Kontakt z portalem

/ 6 odpowiedzi
Czy próbowaliście kiedyś skontaktować się z adminami portalu wedkuje.pl? Jak tylko założyłem tu profil, zgłosiłem kilka błędów na stronie i zadałem kilka pytań odnośnie niektórych funkcji portalu, ale wszystkie moje maile trafiły w próżnię, bo nie uzyskałem żadnej odpowiedzi. Nie ma na forum odpowiedniego działu dotyczącego funkcjonowania portalu (a przydałby się), więc musiałem post dodać tu.
użytkownik28954

witam mam dobry kontakt z redakcją w czym mogę pomóc ? (2011/06/20 22:57)

użytkownik28954

pisz na WP (wiadomość prywatna)   w tej sprawie  (2011/06/20 22:59)

news34

tez mam dobry kontakt,w niczym mi nie pomogli (2011/06/20 23:13)

Artur z Ketrzyna

Pukas spróbuj tu napisać o jakich problemach piszesz. Ten pokój służy też do kontaktu z redakcją, tak więc możesz tu dostać odpowiedź na nurtujące cię problemy.
W tym pokoju znajdziesz też wątek o funkcjach nowego wedkuje.pl, tym już po zmianach "Nowe funkcje na wedkuje".
(2011/06/21 23:11)

użytkownik82513

Witam,
Pomimo zapewnień admina, że mój problem został rozwiązany (usunięcie nieprawidłowego Okręgu Nowy Sącz z dwóch moich ostatnich wpisów), nadal ten błąd figuruje.
Prosiłem o wpisanie Okręgu Sieradz, bo z Okręgiem Nowy Sącz nic nigdy nie miałem wspólnego i nie potrafię sam tego zrobić (edytować i usunąć).
Jako przykład podaję link do jednego z tych dwóch moich ostatnich wpisów:
http://forum.wedkuje.pl/post/powrot-do-wedkarstwa/873093
Dla sprecyzowania: na razie jestem tylko sympatykiem, ale zaraz po ogłoszeniu porozumień na 2017 rok planuję zapisać się do Koła nr 38 "Kleń" w Pabianicach, gdzie mieszkam już od ok.10 lat.
Pozdrawiam i proszę o pomoc w usunięciu tej nieprawidłowości.
singiel (2017/01/05 21:54)

Wedkuje.pl poleca