Zaloguj się do konta

Kontrola przez PSR

utworzono: 2014/08/23 10:29
MASTINO

Policja ochraniając imprezy nie wypisuje mandatów. Zgarnia delikwenta i wtedy "miejscowi" dalej działają.

Pewnie z PSR jest podobnie czym innym jest obecność na patrolu a czym innym karanie nie w swoim województwie.

Poza tym nie sądzę żeby PSR kontrolowała w innym województwie skoro jest ich tak małoJK



A ta teoria to skąd? Jak zwykle twoje prywatne "przemyślenia"? Przestań ty wreszcie brednie wypisywać na każdy temat jak się na czymś nie znasz i bladego pojęcia o pracy policji i PSR nie posiadasz, bo nigdy do czynienia z tymi służbami na gruncie prywatnym lub zawodowym nie miałeś.



[2014-08-29 16:53]

ryukon1975

32 lata nad wodą czekałem aż mnie skontrolują po raz pierwszy a ktoś myśli że mają czas inne okręgi czy województw sprawdzać .:)))  Niektórzy się widzę dobrze powinni zastanowić dlaczego w tym kraju ryb nie ma.   [2014-08-29 18:58]

MASTINO

32 lata nad wodą czekałem aż mnie skontrolują po raz pierwszy a ktoś myśli że mają czas inne okręgi czy województw sprawdzać .:)))  Niektórzy się widzę dobrze powinni zastanowić dlaczego w tym kraju ryb nie ma.



To jest na zasadzie wymiany. Strażnicy z Okręgu X w tym samym czasie jadą do Okręgu Y i na odwrót. A na temat liczebnośći strażników państwowych w naszym kraju mi się już po raz setny pisać nie chce. 


[2014-08-29 20:13]

ryukon1975

Liczebność strażników ma się do wód nijak , właścicielem/dzierżawcą większości jest PZW i ma to na swojej głowie czyli głęboko w d .. ma ochronę i dbanie o wodę. [2014-08-29 20:26]

MASTINO

Liczebność strażników ma się do wód nijak , właścicielem/dzierżawcą większości jest PZW i ma to na swojej głowie czyli głęboko w d .. ma ochronę i dbanie o wodę.



Ma się i to bardzo. A co ma PSR do PZW? Ja piszę o tym, że profesjonalna ochrona wód w postaci wyszkolonych i w pełni wykwalifikowanych służb na budżetowym garnuszku jest na tyle mała, że wody w tej sytuacji nigdy nie były i nie będa dobrze strzeżone. Mimo usilnych starań PZW i powoływaniu SSR czy pracowników ochrony mienia PZW. Do kogo więc pretensje? Do wojewodów.


[2014-08-30 01:41]

MASTINO

Liczebność strażników ma się do wód nijak , właścicielem/dzierżawcą większości jest PZW i ma to na swojej głowie czyli głęboko w d .. ma ochronę i dbanie o wodę.


Ma się i to bardzo. A co ma PSR do PZW? Ja piszę o tym, że profesjonalna ochrona wód w postaci wyszkolonych i w pełni wykwalifikowanych służb na budżetowym garnuszku jest na tyle mała, że wody w tej sytuacji nigdy nie były i nie będa dobrze strzeżone. Mimo usilnych starań PZW i powoływaniu SSR czy pracowników ochrony mienia PZW. Do kogo więc pretensje? Do wojewodów.




[2014-08-30 01:43]

ryukon1975

Co ma PSR do PZW właśnie nic i państwo nie zasponsoruje 10 czy 20 tysięcy ludzi do ochrony wód PZW. Dlatego PZW samo musi chronić swoje wody czego jakoś nie chce czynić, jest chyba jednym z bardzo niewielu przedsiębiorstw w kraju które kompletnie nie dba o "swoje" mienie.

Jakiekolwiek pretensje wędkarze powinni mieć do Zarządów Okręgów bo województwa nic nie powinny obchodzić wody PZW które jak już napisałem muszą się utrzymać z składek członków.

[2014-08-30 05:20]

MASTINO

Co ma PSR do PZW właśnie nic i państwo nie zasponsoruje 10 czy 20 tysięcy ludzi do ochrony wód PZW. Dlatego PZW samo musi chronić swoje wody czego jakoś nie chce czynić, jest chyba jednym z bardzo niewielu przedsiębiorstw w kraju które kompletnie nie dba o "swoje" mienie.

Jakiekolwiek pretensje wędkarze powinni mieć do Zarządów Okręgów bo województwa nic nie powinny obchodzić wody PZW które jak już napisałem muszą się utrzymać z składek członków.



Oceniasz ogół na podstawie kilku jednostek. Nie mam bladego pojęcia jak działa na twoim terenie SSR i szczerze mówiąc nie interesuje mnie, twoim zdaniem- niska obrotność, chęć pracy i zapał do ochrony wód i ryb na tym obszarze.....Ale u mnie w Okręgu SSR ma kilkukrotnie lepsze wyniki w ujawnianiu PRZESTĘPSTW kłusowniczych w ciągu miesiąca niż miejscowa PSR w ciagu pół roku. Dlaczego? Nie wiem, może tu, u mnie wędkarzom bardziej zależy na ochronie wód, może SSR jest skuteczniejsza niż u ciebie, może SSR jest lepiej zorganizowana i wyszkolona, może współpraca na płaszczyźnie SSR-Policja (prawie każdy patrol jest z Policją), SSR-SL, SSR-PSR, SSR-SSR, SSR-PZW jest tak skuteczna, że powinna służyć jako przykład dla innych Okręgów PZW, nie wiem. Żeby nie być gołosłownym, to wyniki tej pracy są wyrywkowo (nie każde przestępstwo) opisywane na stronie naszego Okręgu.



[2014-08-30 08:22]

ryukon1975

SSR nie działa u mnie wcale bo nie istnieje i nikt nie ma prawa zmusić ludzi do takiej "pracy". Więc cała ochrona wód opiera się na kilku funkcjonariuszach PSR. Więc tak samo mogę powiedzieć że mało mnie interesuje opinia strażnika o wspaniałej skuteczności ochrony która nie istnieje.

Nie istnieje w tym kraju zorganizowana , skuteczna i profesjonalna ochrona wód niczyich czyli PZW.

PS.

Każdy kłusownik w powiecie o tym wie i czyni swoje a wody znają lepiej jak 90% wędkarzy. :)

[2014-08-30 20:31]

cierpliwy1

.Jak chronione są nasze wody to wszyscy wiemy ( ryby w zaniku) .Potrzeba nam konkretnych służb państwowych ,które ochronią polskie wody a nie bazować na społecznych działaczach z przerostami .Czasy komuny dawno się skończyły i pewne służby rozwiązały  (ormo) ale do wszystkich to nie dotarło. [2014-08-31 09:43]