Konkurs Żubra.

/ 10 odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś z Kolegów/Koleżanek bierze udział w konkrsie piwa Żubr? Chodzi mi konkretnie o listę wygranych kodów z kapsli lub zawleczek. Na stronie www podana jest lista ze zwycięski kodami ale tych kodów jest znacznie mniej niż ilość przewidzianych nagród do wygrania. Może ktoś wie jak należy porawnie sprawdzać czy się coś wygrało czy nie? Dodam jeszcze, że nie chodzi mi głowne nagrody (domy) bo one są losowane wg. innych zasad.

jacenty75


Kurde nikt nie pija żubra......?????

-.....nie jest taki najgorszy.

(2011/06/14 12:11)

zosikxx13


No widocznie nikt nie pije Żubra. Ja czasem pije Żubra ale nie słyszałem o jakimś konkursie (2011/06/14 12:23)

Jemes199


Ja się muszę pochwalić bo wygrałem 2 piwa  ;) 

Zresztą podobną kampanie ma Harnaś, 8 mln piw rozdaje, więc ostatnio jak piłem Harnasie  było ich 6 sztuk wygrałem 1 dodatkowego ;). Kolega miał większego farta bo na 5 kupionych  wygrał dodatkowo 3 :P Tak więc sprawdza się  :P  (2011/06/14 15:26)

jacenty75


W przypadku Harnasia sprawa jest prosta jak trafisz kapsel/zawleczke z napisem PIWO to znaczy,że wygrałeś a u Żubra z tymi kodami nie mogę dojść o co chodzi. (2011/06/14 15:37)

perwer


tyskie ponad wszystkie.... (2011/06/14 16:08)

jacenty75


Na stronie www.żubr.pl podana jest lista na której znajduje się 18x10=180 wygranych kodów a nagród do wygrania łącznie 597.550 Po przeczytaniu regulaminu nadal nic nie rozumiem i coraz bardziej się zawzinam chociaż może niepotrzebnie, jedynie zawleczek szkoda których już trochę mi się zebrało. (2011/06/14 16:15)

u?ytkownik65213


Kurde nikt nie pija żubra......?????

-.....nie jest taki najgorszy.



Witaj. No trochę się na tym konkursie zawiodłem. Dość dużo wypiło się tego żubra(0,5butelka) , wszystkie kapsle sprawdzałem na ich stronce i rejestrowałem, a nawet głupiego browara nie trafiłem.Moi znajomi również (2011/08/10 08:26)

Jędrula


tyskie ponad wszystkie....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mosz syneczku farta , że Cie lubia bo by Ci mantel zagoroł za te Tyskie siuśki mało gazowane .

Nima jak se strzelić Tatra abo Wartka czy Okocim :)

(2011/08/10 08:58)

jacenty75


Kurde nikt nie pija żubra......?????

-.....nie jest taki najgorszy.



Witaj. No trochę się na tym konkursie zawiodłem. Dość dużo wypiło się tego żubra(0,5butelka) , wszystkie kapsle sprawdzałem na ich stronce i rejestrowałem, a nawet głupiego browara nie trafiłem.Moi znajomi również


Witam,

Mi też żuberek się już przepił przez te 3 miesiące sprawdziłem i wpisałem ok. 80 kodów z zawleczek i wygrałem!!!................ JEDNO piwo. Czas już powrócić do starych przyzwyczajeń czyli czerwona warka.

Pozdrawiam. 

(2011/08/10 10:42)