Zaloguj się do konta

Kosz czy siedzisko z plecakiem?

utworzono: 2010/09/19 13:38

Witam.
Mam dylemat co kupić . Kosz czy siedzisko z plecakiem . Pomijam cenę . Na ryby będę jeździł rowerem i biorę : pokrowiec przez ramię
z czym będzie wygodniej ?
druga kwestia to wygoda . W koszu nie ma oparcia a w plecaku jest . Tylko moim zdaniem w koszu lepiej się przechowuje sprzęt. Dodam że na rybach będę spędzał od 3 do nawet 12 godzin.
macie tu fotkę krzesła .
z góry dzięki
[2010-09-19 13:38]

a tu jeszcze kosz
[2010-09-19 13:39]

kamils125

a to jeszcze zależy czy masz skrzynke czy wrzucasz luzem, w koszu sprzęt na pewno będzie bezpieczniejszy niż w plecaku który się łatwo "uszkadza" bo jest z materiałem, jak masz tylko jak jechać to bierz kosz kolego:)

pozdrawiam i połamania kija

[2010-09-19 14:21]

Manolo8

Myślę że na spławik z dłuższym wędkowaniem na sprzęt najlepszy by był kosz ale 12 godzin nie wytrzymasz, proponuję kuferek rozsuwany na sprzęt i krzesełko karpiowe, nie powinieneś mieć problemu z zabraniem się rowerem.
[2010-09-19 19:03]

Witam!Ja zakupiłem taki oto kosz z siedziskiem. Jest lekki i bardzo dobrze się sprawuje. W porównaniu z plecakiem który miałem wcześniej - bajka! I dodatkowo jestem pewien że nic się nie zepsuje lub połamie. A znalezienie odpowiedniej rzeczy, np wypychacza, to kwestia sekund. W plecaku trwało to zdecydowanie dłużej. Wytrzymuje nawet do 140 kg. Oto link dla zainteresowanych:
http://allegro.pl/mikado-kosz-siedzisko-skrzynka-gratisy-new-2010-i1227113634.html
Choć nie ukrywam że na dłuższe zasiadki przydałoby się oparcie. Zawsze można postawić pod drzewem ;) [2010-09-19 19:18]

Witam!Ja zakupiłem taki oto kosz z siedziskiem. Jest lekki i bardzo dobrze się sprawuje. W porównaniu z plecakiem który miałem wcześniej - bajka! I dodatkowo jestem pewien że nic się nie zepsuje lub połamie. A znalezienie odpowiedniej rzeczy, np wypychacza, to kwestia sekund. W plecaku trwało to zdecydowanie dłużej. Wytrzymuje nawet do 140 kg. Oto link dla zainteresowanych:
http://allegro.pl/mikado-kosz-siedzisko-skrzynka-gratisy-new-2010-i1227113634.html
Choć nie ukrywam że na dłuższe zasiadki przydałoby się oparcie. Zawsze można postawić pod drzewem ;) [2010-09-19 19:18]

XEDDIEX

Witam! na pewno do jazdy na rowerze wygodniejszy będzie plecak z krzesłem tym bardziej że będziesz kilka godzin nad wodą to na koszu możesz mieć pewien dyskomfort a i tak przed łowieniem wszystkie nie zbędne rzeczy się wyciąga na wierzch.
[2010-09-22 23:02]