Kpina z wędkarzy!

/ 32 odpowiedzi / 4 zdjęć
Mapa porozumień na rok 2015 - Okręg PZW Łódź

To jawna kpina i lekceważenie wędkarzy!!!
ryukon1975


Zmień nazwę na Mapa Nieporozumień. :)) (2015/01/09 15:42)

ryukon1975



Porozumienie zawarte z PZW Okręg w Przemyślu

Członkowie Okręgu Rzeszów  odznaczeni Odznaką Srebrną, Złotą  i Złotą z Wieńcami PZW  po opłaceniu składek członkowskich (ogólnozwiązkowej i okręgowej) w macierzystym Okręgu mogą wędkować na terenie Okręgu Przemyśl na wodach nizinnych, górskich oraz zbiornikach.

Członkowie Okręgu Przemyśl odznaczeni Odznaką Srebrną, Złotą  i Złotą z Wieńcami PZW po opłaceniu składek członkowskich (ogólnozwiązkowej i okręgowej) w macierzystym Okręgu mogą wędkować na terenie  Okręgu Rzeszów na wszystkich wodach Okręgu PZW w Rzeszowie (górskich, nizinnych i zbiornikach).



Ja zaś musze kupić na allegro odznakę i też sobie połapię. :))

(2015/01/09 15:43)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Bernard51


Krzyśku ja też płace Rzeszów, ale już jestem do tego przyzwyczajony bo Krosno miało z Rzeszowem parę lat w stecz podobnie a ciche przyzwolenie na połów członków SSR i Działaczy Kół obowiązuje nadal. (2015/01/09 18:07)

pakul1206


Za taką to decyzją samej góry mógłbyś łowić w całym kraju. (2015/01/09 19:17)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Artur z Ketrzyna


Mapa porozumień na rok 2015 - Okręg PZW Łódź
To jawna kpina i lekceważenie wędkarzy!!!

A chodzicie na wale? No i jakich wybieracie delegatów? z nich wybierany jest zarząd okręgu. Tak więc sami lekceważycie, a potem narzekacie?
Jacy ludzie w ZO, taki i potem prosperuje... (2015/01/10 10:01)

ryukon1975


Proszę ;)






Grzegorz tak na poważnie to "ławica" z Okręgu Łódź nie jest w stanie się zorganizować. Okręg ten nie posiada praktycznie żadnych wód kilka stawów i sadzawek. Więc nie ma się co dziwić że sąsiednie bogatsze Okręgi nie chcą z nim współpracować. Paranoją jest to że Okręg ten jest utrzymywany przy "życiu". Powinien zostać rozwiązany i przyłączony do jednego z sąsiednich lub podzielony między sąsiednie Okręgi. Niestety kilka stołków dla darmozjadów by ubyło i w tym chyba cały problem.

Na szczęście ja nie jestem z tego Okręgu bo bym musiał na ryby jeździć do sąsiednich. ;)

(2015/01/10 10:18)

zbynio 33


Mapa porozumień na rok 2015 - Okręg PZW Łódź
To jawna kpina i lekceważenie wędkarzy!!!

A chodzicie na wale? No i jakich wybieracie delegatów? z nich wybierany jest zarząd okręgu. Tak więc sami lekceważycie, a potem narzekacie?
Jacy ludzie w ZO, taki i potem prosperuje...

Dzień dobry :). Artur chyba na klawiaturze n Ci nie wchodzi. Wracając do Twoich zarzutów to co Ty wybrałeś i skąd możesz wiedzieć kto i za czym głosował ?! Rozumiem, że Ty głosowałeś i co z tego jak nie ma porozumień :)))). Kogo wybrałeś? Słabo działasz. Za chwilę napiszesz, ze jeden głos to za mało, albo będziesz miał pretensje, że źle głosowaliśmy..... Po za tym to nikt tu nie płacze :)))). Jak dla mnie to może w ogóle nie być porozumień :)). (2015/01/10 10:28)

ryukon1975


Zgadza się Zbyszku. Jeśli mają być takie porozumienia jak to które cytowałem wyżej z swojego okręgu to dla mnie może ich równie dobrze nie być. :) (2015/01/10 10:34)

u?ytkownik180298


Dln . tez sie  nie porozumial z opolskim i wielkopolskim ( GDZIE WLASCIWIE NAJBLIZEJ ) za to mamy porozumienie z Brandeburgiem :) :) :) (2015/01/10 13:40)

mr Artur


Mapa porozumień na rok 2015 - Okręg PZW Łódź
To jawna kpina i lekceważenie wędkarzy!!!

A chodzicie na wale? No i jakich wybieracie delegatów? z nich wybierany jest zarząd okręgu. Tak więc sami lekceważycie, a potem narzekacie?
Jacy ludzie w ZO, taki i potem 
Jak mamy na wale chodzić skoro zmuszeni jesteśmy do opłacania składek w innych okręgach ?Artur już pisałem -- jesteś specem w tym temacie , ale tylko od teorii .
Mapka porozumień biała bo okręgi mają w duszy opublikowanie porozumień  na początku  stycznia , jeszcze się targują ( co powinno być dogadane i opublikowane 31.12 najpóźniej)
Tak jak okręgi , tak i całe PZW ma w nosie interes wędkarza    (2015/01/10 18:06)

jerry53


Mazowiecki ma wreszcie porozumienie z Ciechanowskim, czy nie. Na podstawie oficjalnych wiadomości wiem, że nie. DLACZEGO więc na mapie porozumień międzyokręgowych pokazywane jest coś INNEGO?  (2015/01/10 18:22)

mr Artur


Mazowiecki ma wreszcie porozumienie z Ciechanowskim, czy nie. Na podstawie oficjalnych wiadomości wiem, że nie. DLACZEGO więc na mapie porozumień międzyokręgowych pokazywane jest coś INNEGO? 


czy coś takiego jak okręg mazowiecki -- spoglądając na mapę ,świadczy o tym że prezesi okręgów mieli na uwadze wędkarzy z okolic wód tego okręgu ?czy stworzyli coś co ma ściągać kasę od wędkarzy z innych okręgów zainteresowanych tymi wodami ?mapka okręgu pokazuje że wędkarze mający najbliżej niektórych akwenów zostali całkowicie olani przez PZW 
Ponawiam moje pytanie mieszkając w Łodzi -- jestem członkiem PZW , czy tylko Sieradzkiego Związku Wędkarskiego ( ponieważ tam opłacam haracz ) (2015/01/10 20:55)

pakul1206


Mapa porozumień na rok 2015 - Okręg PZW Łódź
To jawna kpina i lekceważenie wędkarzy!!!

A chodzicie na wale? No i jakich wybieracie delegatów? z nich wybierany jest zarząd okręgu. Tak więc sami lekceważycie, a potem narzekacie?
Jacy ludzie w ZO, taki i potem prosperuje

Odbiegając trochę od tematu.Czytałem ostatnio wywiad z P.Kukizem i znalazłem fajny blockquote idealnie pasujący do nas i sytuacji w związku.

"„żeby zrobić z tym porządek trzeba mieć władzę. A tutaj władza leży na ulicy. Nie mamy jej tylko dlatego, że nam się nie chce jej wziąć. Bo wygodniej jest narzekać. Tylko po to, żeby za jakiś czas - kiedy będą nam już tylko nozdrza wyglądać z szamba- mieć satysfakcję bulgocząc do siebie : 'a nie mówiłem, że to się tak skończy? "









(2015/01/10 22:08)

Artur z Ketrzyna


Mapa porozumień na rok 2015 - Okręg PZW Łódź
To jawna kpina i lekceważenie wędkarzy!!!

A chodzicie na wale? No i jakich wybieracie delegatów? z nich wybierany jest zarząd okręgu. Tak więc sami lekceważycie, a potem narzekacie?
Jacy ludzie w ZO, taki i potem 
Jak mamy na wale chodzić skoro zmuszeni jesteśmy do opłacania składek w innych okręgach ?Artur już pisałem -- jesteś specem w tym temacie , ale tylko od teorii .
Mapka porozumień biała bo okręgi mają w duszy opublikowanie porozumień  na początku  stycznia , jeszcze się targują ( co powinno być dogadane i opublikowane 31.12 najpóźniej)
Tak jak okręgi , tak i całe PZW ma w nosie interes wędkarza   

W praktyce też coś robię, i pokazuję że to co mówię ma sens. Wielu się już przekonało, I nawet moje pomysły teraz przedstawiają jako swoje...
Chcesz wiedzieć więcej, Na priv mogę napisać... (2015/01/10 22:44)

mr Artur


Nie neguję Twojej działalności , ale okręg łódzki jest okręgiem bez wód a przez to i bez wędkarzy w kołach w Łodzi , bardzo dużo ludzi opłaca składki w innych okręgach , a na Łódź robią tylko dopłatę . Ja wędkuje od niedawna , pierwszy raz płaciłem w Warcie , a myślałem że zapiszę się do jakiegoś koła w Łodzi , poznam innych wędkarzy , będę miał od kogo nauczyć się czegoś i ewentualnie towarzystwo na rybki , przez brak wód i brak porozumień z sąsiednimi okręgami nic z tego nie wyszło (2015/01/11 09:20)

Artur z Ketrzyna


Nie neguję Twojej działalności , ale okręg łódzki jest okręgiem bez wód a przez to i bez wędkarzy w kołach w Łodzi , bardzo dużo ludzi opłaca składki w innych okręgach , a na Łódź robią tylko dopłatę . Ja wędkuje od niedawna , pierwszy raz płaciłem w Warcie , a myślałem że zapiszę się do jakiegoś koła w Łodzi , poznam innych wędkarzy , będę miał od kogo nauczyć się czegoś i ewentualnie towarzystwo na rybki , przez brak wód i brak porozumień z sąsiednimi okręgami nic z tego nie wyszło


Patrząc na mapę, to faktycznie region kiepski. Wód nie wiele, same rzeczki i trochę oczek.
Moim zdaniem najlepsze wyjście jak koledzy mówią to połączenie go z innym, a nawet podzielenie pomiędzy sąsiednie.
W kołach powinno zostać przeprowadzone głosowanie do jakich okręgów chcą dołączyć i tyle. I na tej podstawie zdecydować co dalej.
Bo okręg mały. I członkowie pozapisywani do innych przyściennych okręgów (jak mówisz). Tak wiec i środków ma mało, by samemu pomyśleć o stworzeniu łowisk.
Powinniście wziąć przykład z kolegów i tak jak oni połączyli się z Mazowieckim, tak i wy nad czymś takim się zastanowić.
Bo wiem jak przechodzą projekty co do tworzenia łowisk (sztucznych akwenów (czy nawet jest taka możliwość?)), czy nawet mniejszych inwestycji. Nie macie Ludzi którzy by nad czymś takim popracowali. Tak więc Czy jest sens, dziać na takich zasadach jak dotychczas? (2015/01/11 12:22)

zbynio 33


Patrząc na mapę, to faktycznie region kiepski. Wód nie wiele, same rzeczki i trochę oczek.
Moim zdaniem najlepsze wyjście jak koledzy mówią to połączenie go z innym, a nawet podzielenie pomiędzy sąsiednie.
W kołach powinno zostać przeprowadzone głosowanie do jakich okręgów chcą dołączyć i tyle. I na tej podstawie zdecydować co dalej.
Bo okręg mały. I członkowie pozapisywani do innych przyściennych okręgów (jak mówisz). Tak wiec i środków ma mało, by samemu pomyśleć o stworzeniu łowisk.
Powinniście wziąć przykład z kolegów i tak jak oni połączyli się z Mazowieckim, tak i wy nad czymś takim się zastanowić.
Bo wiem jak przechodzą projekty co do tworzenia łowisk (sztucznych akwenów (czy nawet jest taka możliwość?)), czy nawet mniejszych inwestycji. Nie macie Ludzi którzy by nad czymś takim popracowali. Tak więc Czy jest sens, dziać na takich zasadach jak dotychczas?


Cóż to za pytanie? Wystarczy się zebrać i zagłosować. Na wale nie chodzą to mają tak jak mają, a później płacz na forum. Moja rada jest taka, żeby pogadał jeden z drugim, żeby wziąć się do kupy i zagłosować. Co się nie da jak się da. Kroczek po kroczku i będą łowiska z prawdziwego zdarzenia  :)))). (2015/01/11 12:45)

u?ytkownik180298


Trzeba wyjsc na ulice i zorganizowac marsz wedkarski (2015/01/11 13:58)

Bernard51


Trzeba na walne chodzić i tyle, a jak marsz to zaprosić ojca dyrektora. (2015/01/11 15:27)

gajosvip


Jestem początkujący wędkarzem i wykupiłem łódź miało być Piotrkowem  to dopłacę za Sieradz a tu słyszę wstrzymane olewka. Najlepiej było by wcielić łódź do jakiegoś innego okręgu bo chyba by wszyscy zyskali na tym a obecnie to lipa wielka się zrobiła ale z tego co czytam to z roku na rok dążymy do upadłości.Szkoda;( (2015/01/12 16:10)

u?ytkownik180298


Ale lowienie z lodzi jest juz wkalkulowane w oplate glowna ... :):):) (2015/01/12 16:25)