Zaloguj się do konta

Kozłowa Góra - Świerklaniec

utworzono: 2011/04/11 12:17
dan984

Witam, jutro planuję się wybrać na w/w wodę.. mam pytanie na co sie można nastawić i czy warto tam akurat aie wybrać... Pozdrawiam
[2011-04-11 12:17]

Tomesse

Witam to głownie sandaczowe łowisko jest rybaczowka z lodziami do wynajecia,troche niewygodnie się łowi,gdyż są płyty betonowe pod katem,zalecam dojazd od parku Świerklaniec tam zostawić samochód i się przejść przez park jakieś 15 minut przy okazji mozna cos zobaczyc,jak zaparkujesz przy zaporze,no to z pol godziny marszu..bierze ładny leszcz,szczupak,płoć,karp!nie wiem jak teraz,ale raczej polecam po okresie ochronnym łódeczka i na sandalka!
[2011-04-12 19:00]

Majster 81

Witaj. Polecam łowisko chociaż to już nie ten Świerkol co przed laty , niestety , lecz możesz teraz z wału połapać leszczyki do 40cm , krąpiki , płotki . Z dojazdem: lepiej zaparkuj w parku , obok tamy to różne cuda się zdarzały , brak kół , szyb itd. Ważne, by łowić z wału ,zakaz wbijania podpórek w wał .Jeżeli interesuje Cię zabawa z płoteczką polecam jechać na rzeczkę Brynicę , która wpada do jeziora Kozłowa Góra .Jedziesz od strony Świerklańca w kierunku lotniska Pyrzowice , przed mostem na rzece w miejscowości Niezdara skręcasz , jest tam taka rura która przebiega nad rzeczką -zostawiasz tam autko . Idziesz w prawo tak jak biegnie dróżka , po kładce na koniec przez szuwary i wychodzisz na zakręcie rzeczki tam jest około 1.70 głębokości przy brzegu -trafia się tam ładna płoć . Pozdrawiam
[2011-04-12 20:20]

mroowa87

Witam koledzy jak wyglada sprawa na świerklancu z drapieżnikiem oraz biała rybą bierze cos tam od strony wymysłowa ??
[2011-12-05 19:46]

gaardian

Witam koledzy jak wyglada sprawa na świerklancu z drapieżnikiem oraz biała rybą bierze cos tam od strony wymysłowa ??

Byłem tydzień temu - wody zeszło multum,za trzciny wchodzisz o suchej nodze... brania zanikły,ale biorąc pod uwagę prognozy pogody to jeszcze nie jest koniec zabawy w tym roku :)

[2011-12-05 19:56]