Zaloguj się do konta

Kpiny z zainteresowanych łódkami na forum.

utworzono: 2012/12/18 17:01

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Banita

Ze względu, że redakcja wędkuje.pl pojechała na narty zostały tylko automaty przestałem w dziale łodzie wędkarski pisać artykuły i postaram się skasować już wcześniej napisane.

Pozdrawiam Mariusz Kolberg.

[2012-12-18 17:01]

MASTINO

?????????? A w czym problem?  [2012-12-18 17:19]

karlik

Ze względu, że redakcja wędkuje.pl pojechała na narty zostały tylko automaty przestałem w dziale łodzie wędkarski pisać artykuły i postaram się skasować już wcześniej napisane.

A tak konkretnie to o co chodzi koledze ...???????
[2012-12-18 17:23]

Nie rozumiem z czym to się je?
[2012-12-18 18:14]

covent

Ano pewnie z tym, że redakcja jest średnio dostępna i wszelkie próby kontanktu kończą się automatem.. [2012-12-18 18:40]

Banita

Uważam, że przydałoby się, chociaż minimum zainteresowania ludźmi, którzy robią kasę właścicielom portali, (bo mają ich kilka). Kilka krotnie próbowałem założyć grupę poświęcona łodziom i za każdym razem próby pozostały bez odpowiedzi a na korespondencję zawsze odpowiada automat.

Jeśli ktoś nie wie ludzie tworzący takie portale to informatycy, lub osoby niezwiązane w tym przypadku z wędkarstwem, zakładają je po to by robić pieniądze na reklamie a my jesteśmy zwykłymi naiwniakami i pomagamy im tą kasę zarabiać całkowicie za darmo.

Może wszystko byłoby w porządku gdyby właściciele takich portali traktowali nas poważnie a nie, jako darmową siłę roboczą.  

[2012-12-18 18:56]

Moze i na nartach bo tez do nich pisalem ale i pewnie automaty zabrali ze soba :D
Zero odzewu :P~~
[2012-12-18 19:28]

Banita

Trochę przesadziłem, już mi przeszło.

[2012-12-19 15:47]

ZanderHunter

Trochę przesadziłem, już mi przeszło.

Także temat koledzy uważam za zamknięty...:)

P:)
[2012-12-19 16:26]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia