Zaloguj się do konta

Kosze na bagnie.

utworzono: 2012/05/01 00:28
Randal

Będąc na wycieczce w lesie znalazłem bagienko. Zaintrygowały mnie kosze, domyślam się że są to budki lęgowe. Może któryś z kolegów wie jakie ptaki z nich korzystają?. [2012-05-01 00:28]

Randal

Bok budki, kosza.

[2012-05-01 00:33]

CZzesio

Witam :)  Z tego co wyczytałem to takie kosze lęgowe "zamieszkują" kaczki krzyżówki .
[2012-05-01 07:42]

toma7802

Kosze lęgowe dla dzikich kaczek. [2012-05-01 20:12]

rurekk44444

Dobra inicjatywa
[2012-05-02 13:15]

Diablo

Dobra inicjatywa

Wybetonować brzegi i postawić kosze... super inicjatywa. Nie zmieniajmy brzegów a same świetnie dadzą sobie radę
[2012-05-03 20:39]

rurekk44444

Będąc na wycieczce w lesie znalazłem bagienko. Zaintrygowały mnie kosze, domyślam się że są to budki lęgowe. Może któryś z kolegów wie jakie ptaki z nich korzystają?.

Nie wiem gdzie tu piszą o wybetonowanych brzegach?? chyba ,że coś przeoczyłem. Ingerowanie człowieka w przyrodę i jej mieszkańców jest jak najbardziej wielkim problemem dla tego warto jej trochę pomóż i uczynić choćby mały gest w jej kierunku i np powiesić budke lęgową dla sikorki moim zdaniem to dobra inicjatywa w tych ciężkich czasach;)

[2012-05-09 16:22]

Jack14

Jestem za.

Jak "kiedyś" byłem małolatem i na chleb mówiłem "bep" to taki stary wiklinowy kosz po gąsiorku ustawiliśmy wspólnie z kolegami na pewnych bagnach. Nawet sama pani od "przyrody" nam pomagała ale to były czasy :-) I co w tym koszyku się urodziło było naj... nagrodą dla nas wszystkich jak wówczas taki teraz.

Teraz jestem "zaznajomiony" z lisem lub lisicą ale gdzie napewno nie napiszę :-) 

[2012-05-09 16:39]

Savage

Będąc na wycieczce w lesie znalazłem bagienko. Zaintrygowały mnie kosze, domyślam się że są to budki lęgowe. Może któryś z kolegów wie jakie ptaki z nich korzystają?.

Nie wiem gdzie tu piszą o wybetonowanych brzegach?? chyba ,że coś przeoczyłem. Ingerowanie człowieka w przyrodę i jej mieszkańców jest jak najbardziej wielkim problemem dla tego warto jej trochę pomóż i uczynić choćby mały gest w jej kierunku i np powiesić budke lęgową dla sikorki moim zdaniem to dobra inicjatywa w tych ciężkich czasach;)

pisze się "... jej trochę pomóc"
[2012-05-09 16:57]

Randal

Dobra inicjatywa

Wybetonować brzegi i postawić kosze... super inicjatywa. Nie zmieniajmy brzegów a same świetnie dadzą sobie radę

Betonu to ja na tym bagienku nie widziałem. Nie krytykujmy czegoś czego nie znamy. Niedługo odwiedzę to miejsce ponownie, może będę miał szczęście i zrobię zdjęcia zasiedlonym koszykom. [2012-05-10 12:28]

jurek

Z takich koszy korzystają również gągoły ( przepiękne ptaki )
[2012-05-10 13:27]

rurekk44444

pisze się "... jej trochę pomóc"

Sami uczeni na tym forum xDD. Jak się zaczyna zdanie to piszę się z dużej litery.

[2012-05-10 13:55]