Konkursy SMS !

/ 31 odpowiedzi
Spear


Kolejny raz mam podobne zdanie do kolegi Zionbel. W konkursach sms, przestałem brać udział bo uważam, że zwycięzcy nie są wyłaniani w sposób transparętny i uczciwy ( to moje osobiste zdanie ). Z niecierpliwością czekam na kolejny "kreatywny konkurs z "(nazwa fimy)" " , jeżeli znowu nagrodzą felieton  o całym asortymencie sklepu wędkarskiego to odpuszczę sobie ten portal.

Człowiek czuje niesmak, nad wodą spotyka miłych, życzliwych ludzi, a na portalu dostaje wiadrem zimnej wody, bo wszędzie promuje się swoich. Przypomina mi to trochę PZPN, wszyscy do okoła widzą, co się dzieje, a ci robią dalej swoje. (2015/01/05 20:16)

jasiek310


ale co z tego skoro redkacja ma nas wszystkich gleboko w ... powazaniu :) (2015/01/08 13:26)

kucus22


Ale macie problemy :) Wyjdźcie z domu na świeże powietrze, na pewno pomoże ;)
hehe popieram kolege:) Ja się nie spinałem i już trzeci sezon będe łowił feederkiem wygranym w konkursie smsowym:)    (2015/01/08 14:06)

Robert1911


ja nie używam bo w morzu nie łowie ale w szafie wędka z konkursu leży. (2015/01/08 19:37)

naviblue


....aaale ło co chodzi?...przecież w Polsce mieszkamy! Czytaj regulamin, przegryź go ze swoim prawnikiem - olej albo złóż pozew o oszustwo, itp. Połaź po sądach cywilnych z 8 lat, potem usłysz , że mała szkodliwość społeczna lub 4 tomy dowodów pisemnych, nagrań audio i wideo, 11 swiadków to nie dowody w świetle naszego prawa, bo dokumenty dla sądu są mało przekonujace, dźwięk i obraz nagrany innym sprzętem niż "rekomendowany", a swiadkowie są kliką spiskową przeciw organizatorowi zabawy/konkursu-UMOŻONKO + koszty sądownicze, dojazdów, itp. Potem stwierdź, że lepiej było na rybach siedzieć a nie w sądzie :)
Ludzie gdzie Wy żyjecie? Wszędzie spiski widzą...hehe :)
Nie gram gotówką,sms'ami, itp i żyje mi się weselej i taniej - a kupuję to co chcę, a nie co muszę(płacisz sms'ami a dają co chcą...jeśli dają w ogóle).
Jaki bojkot? - zmusza mnie ktoś do wysyłania smsów?...to nie wybory żeby bojkotem to nazywać - zwykła olewka...bo sam o sobie stanowię i w każdej chwili mogę się stąd wypisać :) 
Z Wiadomości Wedkarskich czy innej gazety wędkarskiej wygrałem komplet woblerków - za krzyżówkę czy jakieś rebusy...miałem wtedy jakiś "napad czytelnictwa" kilka lat temu, rózne kupywałem, nie pamiętam. Regulamin prosty - rozwiąż, wyslij kartkę, czekaj na losowanie wśród nadesłanych. Wysłałem chyba 4 czy 5 kartek na różne konkursy/krzyżówki/rebusy/hasła reklamowe - jedna trafiła :). Konkursy przejrzyste, podani z danych osobowych ludzie w komisji, organizator w kraju, a nie w jakiejś malezyjskiej dziurze, itd. Total official.
Czytajcie regulaminy w całym życiu!!! Potem dopiero podejmujcie decyzję...inaczej może zaboleć...nie tylko duma. (2015/01/23 00:33)

pikemeister


Ci co wymyślili ten regulamin to banda skur**synów i tyle!! czas opuszczać ten portal...kolesiostwo i nepotyzm jak w PO (2015/01/24 10:08)