Zaloguj się do konta

Kotliny - Zbiornik Kotliny zmieniły właściciela?

utworzono: 2012/01/12 23:12
marcin96

Czy ktoś może wie co od nowego roku dzieje się ze zbiornikem kotliny? Chodzi mi o to czy kotliny zmieniły właściciela czy nie? Za odp z góry dziękuje. [2012-01-12 23:12]

Kotliny przeszły pod nadzór Łodzi. Wolno wędkować tylko wędkarzom z Łodzi i Piotrkowa.Nie orientuje się, czy porozumienia okręgowe na zbiorniku tym będą honorowane, ale raczej nie. Dlatego Łódź i Piotrków tylko . Pozdrawiam hoplita. [2012-01-13 07:46]

Pewnie jakby wątek był tam gdzie powinien, czyli w pokoju ŁOWISKA, to i odpowiedzi by się zdarzyły....... Za tytuł też pała. [2012-01-13 07:47]

Pewnie jakby wątek był tam gdzie powinien, czyli w pokoju ŁOWISKA, to i odpowiedzi by się zdarzyły....... Za tytuł też pała.

Tęsknota za Moderowaniem? Oj Kolego Mastifek, zaszkodzisz Kolega zdrowiu swojemu. Pozdrawiam hoplita. [2012-01-13 07:56]

Pewnie jakby wątek był tam gdzie powinien, czyli w pokoju ŁOWISKA, to i odpowiedzi by się zdarzyły....... Za tytuł też pała.

Tęsknota za Moderowaniem? Oj Kolego Mastifek, zaszkodzisz Kolega zdrowiu swojemu. Pozdrawiam hoplita.

Nie, za jakimś ładem na forum. Tobie syf nie przeszkadza? A zdrowie mam w pełni zadowalające i zmian na gorsze nie przewiduję, ale za troskę dziękuję.

[2012-01-13 08:08]

Ok.hoplita. [2012-01-13 08:13]

Życie w Polsce nauczyło mnie tolerancji. Pozdrawiam hoplita. [2012-01-13 08:16]

gral

A czy mogą na Kotlinach wędkować osoby posiadające wykupioną opłate okręgową na Łódź, ale będące w innym okręgu macierzystym. [2012-01-13 09:04]

Oczywiście . Wszak posiadać Kolega będzie Łódzkie zezwolenie okręgowe.Czyli może Kolega.Pozdrawiam hoplita. [2012-01-13 10:19]

latawiec

Jestem z Lodzi ale wykupilem na Sieradz czy tez moge lowic na Kotlinach?
[2012-04-06 21:16]

marcin96

a w tym roku wiadomo co i jak? [2013-02-01 16:26]

MARCINEK43

koledzy to jak to w końcu jest kotliny sa czyje? piotrkowa? jeśli tak to ze składka sieradzką można łapać czy nie?Gdzie szukać miarodajnych informacji.Bo jak przyjdzie karac ty szybko się znajdzie odpowiedz. [2013-02-01 19:42]

PczyliA

Kotliny sa wylaczone z porozumien. Moga lowic tylko posiadacze oplat okregowych Lodz i Piotrkow. Rocznych lub okresowych. Ale miarodajne info tylko w PZW Lodz lub Piotrkow i to w dniu lowienia, bo sytuacja jest ze sie tak wyraze.."dynamiczna". Do tej pory wiedzialem,ze o tame dba i wlascicielem wody jest Zarzad Gospodarki Wodnej w Lodzi, wode dzierzawil PZW Piotrkow, a PZW Lodz "robiło na dosiad". Teraz cos pomieszali.

Tam sie rozsypuje tama i trzeba zainwestowac ok. 2mln złotych. Wiec to zgnile jajko podrzucaja sobie nawzajem wyzej wymienieni z dodatkiem chyba Marszałka wojewodztwa i nikt nie chce sie zdecydowac. Narady,spotkania itd bez ostatecznej decyzji, wiec jednego dnia sytuacja jest taka, a innego inna i na razie tymczasowe ustalenia jak na poczatku. Szkoda, bo fajny zbiornik

[2013-02-01 20:01]