Zaloguj się do konta

Koszyki do method feeder

utworzono: 2012/09/27 21:18
koksik2703

Mam pytanie odnośnie koszyków do ,,metody,, (link poniżej), czy ta metoda różni się skutecznością od klasycznego zestawu z rurką antysplątaniową? 

http://www.mullarkeys.co.uk/products/FMF-inline-Flat-Feeder_web.jpg  [2012-09-27 21:18]

MASTINO

Z tych szybciej uwalnia się zanęta i można stosować do nich zanętę z grubszą frakcją, z kuku i innymi ziarnami, które zakorkowują tradycyjne koszyki, ale do tych bez żywych pinek i białych. Kolejny gadżet. [2012-09-27 21:46]

Dla mnie lipa najlepsza zwykła sprężynka  [2012-09-28 14:06]

JKarp

CześćNie okleisz zwykłej sprężyny zanętą typu Method Mix - a może inaczej.Okleisz i sprężynę jak się uprzesz tylko ta zanęta w sprężynie po prostu zostanie.Kto przynajmniej raz miał i używał zanętę Metxod Mix a nie jakiś Feeder lub karpiową nawet grubą ten dokładnie wie co mam na myśli.Zanęty do metody mają dość szczególny skład ( dużo ziaren całych i mielonych, dużo mączek rybnych - są bardzo klejące ) który jeszcze należy samemu podrasować pelletem, kukurydzą i pokruszonymi kulkami. Jak taka zanęta wbije się w sprężynę w życiu się nie wypłucze.JK [2012-09-28 14:35]

CześćNie okleisz zwykłej sprężyny zanętą typu Method Mix - a może inaczej.Okleisz i sprężynę jak się uprzesz tylko ta zanęta w sprężynie po prostu zostanie.Kto przynajmniej raz miał i używał zanętę Metxod Mix a nie jakiś Feeder lub karpiową nawet grubą ten dokładnie wie co mam na myśli.Zanęty do metody mają dość szczególny skład ( dużo ziaren całych i mielonych, dużo mączek rybnych - są bardzo klejące ) który jeszcze należy samemu podrasować pelletem, kukurydzą i pokruszonymi kulkami. Jak taka zanęta wbije się w sprężynę w życiu się nie wypłucze.JK

Ja tak uważam ale wiem że pan lepszy, ja mam "obcykane" zanęty na moje łowiska :) [2012-09-28 20:08]

JKarp

CześćPo pierwsze nie żaden pan - Janusz jestem.Nie chodzi też o to kto lepszy a kto gorszy :-)Sam próbowałem zanętę do metody upychać w sprężynę. Dało to taki skutek jak opisałem w poście wyżej - nawet po trzech, czterech godzinach wszystko co było wewnątrz sprężyny zostało.Sprężyna jest dobrym rozwiązaniem ale naprawdę nie nadaje się do zanęt typu Method Mix :-) szczególnie jak ją wzbogacisz tymi dodatkami co mówiłem. Do zanęt powiedzmy tych " zwykłych " jest jak najbardziej jest ok. JK [2012-09-28 20:28]

Bardzo chciałbym spróbować na metodę ale nie ma koszyczków nigdzie u mnie [2012-09-28 20:38]

koksik2703

Drogie są aż strach zarzucać!!! ;p
[2012-09-29 21:26]

Drogie są aż strach zarzucać!!! ;p

Z tym też się zgodzę :)  [2012-09-30 20:40]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia