Konto V.I.P.

/ 8 odpowiedzi
Witam
Opłaciłem konto V.I.P.  i nie mam do niego dostępu brak go w panelu, w pasku wyskakuje mi natomiast strona gdzie mam sie na nowo logować
tam z kolei wyskakuje mi że są błedy w e - mail stale używam tego samego. O co tu chodzi czy ktoś może mi wyjaśnić.
SlawekNikt

Ja Ci tego nie wyjaśnię, ale mam pytanie: co daje to konto wiajpi ? (2016/03/16 20:01)

Jakub Woś

Witam
Opłaciłem konto V.I.P.  i nie mam do niego dostępu brak go w panelu, w pasku wyskakuje mi natomiast strona gdzie mam sie na nowo logować
tam z kolei wyskakuje mi że są błedy w e - mail stale używam tego samego. O co tu chodzi czy ktoś może mi wyjaśnić.

Spróbuj skontaktować się z Redakcją. Nie sprawdzałem tego ostatnio i okazuje się masz rację. Był panel VIP po kliknęciu na KONTO ale sie zniknął. To chyba po ostatnich ulepszeniach. (2016/03/16 20:48)

Artur z Ketrzyna

Zobacz w swoich artykułach/wpisach, czy możesz zobaczyć kto ciebie oceniał. Jak tak, to masz aktywne. wygląd się nie zmienai, no hyba że sam se wygląd bloga zmienisz. (2016/03/16 21:34)

ryukon1975

Napisz na priv do redakcji, pomożesz wszystkim. Też nie mam pojęcia jak np. przedłużyć ważność mojego konta gdy przyjdzie na to czas. (2016/03/19 05:14)

kaban

Też chciałbym dostać wiadomość od szanownej redakcji o wcześniejszej aktualizacji konta aby nie tracić komentarzy (jakie by nie były) co do moich wpisów. (2016/03/20 15:57)

Jakub Woś

Redakcja troche z nas zakpiła. Napisałem do Redakcji priv i otrzymałem odpowiedź żeby pisać na redakcja@wedkuje.pl
Kasę to umieli wziąć a jak trzeba się wywiązać z obowiązków to nagle nikt nic nie wie i redakcja mi pisze żeby pisac na adres redakcja. No kpina. Ja bede składał reklamacje. Zapłaciłem a produkt który otrzymałem nie spełnia warunków umowy. (2016/03/21 13:19)

kedzio

No jak nie możesz usuwać niewygodnych komentarzy, to istotnie trzeba reklamować... Brak wpływu na ocenę swoich dzieł... to musi być stresujące!
  (2016/03/23 20:21)