Konkursowa prawidłowość

/ 27 odpowiedzi
u?ytkownik22572


A ja dołączam prośbę o zlikwidowanie punktacji. Bo niby komu i czemu ma ona służyć? Jak dotąd wywołuje tylko same kłopoty i kłótnie o oceny. Nie będzie punktów, nikt nikogo nie skrzywdzi zaniżając mu notę. Konkursy można będzie rozstrzygać przez ilość głosów oddanych na dane zdjęcie czy artykuł. I nikt nikomu nic nie zaniży.
Czy jeśli wzorem dobrze znanego Mateusza A ktoś wrzuci kilka nie swoich przepisów kulinarnych na 5 wierszy i dostanie punkty jak za artykuł lub pisząc opisy łowisk w postaci 4-5 zdań (uzyskując punkty jak za artykuł) taki ktoś będzie ekspertem? Współczuję tym, którzy nie sprawdzili jak zebrał taki swoje punkty i zwrócili się do takiego "eksperta" po radę.
Może i na jakiś temat doradzi ale odradzam szczerze..... (2010/02/20 17:39)

wojtekkr


Panowie i panie biore udział w każdym konkursie nawet w nowym i w żadnym nie miałem szans ocen mało a dlaczego?Bo nie wypowiadam się na forum tylko robie swoje i naprawde nie chodzi mi  punkty tylko o to aby się coś dowiedzieć czy poinformować wszystkich o nowinkach czy zawodach w naszym kole.Oczywiście śledze forum ale jak widze niektóre wpisy to aż mi się odechciewa czytać.Według mnie te konkursy to taka mała ściema ale cóż prubuje dalej.Pozdrawiam wszystkich (2010/02/20 17:52)