Kontakt z portalem

/ 20 odpowiedzi
Czy próbowaliście kiedyś skontaktować się z adminami portalu wedkuje.pl? Jak tylko założyłem tu profil, zgłosiłem kilka błędów na stronie i zadałem kilka pytań odnośnie niektórych funkcji portalu, ale wszystkie moje maile trafiły w próżnię, bo nie uzyskałem żadnej odpowiedzi. Nie ma na forum odpowiedniego działu dotyczącego funkcjonowania portalu (a przydałby się), więc musiałem post dodać tu.
news34

tez mam dobry kontakt,w niczym mi nie pomogli (2011/06/20 23:13)

Artur z Ketrzyna

Pukas spróbuj tu napisać o jakich problemach piszesz. Ten pokój służy też do kontaktu z redakcją, tak więc możesz tu dostać odpowiedź na nurtujące cię problemy.
W tym pokoju znajdziesz też wątek o funkcjach nowego wedkuje.pl, tym już po zmianach "Nowe funkcje na wedkuje".
(2011/06/21 23:11)

Jakub Woś

Napisać wiadomość do redakcji (2019/01/30 07:01)

ryukon1975

Bardzo pesymistyczne spojrzenie na sprawę. Aż tracę chęci wyjścia nad wodę.:)) (2019/02/10 10:27)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

luxxxis

Portal powoli umiera.... :-(

Nooooo,kiedyś zima go napędzała a teraz mgła konie tu dusi...
Sugeruję "ONYM" aby zacząć coś z tym robić bo padniemy na ryj,szkoda by było,wielu kawał życia tu zostawiło.
Może jakieś fajne wstawki w fejsowe profile aby gawiedzi pokazać to miejsce? coś a:la jestem z wędkuje?
Do tanga trzeba dwojga a Stara Gwardia napewno pomoże,ONE-do roboty. (2019/02/10 10:52)

Jakub Woś

Portal powoli umiera.... :-(

Nooooo,kiedyś zima go napędzała a teraz mgła konie tu dusi...
Sugeruję "ONYM" aby zacząć coś z tym robić bo padniemy na ryj,szkoda by było,wielu kawał życia tu zostawiło.
Może jakieś fajne wstawki w fejsowe profile aby gawiedzi pokazać to miejsce? coś a:la jestem z wędkuje?
Do tanga trzeba dwojga a Stara Gwardia napewno pomoże,ONE-do roboty.
Na głównej stronie jest dział "wędkarskie demoty". Zajmuje kawał strony, demoty wątpliwej jakości. Co gorsza jak już powiesili jakiś żabi pysk to tak wisi od maja 2018 i nikt tego nie zmienia. To pokazuje jak zadbany jest portal.
(2019/02/10 15:52)

Artur z Ketrzyna

Znów portal zaczyna szwankować?

"""Bad Request
Your browser sent a request that this server could not understand.

Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request."""

(2019/05/10 10:50)

Sith

Niestety, ale administracja Portalu ma wszystko głęboko w jelicie grubym. Zarówno sam Portal, jak i użytkowników...
Wielokrotnie próbowałem zgłosić kłopoty z edytowaniem postów. Zgłaszałem zastrzeżenia do niektórych postów. Nic z tym nie zrobiono.
Stara gwardia w większości przeniosła się na inne portale i fora, a jeśli nawet nie, to pozostaje w cieniu i milczy.
Chyba najwyższy czas na reformę, byle nie w stylu reformy szkolnictwa. (2019/05/10 13:07)

Majster 81

Zdechlo forum- tyle... (2019/05/10 16:29)

Artur z Ketrzyna

Zdechlo forum- tyle...

Właśnie na forum mogę pisać, i normalnie jak widać ze swego konta. pocztę odbiorę. Ale bloga nie mogę otworzyć.
wywołuję
Redakcja wedkuje.pl (2019/05/17 17:01)