo koledzy żartują, jednocześnie udzielają dobrych rad, jak powinna wyglądać taka wiadomość. Tylko bez spinki, a będzie OK. :)) (2013/10/11 14:13)

marekzalewski


Olsenocostam... ty za to wniosles... na szczescie nie ty ustalasz.. mam teraz z ciebie ubaw... kolejny dowod na brak argumentow... (2013/10/12 01:23)

marekzalewski


Nikt nie drwi sobie a raczej zartujemy... żałosne (2013/10/12 01:24)

marekzalewski


Widac ze z logika to ty masz olsen do tylu... i nie pisz mi co mam robic... nie jesteś moim ojcem. Hehehe (2013/10/12 01:32)

marekzalewski


JKarp napisal jak nalezy a ty możesz sie uczyć (2013/10/12 01:34)

marekzalewski


Poza tym olsen... nie jestes moim kolega... skad ten wywód?  (2013/10/12 01:52)