Zaloguj się do konta

Kopiowanie cudzych fotek

utworzono: 2011/02/12 21:18
12kubus1996

Jak na tym logo jest twoja prywatna "laska " to jest świństwo.
Ale coś mi sie wydaje że ona jest nasza wspólna hehe !
hehe ja sobie właśnie to samo pomyślałem co kolega wyżej :DDD--jeśli oto panu chodzi to nie myslałem że ta dziewczyna jest nasza! Poprostu pomyślałem sobie że jeśli jest to prywatne zdjęcie to to jest świństwo a jeśli pan czuje się urażony słowem ''kolega" to przepraszam! [2011-02-13 10:59]

zbynio5o

Jak na tym logo jest twoja prywatna "laska " to jest świństwo.
Ale coś mi sie wydaje że ona jest nasza wspólna hehe !
hehe ja sobie właśnie to samo pomyślałem co kolega wyżej :DDD--jeśli oto panu chodzi to nie myslałem że ta dziewczyna jest nasza! Poprostu pomyślałem sobie że jeśli jest to prywatne zdjęcie to to jest świństwo a jeśli pan czuje się urażony słowem ''kolega" to przepraszam!





Kuba ,Twój zwrot jest najbardziej odpowiedni i jest O.K.  Cieszy mnie również że jako młody człowiek
zauważyłeś  te  niezgodności nt. fotek.
Chodziło mi o to ( żart)   że gdybybyśmy przypadkiem wędkowali razem z tą panią  z fotki,
Ty musiałbyś troszke poczekać.  Kumasz .. ?


[2011-02-13 14:39]

roczesla

  1. Widzę, że kol. Bromar myśli podobnie jak ja.
  2. Czy kol ma nabyte prawa autorskie ( wyłączność ) ???
  3. Czy zdjęcia są wykonane przez  kol Yaro ????
  4. Reszte proszę sobie dopowiedzięć

     Nie wystarczy na czyjeś zdjęcie wpisać swoje logo i mieć póżniej pretensje że ktoś kopiuje    "Moje " zdjęcie .   Wpisywanie logo na cudze zdjęcie i podawanie tegoż zdjęcia jako swoje jest poniekąd  Nieetyczne  !!!!!  Pozdrowionka ...
[2011-02-13 18:38]

12kubus1996

A no kumam, kumam :D [2011-02-13 18:43]

No oczywiście, nikt nie szuka zaczepki !!! To po co pytacie ?

Wielcy sprawiedliwi się znależli , myślał by kto - hmmm

[2011-02-13 19:06]

beatata

Witam Panowie może ktoś poradzić co zrobić , bo znalazłem kolegę który skopiował Moje foto do siebie na profil...   Nie mam pretensji do niego że to zrobił! Ale może najpierw wystarczyło zapytać , a na pewno bym się zgodził...  ALE LICZY SIĘ SAM FAKT!!! 

TOLEK BOLEK Pseudonim - QUEST

( na głównej fotce u niego w górnym lewym narożniku Moje logo )



witam:)

Zastanawiam się , także na tym -jak moja fotka  w artykule "Jezioro w Cichowie" jezioro zachód Cichowotrafiła tut i to bez mojej zgody  i ect , a wystarczyło zapytać . O ile potrafiono skopiować , to może trzeba było zapytać , no ale gdzie tam  w końcu " baba" nie będzie wchodzić na portal wędkarski .........

Pozdrawiam

[2011-02-15 14:22]

Michal95

Takich gości jak ten cały quest powinni zawieszać w prawach użytkownika portalu wedkuje.pl
[2011-02-15 17:36]

Artur z Ketrzyna

Co do umieszczania swojego logo na zdjęciu. Takie logo jak xxxx.wedkuje.pl jest umieszczane automatycznie po wklejeniu zdjęcia do swojej galerii. Kolega QUEST nawet nie pochwapił się tego zamaskować. Trochę głupio by logo jednej osoby było na awatarze drugiej osoby.

Co do reszty się zgadzam że samo zdjęcie jest własnością tego co je zrobił. Ja by takich zdarzeń uniknąć na swoich zdjęciach umieszcza wodny znak z moimi inicjałami. A robię to dzięki programowi do przeróbek (pomniejszania itp.) zdjęć VSO Image Resizer 4
[2011-02-15 18:20]

Zielony80

Mam pytanko.  Dlaczego QEST pojawia się w "wędkujące panie"? [2011-02-15 19:40]

Artur z Ketrzyna

Bo może płeć źle zaznaczył, albo przez tego awatara admi się pomylili.
[2011-02-15 19:56]

rybson

polam mu kije nad woda-napewno zadziała-pozdrawiam rybson [2011-02-15 20:35]

rysiosz

Witam Panowie może ktoś poradzić co zrobić , bo znalazłem kolegę który skopiował Moje foto do siebie na profil...   Nie mam pretensji do niego że to zrobił! Ale może najpierw wystarczyło zapytać , a na pewno bym się zgodził...  ALE LICZY SIĘ SAM FAKT!!! 

TOLEK BOLEK Pseudonim - QUEST

( na głównej fotce u niego w górnym lewym narożniku Moje logo )


QEST a nie QUEST Panowie szukajcie pot tym loginem sprawdziłem....
[2011-02-15 22:31]

rysiosz

Witam Panowie może ktoś poradzić co zrobić , bo znalazłem kolegę który skopiował Moje foto do siebie na profil...   Nie mam pretensji do niego że to zrobił! Ale może najpierw wystarczyło zapytać , a na pewno bym się zgodził...  ALE LICZY SIĘ SAM FAKT!!! 

TOLEK BOLEK Pseudonim - QUEST

( na głównej fotce u niego w górnym lewym narożniku Moje logo )


QEST a nie QUEST Panowie szukajcie pot tym loginem sprawdziłem....

DZIWNY TEN GOŚĆ TEN QEST COŚ MU PO GŁOWIE DZIWNEGO CHYBA CHODZI!!!!!!!!!ale co tam są gorsi .....
[2011-02-15 22:34]

Takich gości jak ten cały quest powinni zawieszać w prawach użytkownika portalu wedkuje.pl


I nie tylko takich, bo plagiatu dokonał @Qest od osoby która najprawdopodobniej /???/ również zawłaszczyła sobie czyjąś własność. Nie były to zdjęcia z Wikipedii czy innej strony ogólno-społecznościowej.

A nabijanie "punktów" poprzez zapraszanie wszystkich, tylko aby zwiększyć ilość znajomych ... , kopiowanie żartów, rysunków i etc.



 

[2011-02-16 11:31]

Artur z Ketrzyna

""A nabijanie "punktów" poprzez zapraszanie wszystkich, tylko aby zwiększyć ilość znajomych ... , kopiowanie żartów, rysunków i etc.""
To jeśli nie po to by więcej osób mgło ocenić jego nowy wpis, to pewnie tylko dla punktów, a może dla popularności. Trzeba by było tej osoby się zapytać po co to robi.
Ja zanim zaakceptuję znajomość wchodzę na stronę osoby zapraszającej i patrzę co tam ma a wtedy akceptuję lub nie.
[2011-02-16 19:13]

rysiosz

""A nabijanie "punktów" poprzez zapraszanie wszystkich, tylko aby zwiększyć ilość znajomych ... , kopiowanie żartów, rysunków i etc.""
To jeśli nie po to by więcej osób mgło ocenić jego nowy wpis, to pewnie tylko dla punktów, a może dla popularności. Trzeba by było tej osoby się zapytać po co to robi.
Ja zanim zaakceptuję znajomość wchodzę na stronę osoby zapraszającej i patrzę co tam ma a wtedy akceptuję lub nie.

Właśnie pozapraszać ile się da to nie o to chodzi...Potem to trudno cokolwiek spamiętać co kto prezentuje...
[2011-02-16 21:31]

Daria

rysiosz "Właśnie pozapraszać ile się da to nie o to chodzi...Potem to trudno cokolwiek spamiętać co kto prezentuje..."
To oco chodzi? Sam masz nie mało, Pamiętasz kto co prezentuje?

Ja zapraszam tylko tych którzy mnie zaproszą i oczywiście zawsze przed zaakceptowaniem oglądami ich stronkę i jak mi odpowiada to co prezentują to zazwyczaj akceptuję. I mam ich bardzo mało i naprawdę nie pamiętam co oni prezentują, ale wiem że raczej są okej (jak dla mnie). A jak będę chciała sobie przypomieć to poprostu odwiedzę ich bloga i zobaczę co tam u nich jest grane. Moim zdaniem zaletą posiadania dużo znajomych jest to że zobaczą w powidomieniach że dodałam nową fotkę lub posta czy wpisa i będą mogli skomętować i ocenić, a nawet podzielić się ze mną swoimi spostrzeżeniami.

[2011-02-17 19:06]

nemo999

Pieprzenie smutków i doktoryzowanie się nad czymś co nie ma nic wspólnego z wędkarstwem... Tak wiem, to domena Polaków, kłótnie, afery, pyskówki, pieniactwo i drążenie problemu zamiast relaksu i odpoczynku w miłej atmosferze...( nie zdziwił bym się jakby kolega Mielec już złożył sprawę do prokuratury)... masakra... trochę luzu, uśmiechu i dystansu do pewnych rzeczy bo Was nerwica zeżre a i kobiecie na nic zestresowany mężczyzna- wędkarz. ( szanowny kolego Mielec) hihi... 
[2011-02-18 01:50]

knaga

Witam, zaistniałem w PORTALU dopiero około 24h, doba a już Mam PLAGIAT na stronie Koła PZW Wasilków i co koledzy na to: POZDRAWIAM !!!!!!!!!!!!!!!!
[2011-02-18 22:20]

kazik

A mógł by kolega ,,knaga” coś więcej napisać o tym plagiacie , bo my nie znamy tego koła i tego plagiatu .

 

Co się tyczy tych zdjęć kobiet które ktoś tam rzekomo ukradł to dobrze zwrucił uwagę kolega ,, Mielec” . Ja tą panią z galerii ,,Moje Wędkujące Koleżanki” kolegi ,,Yaro” z 4–go   zdjęcia już znam , bo była kiedyś na tym portalu zalogowana i nawet wielu próbowało pozyskać jej znajomość . Więc prawdopodobnie kolega ,,Yaro” strzelił gola do swojej bramki upominając się ot co nie jest jego zdjęciami , zwłaszcza z własnym podpisem .   Może to kolega Yaro wytłumaczyć ? czy mamy również uważać za plagiat   to co kolega umieścił u siebie w galerii?

[2011-02-19 06:23]

Koledzy dajcie sobie już z tym trochę luzu , czy kol.Yaro Wam coś ukradł ?

Wiercenie i szukanie tu nic nie zmieni , a ile zdjęć wklejanych jest przez niejednego usera w postach - nie jego autorstwa !!!

Który z Was na codzień jest taki doskonały ? ehhhh - szkoda się produkować !

[2011-02-19 09:27]

pstrag222

Koledzy dajcie sobie już z tym trochę luzu , czy kol.Yaro Wam coś ukradł ?

Wiercenie i szukanie tu nic nie zmieni , a ile zdjęć wklejanych jest przez niejednego usera w postach - nie jego autorstwa !!!

Który z Was na codzień jest taki doskonały ? ehhhh - szkoda się produkować !


powinno sie dodwawc tylko swoje zdjecia i nic tego nie zmieni ze inni robia cos innego bo im najwyraznie to pasuje zawsze to 2 punkty. a zdjecie nie moje to co kto sie z czai. takie jest podejscie nie ktorych
[2011-02-19 10:20]

Na siłę zmienić świat ? przecież On idzie w odwrotnym kierunku ! [2011-02-19 13:43]

pstrag222

Na siłę zmienić świat ? przecież On idzie w odwrotnym kierunku !




zmieniac swiat? wystarczy zmienic swoje podescie i to jest dozo. wystarczy chciec anie wszystko olewac jak to tylko polacy umieja. taki narod byle do pszodu a reszta to chu...........
[2011-02-19 13:53]

kazik

No ja tu czegoś nie rozumie . Skopiować czyjąś prace , wkleić własny podpis i ma być w porządku?

A jak kolegi , kolego ,,Kory” tak pracę by ktoś zerżną i podpisał się pod nią to też będziesz zadowolony . Jest takie prawo w naszym kraju że aby wykorzystywać czyjeś zdjęcie , blogi , teksty , to należy wpierw zapytać o zgodę , a następnie chociaż dać jakaś wzmiankę czy podpis , skąd to pochodzi . Prawa autorskie kolego to święta rzecz , i nie wiem czy wielu to nie będzie raziło . Właśnie przez takie praktyki wielu odeszło z tego portalu i opinia również jest po przez takie praktyki zszargana na tym portalu . Później się dziwimy że redakcja banuje bez powiadomienia , ale jak można inaczej kiedy prawa autorskie są gwałcone . Redakcja nie może sprawdzać wszystkiego co się ukazuje , bo to jest niemożliwe , ale zawsze jest taki link pod każdym zdjęciem , czy blogiem , gdzie jeżeli takie coś zobaczymy to powinniśmy to zgłosić . Zobacz sobie czy takiego czegoś niema pod każdym   zdjęciem czy  blogiem   .

 

 Ja na razie tylko zadałem pytanie i czekam na odpowiedz i na to , że kolega zrozumie o co chodzi i usunie lub wytłumaczy się . Inaczej będzie trzeba te zdjęcia zgłosić do redakcji i oni na pewno sprawdza pochodzenie ich   .

To i tak kiedyś wyjdzie na jaw , bo to co tu wklejamy , piszemy   to widzi cały świat i na pewno dojdzie to kiedyś do autorów  , ale wtedy nie chciał bym być w skórze takiego kogoś .

 

 

[2011-02-19 16:23]