Kopiowanie cudzych fotek

/ 84 odpowiedzi

Witam Panowie może ktoś poradzić co zrobić , bo znalazłem kolegę który skopiował Moje foto do siebie na profil...   Nie mam pretensji do niego że to zrobił! Ale może najpierw wystarczyło zapytać , a na pewno bym się zgodził...  ALE LICZY SIĘ SAM FAKT!!! 

TOLEK BOLEK Pseudonim - QUEST

( na głównej fotce u niego w górnym lewym narożniku Moje logo )

bluehornet


Dla mnie świństwo i tyle !!! (2011/02/12 21:22)

Yaro


I, tak chyba będę musiał zrobić... (2011/02/12 21:27)

u?ytkownik1117


Dla mnie świństwo i tyle !!!

nic dodać, nic ująć ..........................

(2011/02/12 21:27)

Yaro


Panowie i to nie byle jakie foto...

Taki okaz, rzadko spotykany!!!

No cóż w życiu tak czasem bywa...

(2011/02/12 21:30)

mielec


Nie mogę znaleźć takiego osobnika jakbyś podał linka do jego konta byłby gites. (2011/02/12 21:50)

darek1973r


Yaro daj linka do kolesia bo nie mogę namierzyć plagiatora . Chyba że już się zmył. Samo to ze nie z imienia i nazwiska się logował tylko TOLEK BOLEK Pseudonim - QUEST . Coś by się poradziło. A do redakcji napisz albo zadzwoń ( spoko chłopaki coś poradzą ) nie raz miałem przyjemność z nimi przez telefon rozmawiać coś z tym zrobią
Pozdrawiam (2011/02/12 22:02)

ramzes1660


ja napisąłbym maila do redakcji,  dziwny kles skoro nie stać go na własne pomysły tylko zwala z innych blogów, i to ejszcze bez pytania no bo co innego jesliby spytał np cyz moze tez takie miec, pozdro (2011/02/12 22:09)

mielec


Nadal nie mogę namierzyć tegoż Questa.

Zapytam z innej beczki założyciela tegoż wątku Kolego Yaro czy dostałeś zgodę od Total Pro Sport na przetwarzanie oraz zamieszczenie  "koleżanek"  we własnym blogu???:):):)

Tak z ciekawości pytam, bez zgryźliwości oczywiście:):):) (2011/02/12 22:21)

u?ytkownik61065


Jeden kolega też miał taki sam przypadek gdzie skopiowali mu pieknego karpia i podali za swoja zdobycz zgłoś to do redakcji (2011/02/12 22:52)

arekluk1977


tak jak koledzy powyzej napisali zglos to do redakcji , napewno to zalatwia i usuna go z tego forum...pozdrawiam (2011/02/12 22:57)

u?ytkownik61065


tak jak koledzy powyzej napisali zglos to do redakcji , napewno to zalatwia i usuna go z tego forum...pozdrawiam
redakcja niestety nie tak szybko działa:( (2011/02/12 23:00)

mielec


Tylko nie można znaleźć tego gościa, który kopiował fotkę. Kolega Yaro nadal nie podał linka do tego typka. No i nie odpowiedział na moje pytanie. (2011/02/12 23:02)

12kubus1996


ja znalazłem tego gościa ale on nie ma juz chyba tych fotek ; / wpiszcie w wyszukiwarce "qest"  : / <dla mnie to jest troszke nie normalne> ; / (2011/02/12 23:17)

zbynio5o


Jak na tym logo jest twoja prywatna "laska " to jest świństwo.
Ale coś mi sie wydaje że ona jest nasza wspólna hehe !


http://www.wedkuje.pl/wedkarz,63180 (2011/02/12 23:31)

12kubus1996


hehe ja sobie właśnie to samo pomyślałem co kolega wyżej :DDD (2011/02/12 23:34)

Artur z Ketrzyna


Faktycznie po powiększeni fotki widać twoje logo. Poprostu zwróć mu uwagę iż to nie etyczne podkradać komuś fotki i jeszcze je umieszczać jako swoje. (2011/02/12 23:42)

zbynio5o


hehe ja sobie właśnie to samo pomyślałem co kolega wyżej :DDD



Kuba wybacz, ale musisz jeszcze pare lat poczekać
aby do nas dołączyć : ))))))
(2011/02/13 00:14)

blutu


Witam. Moje zdjęcia też były kilka razy pokazane przez innego kol.Na pewno gdyby zapytał, też bym pozwolił.  (2011/02/13 06:42)

uklejka


Witam .
Miałem też taki problem, młodzian zwędził moje zdjęcie złowionego karasia, opisał gdzie , jak i na co złowił, zamieścił w swojej galerii rekordów istne świństwo !.
Nie odpisał bohater na żadne moje pytania.
Redakcja po kilku monitach wyprostowała to wszystko. (2011/02/13 09:00)

Bromar


   Witam Kolęgę @Yaro, mam pytanie, takie dla zaspokojenia mojej czystej ciekawości. Choć wiem, że jest to zła cecha (ciekawość) lecz zapytam, czy fotki tych wędkujących koleżanek są robione przez Kolegę, czy też raczej ściągnięte z sieci.

 Nie żebym szukał jakiejś zaczepki, tylko zastanawiam się gdzie kolega poznał tyle wędkarek i to takich atrakcyjnych :)) (2011/02/13 09:10)

ivel 83


ja rychtyg szpetnie:) (2011/02/13 10:24)

mielec


Powiem teraz jak ja to widzę i chyba tak jest w rzeczywistości.

Kolega Yaro może mieć pretensję jedynie to kol. Qesta za to, że w jego avatarze Lewy górny róg widnieje logo Yaro i tyle fotka z awataru jest wykonana przez Total Pro Sport i jestem pewien, że nie dała nikomu zgody na przetwarzanie tychże fotek do własnego użytku, a tym bardziej przypisywanie sobie iż to jego fotki. Mylimy pojęcia na temat kradzieży przez użytkowników fotek z rybami, a modelkami, które i tak prawdopodobnie nie są prywatną własnością kolegi Yaro.

Poprawcie mnie jak się mylę.

Pozdrawiam.  (2011/02/13 10:33)

mielec


   Witam Kolęgę @Yaro, mam pytanie, takie dla zaspokojenia mojej czystej ciekawości. Choć wiem, że jest to zła cecha (ciekawość) lecz zapytam, czy fotki tych wędkujących koleżanek są robione przez Kolegę, czy też raczej ściągnięte z sieci.

 Nie żebym szukał jakiejś zaczepki, tylko zastanawiam się gdzie kolega poznał tyle wędkarek i to takich atrakcyjnych :))




Widzę, że kol. Bromar myśli podobnie jak ja. (2011/02/13 10:53)

Jędrula


   Witam Kolęgę @Yaro, mam pytanie, takie dla zaspokojenia mojej czystej ciekawości. Choć wiem, że jest to zła cecha (ciekawość) lecz zapytam, czy fotki tych wędkujących koleżanek są robione przez Kolegę, czy też raczej ściągnięte z sieci.

 Nie żebym szukał jakiejś zaczepki, tylko zastanawiam się gdzie kolega poznał tyle wędkarek i to takich atrakcyjnych :))




Widzę, że kol. Bromar myśli podobnie jak ja.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie tylko @Bromar , brak mi słów hehehe

(2011/02/13 10:58)