Zaloguj się do konta

Kopalnia Piasku Sołtyków

utworzono: 2015/04/09 22:57
realkick1

Witam wszystkich :)Mam takie pytanie, orientuje się ktoś czy można sobie wędkować na kopalni na Sołtykowie ? Z tego co mi wiadomo jest tam jakaś ryba typu szczupak, okonik, lecz nie wiem czy tam ktoś może mnie nie przegonić z takiego względu że prawie wszędzie są znaki zakaz wstępu. A jeżeli nawet będzie można to trzeba brać ze sobą kartę czy coś bo z miłą chęcią wybrałbym się na okoniki bo jak wiadomo szczupak ma na razie okres ochronny :)Byłbym wdzięczny jakby ktoś mi przybliżył coś na temat tej kopalni. Z góry dziękuje i pozdrawiam :) [2015-04-09 22:57]

realkick1

[2015-04-09 23:00]

zielony401

"trzeba brać ze sobą kartę czy coś"

Wędkując nawet na wodzie nie będącej pod kontrola PZW, nie mówię o stawach prywatnych, tylko o wodzie miejskiej typu staw itp. musisz posiadać kartę wędkarską. Opłaty nie są konieczne ale karta już tak. Co do Sołtykowa to tych kopalni jest wiele i z tego co się orientuję to ganiają. 

[2015-04-10 18:41]

realkick1

A kto dokładnie tam gania Policja, ochrona, pracownicy ? I tylko upominają czy jakieś mandaty lecą ?Bo kopalnia nie podchodzi pod PZW i jak będę tam wędkował to z Polskiego Związku nic nie doczepią ?I orientujesz się kolego może jakie rodzaje ryb jeszcze tam występują ?
[2015-04-11 10:03]

zielony401



[2015-04-20 15:11]