Kontrola opłat

/ 13 odpowiedzi
witam,mam pytania mam karte wedkarska ale nie oplacalem w tym roku,chce sie wybrac na maly urlop na plawnowice,chechlo,czy jest mozliwosc wykupienia likendowki by lapac  bezstrachu przed kontrola?
u?ytkownik39933


jest taka możliwość na większości zbiorników w polsce (2012/06/23 19:43)

ayem


Warto wejść na stronę właściciela wody i sprawdzić jakie oferuje zezwolenia okresowe . (2012/06/23 19:57)

adams


oczywiście że tak tylko czy to się opłaca 1 dzień dla nie zrzeszonych 30zł 3dni 60zł a cała karta trochę ponad 200 (2012/06/23 23:03)

withanight88


oczywiście że tak tylko czy to się opłaca 1 dzień dla nie zrzeszonych 30zł 3dni 60zł a cała karta trochę ponad 200

Przecież on będzie płacił jako zrzeszony bo legitymację posiada. (2012/06/23 23:07)

Roxola


Dla Ciebie możliwość wędkowania na Pławniowicach wynosi1 dzień 15zł3 dni 30zł7 dni 50złWszystkie opłaty są na stronie Okręgu Katowice w zakładce "Opłaty2012" (2012/06/23 23:21)

Romuald55


Ktoś kto do końca kwietnia nie opłacił składki członkowskiej przestaje być członkiem PZW Posiadanie legitymacji bez stosownych składek nie daje statusu zrzeszonego. (2012/06/24 00:50)

Roxola


To prawda, zrzeszony byłbyś wówczas, gdybyś miał składkę opłaconą np. w innym Okręgu. (2012/06/24 06:42)

withanight88


Ktoś kto do końca kwietnia nie opłacił składki członkowskiej przestaje być członkiem PZW Posiadanie legitymacji bez stosownych składek nie daje statusu zrzeszonego.


To prawda, zrzeszony byłbyś wówczas, gdybyś miał składkę opłaconą np. w innym Okręgu. 
\



Czy to jest poważne podejście do wędkarza, który co rok opłaca składki ??Nie wiedziałem, że i na taki sposób PZW ru....a swoich członków. (2012/06/25 09:41)

getka


Ktoś kto do końca kwietnia nie opłacił składki członkowskiej przestaje być członkiem PZW Posiadanie legitymacji bez stosownych składek nie daje statusu zrzeszonego.


To prawda, zrzeszony byłbyś wówczas, gdybyś miał składkę opłaconą np. w innym Okręgu. 
\



Czy to jest poważne podejście do wędkarza, który co rok opłaca składki ??Nie wiedziałem, że i na taki sposób PZW ru....a swoich członków.



nie to nie jest poważne i z tego wszystkiego można by napisać nowa Kamasutrę jak nas PZW r........... (2012/06/25 09:59)

Zander51


Mój skarbnik przyjmuje opłaty, dopóki okręg nie wezwie go do końcowego rozliczenia...Nie wierzę, że PZW nie zależy na opłatach...Takie restrykcyjne podejście pachnie PRL-em (2012/06/25 10:53)

pawelz


Ktoś kto do końca kwietnia nie opłacił składki członkowskiej przestaje być członkiem PZW Posiadanie legitymacji bez stosownych składek nie daje statusu zrzeszonego.


To prawda, zrzeszony byłbyś wówczas, gdybyś miał składkę opłaconą np. w innym Okręgu. 
\



Czy to jest poważne podejście do wędkarza, który co rok opłaca składki ??Nie wiedziałem, że i na taki sposób PZW ru....a swoich członków.

A ile lat musialby nie placic, aby przestac byc czlonkiem PZW ?
Nie robmy wiochy. Przy calej niecheci do PZW tu stane po ich stronie. Albo jestesmy czlonkami jakiegos stowarzyszenia i oplacamy skladki - dzieki czemu placimy mniej za lowienie, albo nie placimy skladek i automatycznie rezygnujemy z czlonkostwa. (2012/06/25 11:02)

u?ytkownik64718


PZW to chora komunistyczna instytucja. (2012/06/25 11:53)

pawelz


PZW to chora komunistyczna instytucja.


Zgadzam sie w 100%. Ale znasz jakiekolwiek stowarzyszenie, ktore swiadczyloby jakies uslugi (oczywiscie prosze to wziasc z pewna rezerwa), do ktorego moglbys nalezec a nie placic skladki ?.

Wogole zalozenie, ze zrzeszony i niezrzeszony maja placic rozne oplaty za lowienie (mowimy o oplatach okresowych) jest niezgodne z prawem. Ale to juz odrebny temat (byl kiedys walkowany na tym forum). (2012/06/25 12:06)