Kopiowanie cudzych fotek

/ 84 odpowiedzi
nemo999

No dobra pokłócili się to teraz trzeba odpocząć ... Jedni na ryby inni do prokuratury...Ty Pstrąg weź swoją świeżo poślubioną "Głowacice" na jakieś wiosenne wędkowanie w leśnych odstępach a potem na goloneczkę... Tylko nie zapomnij przed wypadem nakarmić akwariowe potwory...

...koniec wrzasków idę wiercić dziurę w lodzie... (2011/02/22 13:57)

pstrag222

No dobra pokłócili się to teraz trzeba odpocząć ... Jedni na ryby inni do prokuratury...Ty Pstrąg weź swoją świeżo poślubioną "Głowacice" na jakieś wiosenne wędkowanie w leśnych odstępach a potem na goloneczkę... Tylko nie zapomnij przed wypadem nakarmić akwariowe potwory...

...koniec wrzasków idę wiercić dziurę w lodzie...

wiecej szacunku dla innych. nie rzycze sobie takiego słownictwa o mnie i mojej żonie (2011/02/22 14:08)

pstrag222

...koniec wrzasków idę wiercić dziurę w lodzie...

wiecej szacunku dla innych. nie rzycze sobie takiego słownictwa o mnie i mojej żonie

życze (2011/02/22 14:10)

u?ytkownik61878

A czy wiercenie dziury /bynajmniej/ nie w lodzie jest czymś złym??

No to i ja powiercę

Proszę przyglądnąć się "dorobkowi zdjęciowemu" naszego nadwornego fotografa

Saki87 (Andrzej Saktura)
www.saki87.wedkuje.pl

Od kilku osób otrzymałem informację iż "kolega" Saki87 bynajmniej nie posiada zgody autorów tych zdjęć na prezentowanie ich we własnej galerii.

Zatrważające jest to że @Jurek wczoraj wprowadził artykuł o zarybianiu w Płocku a dziś zdjęcie złapałem u naszego Artysty.

Czy nie powinno się w jakiś specjalny sposób piętnować takich .... (2011/02/24 11:53)

Artur z Ketrzyna

Powinno i tyle, ale cóż nie każdy jest na krytykę podatny. Możesz wejść do galeri i pod przywłaszczonym zdjęciem kliknąć X zgłoś naruszenie i wystawić komentarzyk iż dana fotka to plagiat lub została pobrana od kolegi bez jego zgody. Tylko czy kolega sam ta fotkę zrobił czy może też z kąś sam zapożyczył bez zgody? (2011/02/24 15:07)

knaga

Koło Wasilków to Koło w Okręgu Białystok, ale dodam że fotki zostały WYCOFANE za co jestem wdzięczny Redaktorowi z Wasilkowa i na przyszłość tego pewnie nie zrobi !!!!!!!!! Rzecz się ma tak: jak fotki się komuś podobają: to niech napisze do ich WŁAŚCICIELA i w MOIM przypadku bym MU zezwolił do dodania do JEGO osobistej GALERII - NIECH MA ale za tzw. PRZYZWOLENIEM WŁAŚCICIELA !!!!!!!!!!!!! (2011/02/25 21:50)

kazik

Słuchaj kolego ,,nemo999” Ty chyba pewnych rzeczy nie rozumiesz , lub nie chcesz rozumieć

A może nie wiesz co to plagiat , lub kradzież czyjejś własności . To co wszyscy mamy się zgadzać na takie coś . Jak wszyscy sądzicie , można wszystko kopiować jak się chce i gdzie się chce ?

A może chcesz aby to osądziła cała nasza społeczność? (2011/02/25 23:56)

luke1219

nemo999   po tonie Twoich wypowiedzi, wycieczkach osobistych pod adresem użytkowników portalu, wywijaniu kota ogonem, osobiście muszę stwierdzić niestety jedno i mam przeczucie że niestety nie tylko ja, że jesteś istotą całkowicie aspołeczną, negus po prostu. Gdy się nie ma siły argumentów używasz argumentu siły i agresji.. prymitywnie, prymitywnie.. gdybyś przekonał się na własnej skórze jakie mogą być konsekwencje plagiatu (w szeroko rozumianym pojęciu tego słowa) szybko podkuliłbyś ogon i jęczał "ja nie wiedziałem". Poza tym ciekawe czy powiedział byś kolegom z forum to samo w oczy, czy okazał byś trochę ogłady. (2011/02/26 01:25)

nemo999

Luke1219 ...Wędkowałem już w dzieciństwie na własnym stawiku, ale gdy wydra, norka kalifornijska lub inne dziadostwo ogołociło wszystkie stawy w okolicy porzuciłem wędkowanie.
Następny wędkarz z ogromną wiedzą o przyrodzie ... wędkarz bez wędki...
Co do Ciebie Kazik to powtarzasz się. Sam nie wiesz co to kradzież i na pewno kradzieżą nie jest skopiowanie zdjęcia innego autora i używanie go bez jego zgody gdyż tego zdjęcia właściciela nie pozbawiono. Rozumiesz ? Czyli Tylko plagiat i tylko tego słowa używaj. Co do takich czynów jestem również przeciwko, wku... mnie to tak samo jak Ciebie, nigdy nie wkleił bym czyjegoś zdjęcia jako swoje, i nie chciałbym aby moje były używane ... bo są moje i tyle. Zdenerwowało mnie tylko to, że ludzie którzy nie mają nic wspólnego z wędkarstwem nagle tu w tym temacie ZAISTNIELI i mogą się wykrzyczeć. Bo każdy na ten temat możne się wypowiedzieć a połowa nie umie haczyka zawiązać, w życiu jeża nie widziało a jest fachowcem od norki kalifornijskiej, ryby nie złowiło zatem musi wklejać zdjęcia disco polo z chrztów, wesel  może nawet nocy poślubnych (?)... (2011/03/03 10:41)