Kormoran-czy wykończy to, co zostało w łowiskach?

/ 244 odpowiedzi

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

perwer


              Linke nie bełkocz tą twoją pseudo filozofią,bo Ci już dałem w niektórych tematach do zrozumienia,że profesor z Ciebie nie będzie.Pamiętam od kąt sie zalogowałeś to bełkoczesz,awanturujesz sie,stwarzasz problemy, tam gdzie masz sprzymierzeńca to płyniesz mimo pod prąd.  Jak nie masz racji to siedzisz cicho,ale jak tylko ktoś sie zastanowi że może jednak coś po Twojej myśli sie dzieje--to rzygać będziesz mieszał do konca----nie ważne o co chodzi ,aby cos bełkotnąć. (2011/09/27 21:09)

kadab


bartlomiej zachowujesz sie i piszesz jakbys pozjadal wszystkie rozumy

Imiona pisze się dużą literą !

sory Bartek ale jedziesz na kazdego jakby wszyscy byli twoimi wrogami a tu chodzi o komentaze a nie wytykanie bledow np ortograficznych (2011/09/27 21:12)

u?ytkownik87383


"racjonalnej kalkulacji ekologicznej i zachowania równowagi w przyrodzie" Regulacja strzelbą , trutkami i rzutkami - to jest ta regulacja człowieka . W przyrodzie głównym celem wszystkich procesów jest nieustanny obieg energii i to miałem na myśli pisząc że "nic się nie marnuje " Homo Sapiens , naga małpa ze strzelbą za pazuchą nie ma nic wspólnego z tymi mechanizmami. (2011/09/27 21:13)

perwer


bartlomiej zachowujesz sie i piszesz jakbys pozjadal wszystkie rozumy

Imiona pisze się dużą literą !


A ty jak jesteś taki pan profesor to siadasz przed kompem w spodniach ,czy w spódniczce?

(2011/09/27 21:13)

u?ytkownik57785


"racjonalnej kalkulacji ekologicznej i zachowania równowagi w przyrodzie" Regulacja strzelbą , trutkami i rzutkami - to jest ta regulacja człowieka . W przyrodzie głównym celem wszystkich procesów jest nieustanny obieg energii i to miałem na myśli pisząc że "nic się nie marnuje " Homo Sapiens , naga małpa ze strzelbą za pazuchą nie ma nic wspólnego z tymi mechanizmami.






Jeeeeeeeeeeeeeesssssssssssuuuuuuuuuu, no czytaj dokładniej. Nie żadną strzelbą ani trutkami. Toż to piszę o tym od pierwszego postu.  (2011/09/27 21:18)

JOPEK1971


Kolego,chłopak ma ogromną wiedzę,i trzeba to uszanowac,wiele możemy się od niego nauczyc. (2011/09/27 21:20)

u?ytkownik87383


              Linke nie bełkocz tą twoją pseudo filozofią,bo Ci już dałem w niektórych tematach do zrozumienia,że profesor z Ciebie nie będzie.Pamiętam od kąt sie zalogowałeś to bełkoczesz,awanturujesz sie,stwarzasz problemy, tam gdzie masz sprzymierzeńca to płyniesz mimo pod prąd.  Jak nie masz racji to siedzisz cicho,ale jak tylko ktoś sie zastanowi że może jednak coś po Twojej myśli sie dzieje--to rzygać będziesz mieszał do konca----nie ważne o co chodzi ,aby cos bełkotnąć.

Ot mędrzec się znalazł. Piszesz zwykłe duby smalone od początku do końca i jeszcze masz czelność tę swoją sałatkę słowną tytułować manem "wykładu " czy "argumentów  - to jest dla mnie i zapewne także dla innych przykład zapatrzenia w siebie , narcyzmu.Z pewnością    nie mam kompetencji by 'dawać wykład " czy pouczać kogoś - dlatego też nie wywyższam się w tak niesmaczny sposób jak ty. Jeżeli moje wypowiedzi to bełkot to " wykłady i argumenty" pana Perwera  jak sam je określił  to przynajmniej bełkot do potęgi szóstej. (2011/09/27 21:21)

perwer


"racjonalnej kalkulacji ekologicznej i zachowania równowagi w przyrodzie" Regulacja strzelbą , trutkami i rzutkami - to jest ta regulacja człowieka . W przyrodzie głównym celem wszystkich procesów jest nieustanny obieg energii i to miałem na myśli pisząc że "nic się nie marnuje " Homo Sapiens , naga małpa ze strzelbą za pazuchą nie ma nic wspólnego z tymi mechanizmami.


Nie wnikam co Cie przykrego spotkało w przeszłości ,ale przyszłość to nie rozwiązywanie problemów strzelbą i trutkami. Jak nie czytasz argumetów i możliwości rozwiązywania problemów rozsądnie --to znowu nic innego jak bełkoczesz---pewnie wydaje Ci sie że wybitny i mądrzejszy od kolegów na forum--oraz że masz argumenty nie do podważenia co? Taki wybitny profesorek. Homo Sapiens ,tak..he he  ehhh .......

(2011/09/27 21:23)

u?ytkownik87383


Kolego,chłopak ma ogromną wiedzę,i trzeba to uszanowac,wiele możemy się od niego nauczyc.
Kolego , nie uważam się za taką osobę - to co piszę to nie są żadne iluminacje .Po prostu bronię zwierząt i przyrody . Człowiek staje w obronie , choć nie ma to fizycznych następstw i wpływu na los takich stworzeń jak kormoran a tutaj sam widzisz ....jak się rzeczy mają... (2011/09/27 21:25)

perwer


              Linke nie bełkocz tą twoją pseudo filozofią,bo Ci już dałem w niektórych tematach do zrozumienia,że profesor z Ciebie nie będzie.Pamiętam od kąt sie zalogowałeś to bełkoczesz,awanturujesz sie,stwarzasz problemy, tam gdzie masz sprzymierzeńca to płyniesz mimo pod prąd.  Jak nie masz racji to siedzisz cicho,ale jak tylko ktoś sie zastanowi że może jednak coś po Twojej myśli sie dzieje--to rzygać będziesz mieszał do konca----nie ważne o co chodzi ,aby cos bełkotnąć.

Ot mędrzec się znalazł. Piszesz zwykłe duby smalone od początku do końca i jeszcze masz czelność tę swoją sałatkę słowną tytułować manem "wykładu " czy "argumentów  - to jest dla mnie i zapewne także dla innych przykład zapatrzenia w siebie , narcyzmu.Z pewnością    nie mam kompetencji by 'dawać wykład " czy pouczać kogoś - dlatego też nie wywyższam się w tak niesmaczny sposób jak ty. Jeżeli moje wypowiedzi to bełkot to " wykłady i argumenty" pana Perwera  jak sam je określił  to przynajmniej bełkot do potęgi szóstej.


Ha ha ha profesorek wyprowadzony z równowagi ...nie możliwe ,a tak było pieknie ,kormorany latały wszędzie --.

(2011/09/27 21:27)

perwer


Kolego,chłopak ma ogromną wiedzę,i trzeba to uszanowac,wiele możemy się od niego nauczyc.


Ma ogromną wiedze,może jest hydraulikiem i nikt nie wie lepiej jak przepchać rure.W to nie wątpie i nie wnikam....Bardzo mądry człowiek ...bardzo...po prostu miodzio dla oczu jak sie czyta....

(2011/09/27 21:31)

u?ytkownik57785


Kolego,chłopak ma ogromną wiedzę,i trzeba to uszanowac,wiele możemy się od niego nauczyc.
Kolego , nie uważam się za taką osobę - to co piszę to nie są żadne iluminacje .Po prostu bronię zwierząt i przyrody . Człowiek staje w obronie , choć nie ma to fizycznych następstw i wpływu na los takich stworzeń jak kormoran a tutaj sam widzisz ....jak się rzeczy mają...
My też bronimy zwierząt i przyrody. Nic innego! Tylko, żeby coś zyskać, trzeba coś poświęcić. A jeśli da się coś poświęcić humanitarnie i bez szkody dla środowiska, to dla tego samego środowiska trzeba to zrobić. Nie strzelbą, nie trutkami. Ludzie zaczynają być bezsilni przy presji kormoranów na łowiska i przyległą do nich roślinność i wodę (ptasie odchody wypalają nawet lakier samochodowy). 

(2011/09/27 21:32)

perwer


O kolega Maciek to mądry człowiek i polecam brać przykład.....Stara sie prostym językiem przekazać jak jest, od paru dni --wystarczy dokładnie przeczytać i starać sie   ...starać sie przynajmniej zrozumieć. (2011/09/27 21:36)

u?ytkownik87383


Kolego,chłopak ma ogromną wiedzę,i trzeba to uszanowac,wiele możemy się od niego nauczyc.


Ma ogromną wiedze,może jest hydraulikiem i nikt nie wie lepiej jak przepchać rure.W to nie wątpie i nie wnikam....Bardzo mądry człowiek ...bardzo...po prostu miodzio dla oczu jak sie czyta....


Typowe  podejście człowieka zapatrzonego w swoje popisy . Kabotyńskie zaczepki i drwiny. Doprawdy  żałosne. Weź się najpierw pisać naucz bo  strasznie cienko u ciebie z ortografią , fleksją, interpunkcją a dopiero później krytykuj lub chwal   osoby wykonujące ten czy inny zawód. Kolega Mastiff , jako porządny moderator na pewno zwraca uwagę na takie rzeczy . Niuanse są ważne , każdy to rozumie ... (2011/09/27 21:38)

u?ytkownik87383


O kolega Maciek to mądry człowiek i polecam brać przykład.....Stara sie prostym językiem przekazać jak jest, od paru dni --wystarczy dokładnie przeczytać i starać sie   ...starać sie przynajmniej zrozumieć.

Naucz się pisać ! (2011/09/27 21:41)

perwer


Moje podejście jest typowe dla człowieka zapatrzonego w prowokatorów takich jak TY.Co do ortografi ,mimo czerwonego koloru na monitorze ,nie potrafie inaczej odpowiedzieć widząc prowokacje,głupoty i bełkot ze strony prowokującego.Przeszkadza mi to prowadząc konwersacje z kimś na poziomie. We wszystkich tematach masz coś do powiedzenia nie na temat.Stwarzasz sztuczne problemy i krzyczysz byle co ,aby najgłośniej..... (2011/09/27 21:49)

u?ytkownik57785


Błędy ortograficzne kogokolwiek odstawiamy na bok! To nie jest forum "Pisze Miodek z Bralczykiem", tylko wędkarskie i skupmy się nad meritum wątku, a nie nad "rz" czy "ó". (2011/09/27 21:51)