Zaloguj się do konta

Kopytko w kształcie szczupaka długość 10cm

utworzono: 2012/07/17 12:45
mechanik samochodowy wedkarz

kopytko w kształcie szczupaka,co sądziciie o tym?skusi się?jeszcze nie mialem okazji go zlowic wiec prosze o rade
[2012-07-17 12:45]

wlasciwie to guma,jestem poczatkujacym spiningistą, kolor zielony wpadajacy   grzbiet w czerwien i tułów w  seledynek,bylem kilka razy na rzece na szczupaczku lipa wyszła,nie wiem co zle robie,moze za szybko zwijam zylke?ta guma  to   jak mowie pierwsza drozsza przyneta bo 10zeta mnie kosztowala,wczesniej jakies uklejowate,kurde nie wiem jakich miejsc szukac na duzym jeziorze okolo 10h,zamierzam sie wybrac,tam złap0ałem  amura 31cm wpuscilem do oczka wodnego w domku,jutro jak pogodda dopisze to moze sie wybiore,dzisiaj chłodno i pochmurno,na szczupaka chyba za zimno choc nie ma reguły co myslicie o tym,sorki za bledy,jestem po kilku bro:)
[2012-07-17 19:15]

Ernest755

na wszystko się skusi ale nie na każdym lowisku
[2012-07-18 09:46]

mam nadz. że mnie nie udusicie,wczoraj złapałem:)jednak nie na te gume o ktorej mowilem,rzutów kilka zrobiłem przyneta niestety nie zadzialała,wiec mysle sobie,założe starą blache obrotówke brata,jeden rzut sciagam nic nie czuć,dopiero poltora metra od brzegu zaczoł walczyc,mimo wszystko cieszy walka z maleństwem 37cm,szkoda ze zapioł sie za gardło kotwiczką,bo bym wypuścił,połamania kija wszystkim życzę:)

[2012-07-19 10:57]

maciek2544

My w Irlandii używamy gum imitacji szczupaki firmy Storm 15cm 34gr są dwie wersje jedna z normalnym ogonkiem druga z  ogonkiem od twistera.Ta druga sprawdza się lepiej.Kolory są "szczupakowe" jest naturalny , ale są tez szczupakowe ale np. brązowe zielone itp.Ogólnie ja wole "bulldogi" ale te szczupakowe imitacje są skuteczne bo jak wiemy szczupak to kanibal.A te kopyta o których mówisz są zbrojone? [2012-07-19 12:23]

nie potrafie wkleic fotki bo bym to dawno zrobił,kopytko gumowe  czy jak sie zwie,kotwiczka plus hak nic po za tym,a szczupaczek pierwszy w zyciu więc bardzo sie ciesze że w końcu:)
[2012-07-19 12:39]

maciek2544

a znasz może model lub firme tej gumy? [2012-07-19 12:46]

oj nie,ale moze znajde na allegro  to podobna chociaz pokaze
[2012-07-19 13:09]

http://allegro.pl/zbrojony-ripper-imitacja-szczupaka-10-cm-jak-zywy-i2487750754.html

cos takiego tylko w tych kolorach co mówiłem wczesniej:)
[2012-07-19 13:16]

oko proroka

ja takie miałem tylko mniejsze około 6 cm a złowiłem na niego szczupaczka niewiele większego od dłoni [2012-07-19 16:08]

dzisiaj jade na kolejne zakupy,blaszka obrotowa mepsa  mi sie sprawdziła po raz drugi,niestety zle rzucilem i została na drzwie,próbowałem zdjąc,ale spadła do wody,no lekko sie podłamałem,ponieważ przed wczoraj ten szczupaczek,a wczoraj kolejny szczupaczek był 31cm,buzi i  do wody dał się odczepić,plus  dwa okonki,jeden 17cm wziołem oraz okonek większy od dłoni jakies 25cm:,chyba  zrezygnuje z wszelkich gum na rzecz blach na którychś mam już jakieś wyniki pozdro i połamania kija.
[2012-07-20 09:49]