Kotlety rybne - przepisy

/ 3 odpowiedzi

  • konto usunięte

Witam szanownych kolegów wędkarzy mam taką prośbę czy mugłby mi ktoś dać przepis na kotlety rybne nigdy nie robiłem a tak podobno zachwalane są,z góry dziękuje.A tak panowie zima do nas zawitała na dobre ale mam nadzieje że w lutym no może w połowie lutego zawita do nas wiosna.ale puki co mam drugą prośbę ale hytry pomyślicie chodzi mi o jakiś znajomych na tym portalu popisać lubię z normalnymi ludzmi jestem od paru dni dopiero zalogowany i jakoś tak pusto na poczcie pozdrawiam kolegów po kiju.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

spines21


http://www.wedkuje.pl/pokaz.php?pokaz=szukajforum&fraza=kotletyrybne (2013/01/13 11:29)

Artur z Ketrzyna


Najlepiej rybkę oskrobać, wypatroszyć, umyć i słodzić. Potem wy filetować (pozbawić płetw, kręgosłupa i ości brzusznych), zmielić 2 razy dodając słoninę (5 części ryby/1 część słoniny).
Farsz przyprawiasz; sól, pieprz, czosnek (do smaku, odrobina) i koperek, jajka (1 szt/1 kg farszu), bułka tarta moczona w mleku (może też być bułka pszenna moczona w mleku (2 szt/1 kg farszu).
Smażysz jak kotlety mielone...
Można je zrobić z farszem greckim (marchew, cebula koncentrat pomidorowy i przyprawy)

Kiedyś ryby nie filetowałem, ale smaczniejsze są ja się po filetuje. Nie trzeba tam się przykładać by wyszło to nam pięknie. Przecież i tak wszystko mielimy.. (2013/01/13 12:02)