Konserwowy biały robaczek na dopingu :)

/ 7 odpowiedzi
Chciałem przedstawić wam sposób na "zakonserwowanie" białych robaków.Wpadłem na niego przypadkowo będąc na rybach.Łowiłem rybki brodząc w wodzie a że białe robaczki są pakowane w niezbyt wygodne pojemniki to pastanowiłem poszukać na brzegu jakiegoś pojemniczka,znalazłem zakrecany pojemniczek po napoju energetycznym wielkośći dwóch kieliszków.Było tam jeszcze trochę tego napoju ktury ładnie pachniał :} wylałem resztę i przełożyłem robaczki.Ryby zaczeły lepiej brać na robaczki z tego pojemnika pewnie ten zapach.Po wędkowaniu schowałem pojemniczek z robaczkami do plecaka.P około trzech tygodniach bedąc na rybach przypomiałem sobie o moich robaczkach,byłem pewien ze wszystkie sie przepoczwarzyły ale ku mojemu zdziwieniu były w takim stanie jak nie tam wkładałem tylko kilka było takich zwiędnietych chyba resztki tego napoju dały im takiego kopa:} .
Pozdrawiam wszystkich i polecam ten sposób
baloonstyle


Hehe to chyba był pojemnik po niezłym energetyku jak tak długo miałeś turbo robaczki :)) (2011/05/06 08:33)

withanight88


Takiego samoego kopa robaczki dostaja po dosypaniu do nich coco belge. Nie wiem jak długo trzymaja ale po dosypaniu jakby mogły to powychodziły by z pudełka przez zamkniete wieczko:) (2011/05/06 08:39)

Sobi


po trzech tygodniach????? (2011/05/06 09:08)

gregor2


Tak zgadza sie po trzech tygodniach kompletnie o nich zapomniałem.Może niebyły zabardzo ruchliwe ale rybki nadal na nie biorą (2011/05/06 09:16)

czapa1414


z białymi jeszcze nie próbowałem ale pinka w lodówce najdłużej mi 2 miechy wytrzymała i nic jej nie było biały ma raczej mniejszą wytrzymałość ale na takim dystansie czasowym jeszcze nie próbowałem;d (2011/05/06 12:45)

Mateusz997Pila


Mogę jeszcze polecić 'fusy' od kawy. Po dodaniu do białych czy pinek, robaki są naładowane energią i pobudzone. Wytrzymują tak jak kolega napisał około nawet 3 tygodni. Polecam ten sposób. (2011/05/06 14:52)

dealer081


warto sprubowac akurat pije kawke tak wiec puzniej poczestuje je fusami bo pewnie zmarzly w lodowce,a przyda im sie na jutro paver :) pozdro (2011/05/06 16:15)