Koszt jokersa i ochotki w kuj.-pom.?

/ 4 odpowiedzi
Witam wiem ze jest o tym duzo w sieci ale interesuja mnie ceny aktualne najlepiej z kuj-pom.
a wiec ile kosztuje jokers i jak go prrzygotować do podajnika połozyc go na sicie w wodzie i czekać aż przejdzie? proszę o odpowiedzi. Z góry dziekuje :)
galek1221

kolego to powiedz mi gdzie ty masz taki tani sklep u mnie pani ekspedyjentka za 20 dag jokersa poprosiła uwaga 30 zł normalnie myslałem ze sie nie pozbieram w tym sklepie kupiłem 20 dag jokersa na allegro pokarm żywy ochotka (to nie jest ochotka tylko jokers jest odziwo naprawde świezy polecam) zapłaciłem za niego z przesyłką niecałe 15 ziko naprawde się opłaca (2011/12/19 22:00)

sumik1974

Cena Jokersa jest trudna do określenia gdyż bardzo się waha,np.teraz zimą jeśli ją tak można nazwać za ćwierć litra możesz zapłacić nawet 20zł.Im bardziej mroźna zima to cena leci do góry.Ja osobiście nie kupowałem w tej cenie nigdy,maksymalnie to było za 15zł za ćwiartkę.
Nie bardzo wiem o co ci chodzi z tym podajnikiem? Jokersa miesza się z ziemią lub gliną,ale lepiej jest stosować z ziemią.Ćwierć litra starcza na 2kg ziemi.Jokersa dobrze jest wypukać w wodzie i i odcedzić na ręczniku po czym przesuszyć.Ziemie przetrzeć przez sito i stopniowo dosypywać do jokersa,potem troche wody tak żeby kule fajnie się kleiły,ale zależy to od wilgotności ziemi.Dla mnie najlepsza jest ziemia bełchatowska.Jokersa stosuje się przy metodzie spławikowej,najczęściej robi się kule i nęci łowisko,albo podaje się w kubkach zanętowych jak ktoś łowi na tyczkę.A z pod lodu to robisz kulki i chlup do przerębla. (2011/12/19 23:14)

galek1221

dziekuje za odpowiedź chodzi mi o podajnik podlodowy kolego ale raczej juz wszystko rozumiem dzięki za pomoc (2011/12/22 19:54)