Zaloguj się do konta

Koszt Karty wraz z czynem społecznym

utworzono: 2012/02/11 22:12
daniel29

Witam kolegów mam pytanie ile was kosztuje opłacenie karty na rok z czynem społecznym? [2012-02-11 22:12]

Artur z Ketrzyna

U mnie co do czynu społecznego to nie wprowadzono opłat za nie wstawiennictwo się na takiej akcji. Zaś co do opłaty to 187 zł, za cały rok.
Co do czynów społecznych to każde koło/okręg ma swoje uchwały na ten temat, jak i ustalone stawki zwalniające z uczestnictwa  w nich.
[2012-02-11 22:26]

Kwiatekk

http://www.katowice-rejon-6.pzw.org.pl/cms/9951/oplaty_2012google nie gryzą :) [2012-02-12 00:01]

http://www.katowice-rejon-6.pzw.org.pl/cms/9951/oplaty_2012google nie gryzą :)



Daniel29 na pewno nie ma problemu ze znalezieniem tego co jest pod tym linkiem. A pytanie zadał raczej z ciekawości jakie są różnice w opłatach w poszczególnych okręgach czy kołach. Czytanie ze zrozumieniem nie boli...
Ja płaciłem 254 zł. z tym, że mam zapłacone dwa okręgi, Bielsko i Katowice.
[2012-02-12 09:35]

MASTINO

U mnie nie ma z czynem, czy bez. Opłata nie ma wliczonych czynów, które są całkowicie dobrowolne. I zawsze chętni do pracy są. A podziekowaniem nie jest niższa składka, ale super spotkanie w super gronie i ognisko z kiełbaskami, piwko i czyste łowisko. [2012-02-12 09:55]

daniel29

http://www.katowice-rejon-6.pzw.org.pl/cms/9951/oplaty_2012 google nie gryzą :)



Daniel29 na pewno nie ma problemu ze znalezieniem tego co jest pod tym linkiem. A pytanie zadał raczej z ciekawości jakie są różnice w opłatach w poszczególnych okręgach czy kołach. Czytanie ze zrozumieniem nie boli...
Ja płaciłem 254 zł. z tym, że mam zapłacone dwa okręgi, Bielsko i Katowice.


Witam w tym poście chcę się dowiedziec czy mnie za dużo nie skasowali bo czytając składki na pzw katowice to są skł.czł. 64 zł wpisowe 25 zł okręgowa składka 100 zł i u mnie w kole koszt czynu 70 zł daje to 259 zł a zapłaciłem 280 zł czyli za co mnie skasowali 21 zł ? Wiem też że znajomego też skasowali o 30 zł więcej i mają to wyjaśnic Moje pytanie teraz brzmi za co te 21 zł. [2012-02-12 18:47]

gral


Pierwsze słyszę o płaceniu za jakieś czyny, toż to zwykłe oszustwo. Czyn społeczny jest dobrowolny więc.. [2012-02-12 18:58]

daniel29


Pierwsze słyszę o płaceniu za jakieś czyny, toż to zwykłe oszustwo. Czyn społeczny jest dobrowolny więc..


Z tego co wiem to w moim kole czyn jest od lat więc albo płacisz albo pracujesz [2012-02-12 19:01]

halski021

daniel29 - a nie prościej było zapytać w kole przy placeniu?Prawdopodobnie uchwaliliście tą opłatę na walnym zebraniu koła,ale jak ktoś nie chodzi na zebrania to nie wie  o takich sprawach dotyczących swojego koła.A może uchwalono to zanim zapisaŁeś się do koła?Wielu się pulta na zarządy  swoich kół,ale najważniejszym organem jest WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW KOŁA,a im nie chce się iść raz na rok,a potem plotą bzdury.
[2012-02-13 09:40]

Larog

Płaciłem w piątek u siebie i podstawa wyszła 184 zł jeśli nie uczestniczyłem w czynach plus 10 zł
Wystarczy tylko raz być na czynie i opłata na przyszły rok sie redukuję o 10 zł . W zeszłym roku nie było tych opłat to jest pierwszy rok . PZW BRZEZINY Skierniewice
[2012-02-13 13:41]

daniel29

http://www.katowice-rejon-6.pzw.org.pl/cms/9951/oplaty_2012 google nie gryzą :)



Daniel29 na pewno nie ma problemu ze znalezieniem tego co jest pod tym linkiem. A pytanie zadał raczej z ciekawości jakie są różnice w opłatach w poszczególnych okręgach czy kołach. Czytanie ze zrozumieniem nie boli...
Ja płaciłem 254 zł. z tym, że mam zapłacone dwa okręgi, Bielsko i Katowice.


Witam w tym poście chcę się dowiedziec czy mnie za dużo nie skasowali bo czytając składki na pzw katowice to są skł.czł. 64 zł wpisowe 25 zł okręgowa składka 100 zł i u mnie w kole koszt czynu 70 zł daje to 259 zł a zapłaciłem 280 zł czyli za co mnie skasowali 21 zł ? Wiem też że znajomego też skasowali o 30 zł więcej i mają to wyjaśnic Moje pytanie teraz brzmi za co te 21 zł.


[2012-02-13 20:02]

Sniper64

http://www.katowice-rejon-6.pzw.org.pl/cms/9951/oplaty_2012 google nie gryzą :)



Daniel29 na pewno nie ma problemu ze znalezieniem tego co jest pod tym linkiem. A pytanie zadał raczej z ciekawości jakie są różnice w opłatach w poszczególnych okręgach czy kołach. Czytanie ze zrozumieniem nie boli...
Ja płaciłem 254 zł. z tym, że mam zapłacone dwa okręgi, Bielsko i Katowice.


Witam w tym poście chcę się dowiedziec czy mnie za dużo nie skasowali bo czytając składki na pzw katowice to są skł.czł. 64 zł wpisowe 25 zł okręgowa składka 100 zł i u mnie w kole koszt czynu 70 zł daje to 259 zł a zapłaciłem 280 zł czyli za co mnie skasowali 21 zł ? Wiem też że znajomego też skasowali o 30 zł więcej i mają to wyjaśnic Moje pytanie teraz brzmi za co te 21 zł.



cześć..a ilu twoje koło liczy członków? :)
[2012-02-13 20:11]

dariuszdyl


Pierwsze słyszę o płaceniu za jakieś czyny, toż to zwykłe oszustwo. Czyn społeczny jest dobrowolny więc..


Z tego co wiem to w moim kole czyn jest od lat więc albo płacisz albo pracujesz


Ciekawe na co idą te pieniądze za czyn, zatrudniają kogoś zamiast Ciebie. W moim kole czegoś takiego nie ma jak opłata za czyn. Koło posiada domek na Mazurach i jeżeli tam jadę do płacę tylko za zużyty prąd plus jakaś śmieszna opłata, ale muszę też coś zrobić, albo przy domku albo w domku, jakieś naprawy. Materiały do napraw dostaję z koła. [2012-02-13 20:24]

daniel29

http://www.katowice-rejon-6.pzw.org.pl/cms/9951/oplaty_2012 google nie gryzą :)



Daniel29 na pewno nie ma problemu ze znalezieniem tego co jest pod tym linkiem. A pytanie zadał raczej z ciekawości jakie są różnice w opłatach w poszczególnych okręgach czy kołach. Czytanie ze zrozumieniem nie boli...
Ja płaciłem 254 zł. z tym, że mam zapłacone dwa okręgi, Bielsko i Katowice.


Witam w tym poście chcę się dowiedziec czy mnie za dużo nie skasowali bo czytając składki na pzw katowice to są skł.czł. 64 zł wpisowe 25 zł okręgowa składka 100 zł i u mnie w kole koszt czynu 70 zł daje to 259 zł a zapłaciłem 280 zł czyli za co mnie skasowali 21 zł ? Wiem też że znajomego też skasowali o 30 zł więcej i mają to wyjaśnic Moje pytanie teraz brzmi za co te 21 zł.



cześć..a ilu twoje koło liczy członków? :)


Witam kolegę a co mają wspólnego członkowie z opłatami [2012-02-13 21:54]

cyprinus m

Witam kolegów mam pytanie ile was kosztuje opłacenie karty na rok z czynem społeczny
m?

----------------------

Witam u mnie w kole pełna opłata wynosi około 305,00 zł.

Podejrzewam że jest w niej wszystko.

Choć za prace społeczne nie jest wyszczególnione.


Poza tym należę do Polskiego Związku Działkowców (kolejny relikt minionej epoki)

i tam od zawsze za nie stawiennictwo do prac społecznych płacę .

Mam świadomość że pewne prace muszą być wykonane.

Skoro z jakiś przyczyn osobiście nie mogę wziąć udziału.

To nie mam żadnych żalów ani pretensji i płacę komuś kto mnie zastąpi.


-------------------------------------------------------------------

[2012-02-13 21:56]

daniel29

Koledzy wszystko jest ok niech czyn kosztuje i 100 zł ale mnie interesuje za co zapłaciłem te 21 zł. więcej. Czytajcie moje wcześniejsze posty gdzie wyszczególniłem za co płaciłem i zostawcie ten czy w spokoju [2012-02-13 22:20]

halski021

daniel29-a znasz powiedzonko PO ODEJŚCIU OD KASY REKLAMACJI NIE UWZLĘDNIA SIĘ ? - dlaczego nie spytałeś skarbnika za co płacisz,na pewno by ci powiedział.
[2012-02-14 09:26]

Blitz

Ja zmieniałem koło, z Ostrołęckiego PZW na Warszawa - praga południe, uwzględniając mój wiek (23) i to że studiuję jeszcze, zapłaciłem ze wszystkim na okręg mazowiecki 110zł, pozwolenie, składka i wpisowe. 
Szkoda że to mój ostatni rok takiego wędkowania, w przyszłym roku już wchodzę w wyższą taryfę :( [2012-02-14 11:56]