Zaloguj się do konta

Kpina z wędkarzy!

utworzono: 2015/01/09 15:30
Grzegorz123

Jak nie wiesz o co chodzi  to wiesz o co .......
[2015-01-16 20:47]

xqvz

Co do porozumień PZW Łódź, to to już oficjalne? Nie ma żadnych porozumień na ten rok? Czy po prostu na razie nikt się nie pofatygował z uaktualnieniem mapy porozumień na stronie okręgu? Tak samo sytuacja wygląda, kiedy klikniemy na kilka innych okręgów. Wyjaśni ktoś?
[2015-01-17 17:10]

roobcio

Jeśli w tym roku Łódź faktycznie będzie miała w opcji "0" porozumienie tylko ze Szczecinem to będzie to po prostu żenada...Jedno mnie zastanawia: Co powoduje, że są wędkarze opłacający składkę w Łodzi??? [2015-01-18 08:48]

dermodell

Dlaczego nie może być kart ogólnokrajowych.....dla tych, którzy tylko chcą wędkować na zasadach C&R!!!!! Od kilkunastu lat tak wędkuję i wkręciłem w ten sport 7-letniego syna, a teraz nie wiem jak jemu wyjaśnić, że............ banda szkodników w PZW (z całym szacunkiem dla części poważnych Kolegów) stwarza problem dla taty, który chce zabrać syna na ryby i uczyć go tego kunsztu i sztuki relaksu nad wodą i obcowania z naturą....ROZWIĄZAĆ W KOŃCU PZW ALBO......W SUMIE KTO TEJ BANDZIE DARMOZJARÓW I PRYWACIARZY COŚ ZROBI.
[2015-01-18 16:41]

Robson666

Jeśli w tym roku Łódź faktycznie będzie miała w opcji "0" porozumienie tylko ze Szczecinem to będzie to po prostu żenada...Jedno mnie zastanawia: Co powoduje, że są wędkarze opłacający składkę w Łodzi??? kto opłaca? dziady łowiący w tych kałużach w Łodzi i biorący każdą najmniejszą nawet płotkę bo "karta musi się zwrócić", jak by ich wszystkich policzyć to z 50 osób się znajdzie


[2015-01-19 19:01]

Artur z Ketrzyna

Dlaczego nie może być kart ogólnokrajowych.....dla tych, którzy tylko chcą wędkować na zasadach C&R!!!!! Od kilkunastu lat tak wędkuję i wkręciłem w ten sport 7-letniego syna, a teraz nie wiem jak jemu wyjaśnić, że............ banda szkodników w PZW (z całym szacunkiem dla części poważnych Kolegów) stwarza problem dla taty, który chce zabrać syna na ryby i uczyć go tego kunsztu i sztuki relaksu nad wodą i obcowania z naturą....ROZWIĄZAĆ W KOŃCU PZW ALBO......W SUMIE KTO TEJ BANDZIE DARMOZJARÓW I PRYWACIARZY COŚ ZROBI.

A jaki to Ci problem robią?
Syn ma 7 lat. Nie wymaga Karty Wędkarskiej (państwowego dokumentu) do 14 roku życia.
No i na wodach PZW, może z tobą łowić w ramach twego limitu i łowiska.
Na prywatnych łowiskach, musiał byś zapłacić co najmniej 50% dniówki.

Mówisz że nie zabierasz ryb, to nie wiem w czym problem?
 Siedzisz z nim nad wodą, łowicie spokojnie obok siebie, i na koniec wypuszczacie rybki.
I gdzie ten problem?
[2015-01-19 21:33]