Zaloguj się do konta

Kontrol SSR bez odznaki

utworzono: 2012/04/16 12:42

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Jak ma legitkę, to już nie jest postronny kolego. Nie spełnia tylko wszystkich warunków by uczestniczyć w patrolu. Może być tylko obserwatorem i uczyć się od starszych kolegów po linii.

Strach tylko, kiedy się człek kapnie jakie doświadczenie ma ten Strażnik.

[2012-04-16 14:24]

bodekk66

kol,wszystkie odp są moim zdaniem poprwne co do naszej oceny,ale przecież robi się protokól z takiej kontroli,wpisuje się kto uczestniczył, i jaką ma  funkcję idt i każdy się podpisuje po swoim nazwiskeim z osobna,zdaje się to komendantowi powiatowemu ssr i potem dalej,to czyżby w okregu nikt nie dopatrzył się łamania prawa i powiedzmy narażania kogoś może i bez jego wiedzy bo przecież to tylko uczestnik,50%na 50%,więc gdzie tkwi prawda, [2012-04-16 14:35]

nie miałem zamiaru przysporzyć wam jakiegos obciachu czy cos mam praktyki ze tak powiem chodze ze strażnikami mam legitymacje ale sam nie chodze wstapiłem bo chciałbym pomóc w zwalczaniu kłusowników nie od razu wszystko sie umie i wie teoria jedną strona praktyka drugą przepraszam jeśli zaszkodziłem
[2012-04-16 14:57]

jogi

Kol. dandec. Ja napisałem o OSOBIE POSTRONNEJ a nie o członku SSR. bez odznaki. To dwie różne sprawy. Zanim odpisałem sprawdziłem to telefonicznie w PSRyb. Potwierdzili moją wersję. Kto pyta nie błądzi. Obawiam się że może tu dojść do słownych przepychanek i dlatego nie chcę kontynuować tego tematu. Pozdrawiam i życzę miłej pogaduchy. [2012-04-16 14:57]

Spoko, zatem nie dopowiedziałeś wszystkiego, ale sprostowałeś teraz i jest gitara. [2012-04-16 14:59]

adler

Dziękuję wszystkim za spokojny ton wypowiedzi . 

Mateusz czy już wszystko wyjaśnione ? Jakieś inne pytania ?  Myślę że temacie powiedziano już wszystko co należy , by sprawy nie zaogniać pozostawimy go jeszcze trochę otwarty , no chyba że autor życzy sobie innaczej .

Pozdrawiam Krzysztof O . 

[2012-04-16 15:26]

Dziękuję wszystko już wiadomo jest ok ;)Pozdrawiam i życzę miłego dnia wszystkim
[2012-04-16 15:29]

Proszę zamknąć temat dziękuje;)
[2012-04-16 15:29]