Kradzież

/ 51 odpowiedzi
witam wszystkich członków,skradziono mi 2 wędki nasadowe Cormoran Explosion Carp Put-Over w charakterystycznym zielonym kolorze za pomoc w odnalezieniu nowego"właściciela" proponuję nagrodę,na wszelkie informacje czekam pod nr. telefonu 697529598
ryszardgol1


Prośba szczególna i dziwna. Ale nic nie napisałeś gdzie, kiedy itd itp (2013/10/03 12:57)

pawgro14


chodzi o to że to mało popularna u nas w Polsce wędka w dość wyróżniającym się kolorze,dosyć łatwa do namierzenia nad wodą i stąd moja prośba,co do kradzieży to wczorajszej nocy ktoś opróżnił mi komórkę z prawie całym sprzętem wędkarskim (2013/10/03 15:30)

kedzio


Wczoraj widziałem takie kije nad Jez. Bajkał. 

A tak na poważnie - człowieku! Ukradł ci je ktoś, kto wiedział co kradnie i gdzie to jest. Ktoś, kto mieszka w pobliżu. Po drugie to wcale nie takie rzadkie kije. Raczej poinformuj nas łaskawie, o jakie miasto chodzi, o jaką wieś?! Ktoś będzie tego używał na pobliskich wodach. Ktoś to sprzeda w barze we wiosce za flaszkie...

A ogólnie, to jak zobaczę kogoś z takimi kijami, to mam wezwać policję? A może mam zamieścić informację na tutejszym forum? Będzie to wyglądało tak :

- Widziałem rzeczone kije nad Jeziorem Śniardwy. Osobnik nieznany.

Pojedziesz po nie z brygadą AT? 

Albo podejdę do nieznajomego i zapytam :

- Dzień dobry. Czy pan przypadkiem nie ukradł tych wędek komuś?


Litości kolego!

(2013/10/03 15:40)

u?ytkownik26223


jedyne co możesz zrobić to zgłosić sprawe policji. (2013/10/03 15:55)

lynx


Moja poważna rada. zapomnij o nich, kup drugie a na te to może przypadkowo gdzieś trafisz. (2013/10/03 16:09)

u?ytkownik95904


Dokładnie możesz zgłosić sprawę na policje tak jak pisze kolega Jarek11, no chyba że masz znajomych w lokalnym pół świadku przestępczym, oni zazwyczaj są skuteczniejsi od polskiej policji ;);) (2013/10/03 18:42)

JKarp


A tak z ciekawości zapytam - po co my tu toczymy spory co powinien zrobić.Po co?Ten wątek powinien zostać normalnie usunięty.JK (2013/10/03 22:07)

rysiek38


Temat moze i smieszny ale wiem co czułem jak mi zwineli cardinala z piwnicy a było to w czasach jak szczytem marzen był delfin4-tu potwierdze ze szukałbym winnego wsród "najlepszych kolegów" (2013/10/03 22:18)

zbynio5o


Yes !  Tak samo jak mój post :) (2013/10/03 22:18)

u?ytkownik97760


Wczoraj widziałem takie kije nad Jez. Bajkał. 

A tak na poważnie - człowieku! Ukradł ci je ktoś, kto wiedział co kradnie i gdzie to jest. Ktoś, kto mieszka w pobliżu. Po drugie to wcale nie takie rzadkie kije. Raczej poinformuj nas łaskawie, o jakie miasto chodzi, o jaką wieś?! Ktoś będzie tego używał na pobliskich wodach. Ktoś to sprzeda w barze we wiosce za flaszkie...

A ogólnie, to jak zobaczę kogoś z takimi kijami, to mam wezwać policję? A może mam zamieścić informację na tutejszym forum? Będzie to wyglądało tak :

- Widziałem rzeczone kije nad Jeziorem Śniardwy. Osobnik nieznany.

Pojedziesz po nie z brygadą AT? 

Albo podejdę do nieznajomego i zapytam :

- Dzień dobry. Czy pan przypadkiem nie ukradł tych wędek komuś?


Litości kolego!


domniemana dalsza część dialogu:)

- ukradłem a co?
- a nic, pytam bo kolega na forum prosił o info w sprawie.
- mhm... rozumiem. Proszę mu przekazać, że są świetne i pozdrowić ode mnie.
- ok, na pewno przekażę, miłego wędkowania.
- wzajemnie... (2013/10/03 22:33)

zbynio5o


cd.

A może chce pan je kupić ?

A za ile ?

A...daj pan dwa piwa.

No.. prosze.

Dziękuje :)

(2013/10/03 22:40)

u?ytkownik95904


A tak z ciekawości zapytam - po co my tu toczymy spory co powinien zrobić.Po co?Ten wątek powinien zostać normalnie usunięty.JK

JK no co Ty jeśli wątek zostałby usunięty to nie uśmiałbym się do łez po przeczytaniu dalszej części dialogu a poza tym na tym forum off-topic nie jest karany. Pozdro. (2013/10/03 22:57)

ryukon1975


Myślałem że za te dwa piwa zrobiłem dobry interes ale te wędki są do niczego. Chce je ktoś odkupić ?

:)

(2013/10/03 23:02)

rysiek38


a ja na serio-szanse na odzysk zerowe ale nie róbmy sobie jaj z kolegi bo moze to było marzenie i krwawica jego zycia -mi go po prostu żal a że post naiwny to inna sprawa ale rozumiem (2013/10/03 23:23)

naruto1919


Na bank ktoś musiał je widzieć lub to że je tam wkładasz to ktoś miejscowy najpewniej sąsiad rozejrzyj się po komisach lombardach i okolicznych bazarach ale szanse masz mizerne, jak masz dokument zakupu zgłoś na policję może też jakimś cudem natrafią na nie przy jakimś nalocie na melinę złodzieja, a tak to jedynie mogę ci szczerze wyrazić współczucie choć ci powiem tak ja trzymam wędki w domu za szafą choć bym mógł w piwnicy ale przecież wiadomo że jak ukradną to z komórki czy z piwnicy najwcześniej a jak to były drogie kije to trochę bezmyślnie zrobiłeś ze je tam dałeś no ale następnym razem myślę ze już tam ich nie zostawisz. (2013/10/04 09:12)

emista


To nie miejsce na drwiny.Wędkarz jest poszkodowany i zwraca się o pomoc - i trzeba pomóc.
Oczywiście będzie ułatwieniem lokalizacja - w jakim rejonie Polski, okoliczne łowiska.Wędkarze są wszędzie i ktoś zobaczy.Prawdopodobnie kolejny właściciel to już nie złodziej a wędkarz , dla którego nowy nabytek był w dobrej cenie. Każdy z nas zna wartość własnego sprzętu - sentymentalną .
Zawiasem - ktoś tu słusznie podpowiada- zgłoś policji a zwłaszcza milicjantowi Grabowskiemu- ten pewnie zna oba światki.Przynajmniej po raz kolejny wykażesz ich nieudolność.
Będę śledził ten wątek i powodzenie. (2013/10/04 16:39)

Zielan


witam wszystkich członków,skradziono mi 2 wędki nasadowe Cormoran Explosion Carp Put-Over w charakterystycznym zielonym kolorze za pomoc w odnalezieniu nowego"właściciela" proponuję nagrodę,na wszelkie informacje czekam pod nr. telefonu 697529598



Wróżbita Maciej i wróżka Elwira zapewne wiedzą gdzie doszło do miejsca zdarzenia. Chłopie weź się sprecyzuj bo sam sobie nie pomagasz tym wpisem. (2013/10/04 16:58)

rysiek38


witam wszystkich członków,skradziono mi 2 wędki nasadowe Cormoran Explosion Carp Put-Over w charakterystycznym zielonym kolorze za pomoc w odnalezieniu nowego"właściciela" proponuję nagrodę,na wszelkie informacje czekam pod nr. telefonu 697529598



Wróżbita Maciej i wróżka Elwira zapewne wiedzą gdzie doszło do miejsca zdarzenia. Chłopie weź się sprecyzuj bo sam sobie nie pomagasz tym wpisem.

Już paru z Nas napisało by podać miejscowość - widocznie mu zbytnio niezależy (2013/10/04 19:42)

u?ytkownik142935


no ja też mam zieloną - lecz nie wiedziałem , że jest to , aż taki charakterystyczny kolor..., po którym można zidentyfikować taką wędkę na terenie całego kraju (2013/10/04 21:38)

lynx


no ja też mam zieloną - lecz nie wiedziałem , że jest to , aż taki charakterystyczny kolor..., po którym można zidentyfikować taką wędkę na terenie całego kraju

Spoko. Ja też mam zieloną / nie wiem jakiej firmy/ ale ona jest starsza od poszkodowanego to nie może byc jego. (2013/10/04 21:50)

zbynio 33


no ja też mam zieloną - lecz nie wiedziałem , że jest to , aż taki charakterystyczny kolor..., po którym można zidentyfikować taką wędkę na terenie całego kraju

Spoko. Ja też mam zieloną / nie wiem jakiej firmy/ ale ona jest starsza od poszkodowanego to nie może byc jego.

no i mamy winowajców. każdy problem można tu rozwiązać;))) za przyznanie się mniejsza kara;))) (2013/10/04 22:40)

grzegorz not


I ja mam zieloną i to Cormorana...czy jestem podejrzany? :-) (2013/10/05 10:28)