Konkursy SMS !

/ 31 odpowiedzi
Witam, chciałbym poraz kolejny poruszyc temat konkursow SMS tym razem na forum ogolnym, otoz jak niektorzy wiedza, zwlaszcza Ci ktorzy biora w nich udzial chyba zauwazyli jak IDIOTYCZNY jest regulamin konkursow, chocby z tego wzgleu ze przy konkursie 14 dniowym wysylajac 13 smsow co dzien mozna nie wziac w ogole udzialu w losowaniu...kolejna sprawa to opoznienia z dodawaniem wynikow, lecz to co najbardziej irytuje to to ze... wygrywaja ciagle te same osoby, sprawdzam kazdy konkurs sms i jest ok 3 numerow ktore sa zakazdym razem aw takie szczescie nie wierze ! tym bardziej ze nikt sie nawet nie pochwali ze cokolwiek wygral... mam nadziejeze zarzadzajacy portalem wkoncu wezma to do siebie bo nie tylko mnie irytuje to co sie w tych konkursach dzieje ! Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.
89krzysztof

Znam osobiście jedną osobę, która coś wygrała. Wysyła SMSy zawsze po jednym i raz się udało.
A w tych konkursach nie ma szczęścia, ponieważ to nie jest gra losowa. Tutaj nie jest losowany szczęśliwy smsy tylko z góry jest ustalone, która wiadomość tekstowa wygra.
Najlepszym sposobem jest zbojkotować te konkursy ;) (2015/01/02 21:18)

kedzio

Policz liczbę zalogowanych minus 15 % lewych kont, razy koszt SMS.

Za takie kase, to ja tez mogie takie konkury urządzać.

(2015/01/02 21:31)

uroczawiesia

Brałam udział w konkursie, ponieważ miałam dużo środków płatniczych na koncie i które musiałam wykorzystać do końca roku (ok.300 zł). Jak każdy z wysyłających liczyłam na wygraną. Moim zdaniem ogłoszenie wyników odbyło się niezgodnie z regulaminem organizatora, dlatego pieniążki za smsy powinny być oddane wysyłającym.  To jest skandal aby na tak poważnym portalu traktować osoby biorące udział w konkursie. Zostały złamany regulamin więc konkurs jest bardzo podejrzany. Już nie chodzi mi o wygraną, ale wcześniejsze wpisy uczestników z poprzednich konkursów też mówią same za siebie. Bardzo żałuję, że zarejestrowałam się na tym portalu. (2015/01/02 21:40)

Trevor-Philips

Skoro poruszamy temat sms to podzielmy się co w ostatnim czasie dostaliśmy!!!
Nowy konkurs ! Wystarczy wysłać sms-a o treści "h.j Wam w dupe" na numer 997. Do wygrania pobyt na komisariacie przez 48 godzin, przejażdżka radiowozem, dwie srebrne bransolety i profesjonalna sesja zdjęciowa. Dla 20 pierwszych osób przewidziane dodatkowe nagrody - relaksujący wpier.ol, wyrok w zawieszeniu i dozór kuratora. Pamiętaj KAŻDY SMS WYGRYWA :) !!!   (2015/01/02 21:52)

użytkownik26223

Mateusz poczytaj sobie ten temat 

http://forum.wedkuje.pl/f,moje-ciekawe-spostrzezenia,797299,25.html

niedawno ta sprawa została poruszona 
mało że regulamin jest DEBILNY to jeszcze wygrywają często jedne i te same numery.

SZWINDEL ,SZWINDEL i jeszcze raz SZWINDEL!!!!!!!
(2015/01/02 22:30)

Zionbel

Mateusz poczytaj sobie ten temat 

http://forum.wedkuje.pl/f,moje-ciekawe-spostrzezenia,797299,25.html

niedawno ta sprawa została poruszona 
mało że regulamin jest DEBILNY to jeszcze wygrywają często jedne i te same numery.

SZWINDEL ,SZWINDEL i jeszcze raz SZWINDEL!!!!!!!

I dodatkowo zero szacunku do biorących udział :)Znowu wyniki były 3 dni po terminie !!! (2015/01/02 22:32)

aldente

Smiać mi się czasem chce, ilu naiwniaków wysyła SMSy za dziesiątki tysięcy na podobne konkursy do radia i telewizji. Nie dość, że traci się kasę, to wyniki funkcjonują jak rosyjska ruletka. Najlepsze są zawsze esemesowe pytania konkursowe typu : ile waży kilo kota?
A potem wielkie rozczarowania i pretensje!  Pretensje można wtedy mieć tylko do samego siebie! (2015/01/02 23:44)

paawel1

A czy zwruciliscie uwagę że to jakiś Zbigniew czy inny jest autorem tekstu o wynikach a nie redakcja  (2015/01/02 23:51)

zwirek71

Witam, chciałbym poraz kolejny poruszyc temat konkursow SMS tym razem na forum ogolnym, otoz jak niektorzy wiedza, zwlaszcza Ci ktorzy biora w nich udzial chyba zauwazyli jak IDIOTYCZNY jest regulamin konkursow, chocby z tego wzgleu ze przy konkursie 14 dniowym wysylajac 13 smsow co dzien mozna nie wziac w ogole udzialu w losowaniu...kolejna sprawa to opoznienia z dodawaniem wynikow, lecz to co najbardziej irytuje to to ze... wygrywaja ciagle te same osoby, sprawdzam kazdy konkurs sms i jest ok 3 numerow ktore sa zakazdym razem aw takie szczescie nie wierze ! tym bardziej ze nikt sie nawet nie pochwali ze cokolwiek wygral... mam nadziejeze zarzadzajacy portalem wkoncu wezma to do siebie bo nie tylko mnie irytuje to co sie w tych konkursach dzieje ! Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

popieram bojkot konkursów (2015/01/03 08:13)

jasiek310

Za nasze smsy jadą do Szwecji. Taka prawda.

moznasie domyśleć ale zobaczymy czy ktos z administracjisie udzieli w tym watku :) (2015/01/03 10:10)

89krzysztof

Redakcja rzadko udziela się w niewygodnych wątkach. A w tych wygodnych wcale ;) (2015/01/03 10:26)

Zionbel

To akurat nie powinno nas interesować za co jeżdżą do Szwecji.Nie chcesz to nie wysylaj smsow i tyle.Ja właśnie tak robię i się tym nie frustruje.Denerwuje mnie do granic możliwości ich cwaniactwow kwestii konkursów, oszukiwanie i brak szacunku do portalowiczow. (2015/01/03 10:53)

aldente

do gamerovsky:o ile wiem, to wycieczkę do Szwecji ufundowała firma PROS. Twoja prawda więc niepotrzebnie nakręca.
(2015/01/03 11:11)

Jakub Woś

To chyba normalne? To tak jak by mieć pretensje do taksówkarza czy piekarza, że za zarobione od Ciebie pieniądze jedzie na wakacje.

Nie rozumiem po co się tak nakręcać? Ja osobiście nie biorę udziału w żadnych konkursach sms bo wiem że na tym wygrywa tylko organizator. Po to jest to robione. (2015/01/03 11:47)

yato777

witam
mam takie pytanie
zgadzają mi się pierwsze i ostatnie cyfry numeru ale nie dostałem esa od redakcji, ma może ktoś tak samo? nikt nic nie pisze po wynikach ostatniego konkursu, jest może jakiś szczęściarz? (2015/01/03 12:35)

SVT

To że konkursy SMS mają dziwny regulamin, a wyłonienie zwycięzcy mija się z celem, to naprawdę jest chaosem. Po drugie, czy ktoś z was pomyślał, że za te SMS. Nie tylko jest interes zarobkowy dla załogi itp. Przecież za utrzymanie strony, za internet jak i prąd, też trzeba płacić. A jeżeli chodzi o te powtarzające się nr. tel, które wcześniej wygrywały kilkakrotnie. To już inna ciemna strona, dziwne jest że zwycięzcy się ukrywają. Ale mniejsza z tym, można powielać wielokrotnie ten temat a i tak się nie dowiemy, jakie to zadowalające wygrywać bezustannie. Musicie się nauczyć jednej ważnej strategii, śmietanki nigdy nie przegryziesz, możesz ją sączyć i czuć jej smak lub niesmak. (2015/01/03 12:44)

aldente

O co wy się nakręcacie??? Jeśli ktoś jest na tyle głupi, by brać udział w konkursach SMS obojętnie gdzie, nawet w radio, to sam sobie jest  winny! Nikt was  nie zmusza! Wiadomo przecież , jak to działa ! (2015/01/03 17:01)

Artur z Ketrzyna

witam
mam takie pytanie
zgadzają mi się pierwsze i ostatnie cyfry numeru ale nie dostałem esa od redakcji, ma może ktoś tak samo? nikt nic nie pisze po wynikach ostatniego konkursu, jest może jakiś szczęściarz?

Napisz priv do redakcji...
Musisz się pewnie zgłosić...

Regulamin konkursów SMS mówi;

12. Nagrody będą przesyłane zwycięzcy po uprzednim przekazaniu przez niego swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody, zalogowaniu się na portalu oraz wstawieniu komentarza pod informacją o wynikach konkursu. Tryb przesyłania danych jest każdorazowo ogłaszany w zapowiedzi konkursu.

13.W przypadku, gdy nie zostaną spełnione warunki określone w § 12 lub gdy uprawniona osoba nie odbierze nagrody w określonym przez PP Poczta Polska lub firmę kurierską terminie, prawo do otrzymania nagrody przez danego zwycięzcę wygasa.

Śpiesz się....
(2015/01/03 18:50)

Bernard51

To akurat nie powinno nas interesować za co jeżdżą do Szwecji.Nie chcesz to nie wysylaj smsow i tyle.Ja właśnie tak robię i się tym nie frustruje.

To chyba normalne? To tak jak by mieć pretensje do taksówkarza czy piekarza, że za zarobione od Ciebie pieniądze jedzie na wakacje.

Babcie też na różnych pokazach kupują garnki samo gotujące, fotele zdrowotne, nawet bransolety z szkiełkami uzdrawiające, a nasi sms-owcy pazerni na frajerskie gadżety wysyłają w nadziei że za "łesemesa " wygra koliwrotek lub kija. Więc trzeba się liczyć podejmując dobrowolnie ryzyko utraty kasy za sms-y , a prawdopodobieństwo wygranej jest znikoma.

"Nie rozumiem po co się tak nakręcać? Ja osobiście nie biorę udziału w żadnych konkursach sms bo wiem że na tym wygrywa tylko organizator. Po to jest to robione. "

Nic dodać a tylko to zrozumieć i nie ma goryczy i niedosytu. (2015/01/03 20:18)

użytkownik155838

To akurat nie powinno nas interesować za co jeżdżą do Szwecji.Nie chcesz to nie wysylaj smsow i tyle.Ja właśnie tak robię i się tym nie frustruje.Denerwuje mnie do granic możliwości ich cwaniactwow kwestii konkursów, oszukiwanie i brak szacunku do portalowiczow.

Udział w tych śmiesznych konkursach sms brałem 3 razy i więcej nie wyśle. Co prawda wygrałem kiedyś pletkę Mikado, ale to był inny typ konkursów.

do gamerovsky:o ile wiem, to wycieczkę do Szwecji ufundowała firma PROS. Twoja prawda więc niepotrzebnie nakręca.

Który wyjazd? (2015/01/04 19:34)

Draq

Ale macie problemy :) Wyjdźcie z domu na świeże powietrze, na pewno pomoże ;) (2015/01/04 20:17)

Zielan

I co w związku z tym? Też bym tak zrobił! Nikt nie zmusza! Do tego to służy. Ludzie skąd wy jesteście? (2015/01/04 20:18)

pstrag222

Jak ludzie się przejmują takimi błahostkami to co by sie stało jak by mieli naprawdę problemy.:) (2015/01/04 20:32)