Zaloguj się do konta

Kontakt z portalem

utworzono: 2011/06/20 22:46
pukas

Czy próbowaliście kiedyś skontaktować się z adminami portalu wedkuje.pl? Jak tylko założyłem tu profil, zgłosiłem kilka błędów na stronie i zadałem kilka pytań odnośnie niektórych funkcji portalu, ale wszystkie moje maile trafiły w próżnię, bo nie uzyskałem żadnej odpowiedzi. Nie ma na forum odpowiedniego działu dotyczącego funkcjonowania portalu (a przydałby się), więc musiałem post dodać tu.
[2011-06-20 22:46]

news34

tez mam dobry kontakt,w niczym mi nie pomogli [2011-06-20 23:13]

Artur z Ketrzyna

Pukas spróbuj tu napisać o jakich problemach piszesz. Ten pokój służy też do kontaktu z redakcją, tak więc możesz tu dostać odpowiedź na nurtujące cię problemy.
W tym pokoju znajdziesz też wątek o funkcjach nowego wedkuje.pl, tym już po zmianach "Nowe funkcje na wedkuje".
[2011-06-21 23:11]

Zdzislaw Czekala

Jak usunąć konto z tego portalu?
  [2018-01-09 20:46]

Jakub Woś

Napisać wiadomość do redakcji [2019-01-30 07:01]

Artur z Ketrzyna

Portal powoli umiera.... :-( [2019-02-07 21:34]

ryukon1975

Bardzo pesymistyczne spojrzenie na sprawę. Aż tracę chęci wyjścia nad wodę.:)) [2019-02-10 10:27]

luxxxis

Portal powoli umiera.... :-(

Nooooo,kiedyś zima go napędzała a teraz mgła konie tu dusi...
Sugeruję "ONYM" aby zacząć coś z tym robić bo padniemy na ryj,szkoda by było,wielu kawał życia tu zostawiło.
Może jakieś fajne wstawki w fejsowe profile aby gawiedzi pokazać to miejsce? coś a:la jestem z wędkuje?
Do tanga trzeba dwojga a Stara Gwardia napewno pomoże,ONE-do roboty. [2019-02-10 10:52]

Jakub Woś

Portal powoli umiera.... :-(

Nooooo,kiedyś zima go napędzała a teraz mgła konie tu dusi...
Sugeruję "ONYM" aby zacząć coś z tym robić bo padniemy na ryj,szkoda by było,wielu kawał życia tu zostawiło.
Może jakieś fajne wstawki w fejsowe profile aby gawiedzi pokazać to miejsce? coś a:la jestem z wędkuje?
Do tanga trzeba dwojga a Stara Gwardia napewno pomoże,ONE-do roboty.
Na głównej stronie jest dział "wędkarskie demoty". Zajmuje kawał strony, demoty wątpliwej jakości. Co gorsza jak już powiesili jakiś żabi pysk to tak wisi od maja 2018 i nikt tego nie zmienia. To pokazuje jak zadbany jest portal.
[2019-02-10 15:52]

Artur z Ketrzyna

Znów portal zaczyna szwankować?

"""Bad Request
Your browser sent a request that this server could not understand.

Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request."""

[2019-05-10 10:50]

Sith

Niestety, ale administracja Portalu ma wszystko głęboko w jelicie grubym. Zarówno sam Portal, jak i użytkowników...
Wielokrotnie próbowałem zgłosić kłopoty z edytowaniem postów. Zgłaszałem zastrzeżenia do niektórych postów. Nic z tym nie zrobiono.
Stara gwardia w większości przeniosła się na inne portale i fora, a jeśli nawet nie, to pozostaje w cieniu i milczy.
Chyba najwyższy czas na reformę, byle nie w stylu reformy szkolnictwa. [2019-05-10 13:07]

Majster 81

Zdechlo forum- tyle... [2019-05-10 16:29]

tomasz26552

Hehe dobre [2019-05-10 21:27]

Artur z Ketrzyna

Zdechlo forum- tyle...

Właśnie na forum mogę pisać, i normalnie jak widać ze swego konta. pocztę odbiorę. Ale bloga nie mogę otworzyć.
wywołuję
Redakcja wedkuje.pl [2019-05-17 17:01]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia