Kopyta Kongera i Relaxa

/ 7 odpowiedzi
witam znacie może kopyta kongera i relaxa proste w wykonaniu bez zadnych wydziwien zezeli znacie podajcie opinie
u?ytkownik44916


Proponuję zadać to pytanie w pokoju przynęty sztuczne, wydaje mi się że to lepsze  miejsce na tego typu posta. Warto też w takim wypadku zerknąć na fishing-test.pl Jeśli człowiek poszpera to zawsze coś znajdzie. (2010/08/23 12:35)

kaban


Świetne. (2010/08/24 15:57)

u?ytkownik26041


ja spininguje glównie na gumach relaxas i mansa jak dla mnie są rewelacyjne na kongera rzadziej ale kazdy ma swoje ulubione gumy na które spininguje  

(2010/08/24 19:19)

wiechu1603


Jak dla mnie najlepsze są relaxa, łowie nimi od dawna i spisują się znakomicie. Miałem też okazje łowić gumami Mansa ale jakość mi nie przypadły do gustu.

Z relaxa jest duży wybór kolorystyczny i jeśli chodzi o wielkość także polecam.

(2010/08/27 20:48)

wasiel


sprobuj gum durexa albo unimila sprawdzaja sie i imitują wielka pijawke:p nie no joke:P tak serio to przewaznie uzywam gum relaxa jak wczesniej kolega mowił maja duzy wybor kolorystyczne, osobiscie z kongerem sie nie spotkałem moze dlatego bo rzadko łowie na gumy pozdrawiam i powodzenia:) (2010/08/30 10:53)

GBH


zdecydowanie mann's (2010/08/30 12:45)

lorak


witam znacie może kopyta kongera i relaxa proste w wykonaniu bez zadnych wydziwien zezeli znacie podajcie opinie



Na temat kongera nie mogę nic powiedzieć, bo w moim mieście nie bywają, ale relaxa jest sporo i zdarza mi się na nie łowić. Są to dobre gumy, ale w tym sezonie zacząłem sprawdzać przynęty Dragona i powiem szczerze, REWELKA.
Sporo ich sprawdziłem i szczególnie polecam te podkreślone na czerwono.
Na wodach stojących stosuję dwie wielkości, 8,5cm i 10cm z hakiem nr5 lub nr6 z główkami 7-8g. Połamania... (2010/08/30 15:37)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.