Konkurs SMS

/ 15 odpowiedzi

Wczoraj z ciekawosci przeczytalem regulamin konkursow sms - owych . Moze ktos rozwieje moje watpliwosci co do podpunktów 10 i 16?


REGULAMIN

u?ytkownik29889


punkt 16:

Art. 2. 1. Grami losowymi są gry o wygrane pieniężne lub rzeczowe, których wynik w szczególności zależy od przypadku, a warunki gry określa regulamin.

1) gry liczbowe - gry, w których wygraną uzyskuje się przez prawidłowe wytypowanie liczb, znaków lub innych wyróżników, a wysokość wygranych zależy od łącznej kwoty wpłaconych stawek, oraz gra liczbowa keno, w której wygraną uzyskuje się przez prawidłowe wytypowanie liczb, a wysokość wygranych stanowi iloczyn wpłaconej stawki i mnożnika ustalonego dla poszczególnych stopni wygranych;

2) loterie pieniężne, w których uczestniczy się przez nabycie losu lub innego dowodu udziału w grze, a podmiot urządzający loterię oferuje wyłącznie wygrane pieniężne;


9) loterie fantowe, w których uczestniczy się przez nabycie losu lub innego dowodu udziału w grze, a podmiot urządzający loterię oferuje wyłącznie wygrane rzeczowe;

10) loterie promocyjne, w których uczestniczy się przez nabycie towaru, usługi lub innego dowodu udziału w grze i tym samym nieodpłatnie uczestniczy się w loterii, a podmiot urządzający loterię oferuje wygrane pieniężne lub rzeczowe;

11) loterie audioteksowe, w których uczestniczy się przez:

a) odpłatne połączenie telefoniczne lub

b) wysyłanie krótkich wiadomości tekstowych (SMS) z użyciem publicznej sieci telekomunikacyjnej

Oraz wiele innych tego typu gier.


Wejdź sobie na ten link tam jest na temat punktu 16 wszystko

http://www.infor.pl/dziennik-ustaw,rok,2009,nr,201/poz,1540,ustawa-z-dnia-19-listopada-2009-r-o-grach-hazardowych.html


Nie wiem co dokładnie nie rozumiesz w punkcie 10 bo dosyć jasno jest sprecyzowany.


Pozdrawiam.

(2010/04/23 09:26)

withanight88


chodzi mi o to ze wygrywaja Ci ktorzy pierwszy wysla sms-y , nie ma losowania ktore wyłania zwyciezców, czyli Ci ktorzy wysylaja sms po dwoch pierwszysch osobach nie maja szansy na wygranie. To poprostu nabijanie kasy (2010/04/23 10:55)

withanight88


czy ktos jeszcze moze sie wypowiedziec? (2010/04/28 18:16)

Kasial


Moim zdaniem loteria to loteria. dziala na zasadzie losowania. tak jak loteria pusty sms. Nagroda to kumulacja wkladu pienieznego wszystkich osob. (2010/06/24 14:42)

jaazz7


Wszystkie tego rodzaju konkursy budzą wiele wątpliwości.Regulamin niby jasny ale-no właśnie są te ale.Kto pierwszy,kto prawidłowo,a kto decyduje o wygranej kto to wie?Może po uważaniu?Albo fajny numer telefonu-kto to wie?pozdrawiam (2010/06/24 16:12)

Kasial


No ale na stronie loterii jest lista laureatów i filmy z gali rozdania nagrod wiec jednak ktos wygrywa w tej loterii. Moze warto sprobowac?! (2010/06/25 10:24)

u?ytkownik38976


No ale na stronie loterii jest lista laureatów i filmy z gali rozdania nagrod wiec jednak ktos wygrywa w tej loterii. Moze warto sprobowac?!


No pewnie. Jak poleci do nich np. 1,5 mln smsów za nawet 2 zł jeden, a rachunek jest prosty, to kwotą za nie obdzielą siebie i parę nagród za psie pieniądze. Tak sie robi kase. A głupoli nie brakuje.

(2010/06/25 10:33)

tomidoris


No ale na stronie loterii jest lista laureatów i filmy z gali rozdania nagrod wiec jednak ktos wygrywa w tej loterii. Moze warto sprobowac?!


No pewnie. Jak poleci do nich np. 1,5 mln smsów za nawet 2 zł jeden, a rachunek jest prosty, to kwotą za nie obdzielą siebie i parę nagród za psie pieniądze. Tak sie robi kase. A głupoli nie brakuje.



noooooo jednym z takich głupoli jestem ja bo wysłałem sms na kołowrotek :P  (2010/06/26 12:32)

u?ytkownik38976


noooooo jednym z takich głupoli jestem ja bo wysłałem sms na kołowrotek :P


Uuuuuu, no to ja już nie jeden i nie dziesięć razy wysłałem na podobne głupoty, dlatego jestem głupolem, bo za "wyrzucone" pieniądze na te sms-y już spokojnie bym kupił taki, a nawet lepszy kołowrotek. 

(2010/06/26 13:12)

u?ytkownik27896


Ja nie wysyłam w ogóle nawet nie czytam takich dupereli bo dla mnie to bez sensu jest wole sobie uzbierać na sprzęt a nie wydawać bezsensownie pieniądze i liczyć na szczęście bo raczej nie jest to realne. (2010/06/26 19:36)

Kasial


No wiadomo jak sama nazwa wskazuje jest to loteria wiec albo sie wygrywa albo nie i trzeba sie z tym liczyc. Niemniej jednak sadze ze warto sprobowac:) (2010/06/28 10:16)

u?ytkownik4878


Panowie ja tak do maja 2010 brałem udział we wszystkich konkursach sms-owych na wędkuje.pl. Na każdy konkurs wysyłałalem średno od 50 do 100 sms-ów z około 10 różnych numerów telefonów. Mam taką pracę że sms-y mnie nic nie kosztowały, chyba że wysyłałem z prywatnego numeru. Korporacji w której pracuje też nie naciągałem na koszty, gdyż wszystkie sms-y miściły sie w darmowych limitach zapisanych w umowie między operatorem a korporacją.

Efekt był taki że nigdy nic nie wygrałem. Albo coś z tymi konkursami jest nie tak, albo ja mam cholernego pecha że przy takiej ilości sms-ów nigdy nie zostałem wylosowany:)

Dlatego z konkursami sms-owymi skończylem na dobre.

Pozdrawiam

 

(2010/07/01 08:27)

Kasial


No wiadomo jak to na loterii raz sie wygrywa raz nie, ale moze czasem warto sprobowac. Ja chyba sie skusze jednak na tego pustego sms i sprobuje szczescia:) (2010/07/07 11:16)