Zaloguj się do konta

Konkurs z okazji dnia wędkarza

utworzono: 2014/03/19 19:45
tomasztomm

Z okazji Dnia Wędkarza życzę Wam jak i sobie przede wszystkim czystych Polskich wód i zdrowych rybek,oraz dużo spędzonych chwil z rodziną nad wodą i oby ten rok był lepszy niż poprzedni połamania
[2014-03-20 23:23]

mrj3

Aby ryby dobrze brały i się z haków nie zrywały. Niech porażka cię nie zraża - Tego życzę w Dniu Wędkarza :)
[2014-03-20 23:32]

,,Dzień Wędkarza''

Jest to dzień w którym przypominamy sobie o naszej pasji oraz hobby.
Wędkarstwo dostarcza nam wiele radości i emocji podczas wypadów na ryby, niejednokrotnie sygnał sygnalizatorów doprawiał nas o dreszcze! Z uśmiechem na twarzy, podziwiamy nasze okazy zatrzymując tą chwilę w pamięci.
Właśnie takich chwil życzę wszystkim wędkarzom !!!

[2014-03-21 00:25]

kuba234p

Duże rybki to podstawa,  dobrych zanęt niedowaga, przynęt kolorowych wszędzie, życzę szczęścia, zawsze będzie. :)
W Dniu Wędkarza oprócz wspomnianego wyżej szczęścia, życzę nam wszystkim dużo zdrowia, niezapomnianych przygód nad wodą, wielkiej ilości emocji i adrenaliny podczas holu "olbrzymów", dobrych decyzji wędkarskich jak i życiowych, oraz oczywiście PoŁaMaNyCh KiJóW i czego sobie życzymy !!! [2014-03-21 06:43]

dam621

Dziś z okazji dnia wędkarza życzę sobie i kolegą wszystkiego najlepszego!! Dobrej pogody,ogromnych rybek, które po złowieni trafią do wody.Aby nam humor wciąż dopisywał i w polskich wodach rosła nam ryba. Wszystkiego Najlepszego Życzy Damian!!!! [2014-03-21 13:06]

marciin 2424

Z okazji dnia wędkarza chciałbym Wam życzyć drodzy Koledzy i Koleżanki , częstych wypadów nad wasze ulubione łowiska, żebyście czerpali jak najwięcej przyjemności z pobytu na łonie natury. Aby zawsze Wam towarzyszyła rozwaga i ostrożność podczas gonitwy za okazami. Życzę również wszystkim wyobraźni potrzebnej do rozważnego uprawiania naszego wspaniałego sportu.
Z wędkarskim pozdrowieniem    Marcin :) 
 P. S.       Połamania kija Koledzy i Koleżanki :):):)
[2014-03-21 14:51]

bobas1968

Wam kolegom,koleżankom,wam wędkarzom i wędkarkom.Z serca  ślę wszystkim życzenia,by z przygodą-gdzieś nad wodą,spędzać czas z pełna swobodą.Spiningiście,karpiarzowi-na spławiczek czy koszyczek-samych leszczy,jazi, kleni -niech mordziule rozweseli.Niech spławiki podrygując-gromkie branie wam wskazuje-odda radość z tego sportu,niech podnosi wam ciśnienie i spełniło się marzenie.. [2014-03-21 17:43]

kamil11269

19 marca - Dzień Wędkarza
Pragnę życzyć wszystkim wszystkiego najlepszego,
Sprzętu najcenniejszego,
Holi pełnych wrażeń i emocji,
Szczupaka metrowego
I karpia nie mniejszego.
Ciszy i spokoju nad wodą
Oraz miło spędzonego czasu z kijem w dłoni.
Kamil
[2014-03-21 17:54]

Dzień Wędkarza fajna sprawaDuże ryby łowić to podstawaGdy już złowisz okaz życiaTo aż buzia Ci się nie zamykaRadość, pasja, wędkowanieTo jest hobby, a nie ściemnianie!



To życzenia dla najlepszych, czyli wszystkich wędkarzy.
[2014-03-21 19:39]

Dziś mnie wzięła straszna wenaaby złożyć Wam życzeniaWięc każdemu wędkarzowi
dużo rybek niechaj złowi.Gdy przybędzie na łowiskoniech nie będzie tam śmietniskobo przyjemnie jest nam łowićo porządek się nie głowić.By pogoda dopisaładużo słońca by Wam dałaI okazów wielu życzęaparatu też pożyczę. Byś z przyrodą żył nam w zgodziea co złowisz oddał wodzie.Kto tę pasję dzieli z nami ryby łowi też nocamiNiech Morfeusz go nie kusibo ze snem on wygrać musi.Będę kończył te życzenia oby były do spełnienia.
[2014-03-21 20:42]

symeonka

Nieładnie ściągać cudze dzieło z Internetu...to zwykła kradzież... [2014-03-21 20:44]

symeonka

Nieładnie ściągać cudze dzieło z Internetu...to zwykła kradzież...


chodzi o maxiu112 i wiersz:

Linów, jazi, brzanek, krąpi
Niech nam Bozia nie poskąpi,
Od boleni i lipieni,
Niech się w rzekach pięknie mieni,
Więcej leszczy, mniej jazgarzy,
Niech nas słonko nie poparzy,
Mnóstwa zacięć, pięknych holi,
dobrej woli i mniej trolli,
Pełnołuskich i sazanów
Mniej czapli i kormoranów, 
I wódeczki i śledzika,
Więcej NO KILL, mniej sadzyka.
Pstrągów, kleni, wzdręg i płoci,
Rybki złotej, co "ozłoci",
I mniej żółci na wątrobie,
Życzę wszystkim Wam... i sobie. 

[2014-03-21 20:46]

Szczuply koles

A ja życzę ostrej walki bracie , by innym wędkarzom spadły gacie , a do tego szczupak długi jak czas który  spędziłeś nad wodą .  :) [2014-03-21 20:53]

symeonka

Wędkarzem stałam się przez zwykły przypadek

Nie był nim ojciec, brat, czy też dziadek

Męża przez ryby przestałam poznawać

Lecz się znalazła na to dobra rada

Egzamin więc zdałam, kartę wyrobiłam

I tak Panią wędkarz się narodziłam

Z okazji tego święta, również dziś mojego

Życzę wszystkim braciom kija mokrego

By wyjazd na ryby był zawsze owocny

Dzisiaj przekazuję Wam uścisk mocny

Niechaj każdy złowi suma wielkiego

Ciężkiego, tłustego i dwumetrowego

Szczupak niczym boa niech wije się pięknie

Ze wzruszenia aż serce niechże męskie zmięknie

Każdy ma prawo czuć w oku łzę radości

Gdy chodzi na ryby z prawdziwej miłości

Pogoda do wędkowania niech będzie zawsze piękna

A towarzyszka wypadu niezwykle ponętna

Buty suche niech zawsze pozostaną

A piwko dobrze schłodzone zachwyca pyszną pianą

Niech nikt nie przeszkadza ewentualnie branie

A największą przyjemnością niech będzie ryby holowanie

Życzę Wam sukcesów, miłych chwil nad wodą

A życie wędkarza niech będzie jedną wielką przygodą

:* :* :*

[2014-03-21 21:14]

barrakuda81

Wędkarstwo dla większości z nas jest solą życia ,jego sensem.Oddajemy się bez pamięci tej pasji ,która karze nam gnać nad wodę w deszcz ,śnieg ,mróz i upał. Nic i nikt nie jest w stanie nas powstrzymać przed dotarciem na łowisko i rzuceniem wyzwania okazom...Czegóż więc można sobie i nam wszystkim zarazem życzyć w dniu naszego wspólnego święta? Napewno zdrowia - ono jest najcenniejsze bo bez niego nic już się nie liczy ,zapału i determinacji abyśmy nie ustawali w drodze do samodoskonalenia i zrozumienia natury ,wolnych chwil które pozwolą bywać nad wodą i spokoju aby móc kontemplować potęgę natury. Ważnym elementem jest też rzecz jasna niezawodny i bezawaryjny sprzęt ,który na łowisku jest nam bratem i przyjacielem - posiadania takowego życzę każdemu łowcy.Teraz rzecz najważniejsza - taaakiej ryby wszystkim Koleżankom i Kolegom po kiju , chwil niezapomnianych , emocji , adrenaliny , czerpania pełnymi garściami radości z naszego wspaniałego hobby i pokoju na świecie abyśmy mogli robić to co wszyscy tak kochamy... [2014-03-21 22:19]

BlachaPL

Życzę wszystkiego najlepszego dla wszystkich wędkarzy w dniu naszego święta. Życzę wam bardzo dużo brań, ładnej pogody mile spędzonych chwil nad łowiskiem z rodziną i ze znajomymi.
Połamania kija przy wspaniałych braniach dużych ryb oraz co sobie jeszcze wymarzycie.
P.S BlachaPL
[2014-03-22 10:54]

patryklis33

W dniu wędkarza! - no czego moża sobie i innym życzyć; chyba przede wszystkim ryb :D ale także tego aby wyprawe na ryby traktować jako miło spędzony czas! No i jeszcze oczywiście tradycyjnie "połamani'':D [2014-03-22 11:02]

Dużo sprzętu z górnej półki i z Mistallem dobrej spółkibo kto sprzęt ów przetestujeto w sezonie lideruje.Advanceda2000 życzę tobieSpace Mastera za to sobieByś mógł na to powędkowaćtrzeba trochę pogłówkowaći napisać swe życzenia Twym Kolegom do spełnienia. [2014-03-22 14:51]

bony20

Ile razy to się zdarza, że jest zawsze Dzień Wędkarza,
z tej okazji Moi Mili byśmy Dużo połowili.

[2014-03-22 16:45]

slawek2407

Miałaś nie pęknąć, miałaś być twarda,Co z tobą jest,Miałaś być lekka, miałaś być czuła,Łowić dla mnie,Miałaś być mocna, wielkie ryby wyciągać,Żeby wyjazd miał sens,Nie łatwo złowić coś - ja wiem
Połamania Kija dla wszystkich opłacających karty wędkarskie (i innych Wędkarzy!) z Okazji Dnia Wędkarza [2014-03-22 17:58]

kasztan00

Z okazji Dnia Wędkarza życzę sobie oraz wam wielu brań, dużych ryb i mile spędzonych chwil nad wodą.
[2014-03-23 12:01]

lukaszk52

Życzę nam wszystkim Koledzy wspaniałych brań, wymiarów życia, jak najczęstszego "moczenia kija"  i przede wszystkim MNIEJ KŁUSOWNIKÓW I SIECI na naszych wspaniałych łowiskach:) A sobie życzę nagrody w tym konkursie bo stary kołowrotek mi nie wytrzymał a Maturzysty nie stać na nowy:)) [2014-03-23 12:14]

kmer2020

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia wedkarza dużo dużych rybek a nawet potworów, miło spędzonego czasu nad wodą bez śmiecenia i głusownictwa a wszystko to z profesjonalnym sprzętem firmy Mistrall Połamania kija!!!!!!!!!!!!!!!!! [2014-03-23 12:35]

majkel330

Drodzy wędkarze! Z okazji naszego święta chciałbym życzyć wszystkim ogromnych sukcesów w roku 2014-tym, jak najmniej stresów, dobrego samopoczucia oraz przede wszystkim zdrowia które pozwoli na długie zasiadki i przemierzania znacznych odległości ze spinningiem. Jest nas coraz więcej dlatego chciałbym aby łączyła nas pasja, pomagajmy sobie i szanujmy się nawzajem, nie skaczmy sobie do gardeł, dbajmy o to co dała matka natura, niech każdy poczuje na wędce ''potwora'' o jakim zamarzył. Sobie życzę olbrzymiego bolenia oraz przyzwoitego suma. Chciałbym też choć raz w życiu wygrać konkurs wędkarski :)   Powodzenia i połamania w 2014 roku życzy Majkel330
[2014-03-23 13:04]

vity20

Z okazji dnia wędkarza życzę sobie i wszystkim wędkarzom zdrowia bez którego nie można spokojnie oddawać się swojemu hobby, determinacji żeby nikomu jej nie zabrakło po kilku godzinach bez owocnych połowów, szczęścia żeby na haczyku zawieszały się same rekordowe sztuki, no i przede wszystkim radości z wędkowania i życia bo nie ma nic fajniejszego jak zobaczyć uśmiech na twarzy wędkarza po złowionej rybie :) 
Połamania kija na rybie !!!  [2014-03-23 18:29]