Konkurs z okazji dnia wędkarza

/ 126 odpowiedzi / 3 zdjęć
kosu91


Kto nie może jak Wędkorze :)
HOP HOP HOP
Kto nie może jak Wędkorze:)
HOP HOP HOP
W Dniu naszego święta życzę wam jeszcze więcej Pasji Zaparcia i Radość z tego Co robimy a raczej  kochamy robić !!! i oby każdy dzień spędzony nad wodą był niezwykły i zaskakujący, pełen emocji jak Wędkarstwo=Pasja=Sposób na życie którą zostaliśmy zarażeni i na którą chcemy być chorzy każdego dnia.
BO KTO NIE MOŻE JAK WĘDKORZE HOP HOP HOP :)

Ps.(W razie Problemów z chorobą zwaną Wędkarstwem chyba nie ma sensu konsultować się z Lekarzem lub Farmaceutą
:)

Pozdrawiam Barci po Kiju do zobaczenia nad Wodą :)
(2014/03/20 01:34)

Zionbel


Z okazji dnia wędkarza życzę Wam wszyscy koledzy i koleżanki aby to coma być dla Was relaksem i mile spędzonym czasemnie przyprawiało Was o nerwy :) (2014/03/20 07:56)

majap


W dniu tym tak wspaniałym życzę Wszystkim złowienia choć jednej złotej rybki a sobie tej rekordowej.Serdecznie wszystkich pozdrawiam. (2014/03/20 08:03)

u?ytkownik146431


Czego życzę wędkarzowi w Dniu Wędkarza??A tego,żeby tym wędkarzem pozostał.By czuł się nad wodą jak w domu,a dni spędzone nad wodą wspominał z uśmiechem.Czerpał ze swojego hobby taką samą satysfakcję jak dotychczas,a może i większą.By ciągle nad wodą coś go zaskakiwało,nawet kiedy przeżył już wiele i wiele widział.Bez monotonii i nudy spędzał każdą minutę nad wodą,myśląc jedynie o rybach i otaczającej go przyrodzie,a zmartwienia życia codziennego pozostawiał w domu.By miał zdrowie i czas,żeby korzystać z uroków wędkarstwa,a samo wędkarstwo nie wpływało negatywnie na jego życie rodzinne i zawodowe.
Tego wszystkiego życzę Wam siostry i bracia wędkarze :) (2014/03/20 08:13)

Karol2929"Gdyby wędkarstwo nie uspokajało nerwów, to bym zaraz to rzucił!" 

Ja nigdy tego nie rzucę, i tego też Wam koledzy życzę.. 

Połamania kija, dużych okazów, mnóstwo słonecznych dni oraz zdrowia, które pozwoli nam pokonywać spore odległości samochodem w ulubione miejsca, oraz pieszo z kijem w ręku nad rzekami..
Wszystkiego dobrego :) (2014/03/20 08:38)

mateuszwos


Stooo ryyb, stooo ryyb niech złowią złowią nam! Stooo ryyb stooo ryyb niech złowią złowią nam! Niech złowią naaaaaaaaaaaam!!! (2014/03/20 09:14)

karateka994


Zdrowia, szczęścia, pomyślności, niech wam rybka w siatkach gości. :-)  (2014/03/20 09:25)

jacek-kossowski


Z OKAZJI DNIA WĘDKARZA, CO SIĘ RAZ W ROKU ZDARZA ŻYCZĘ WSZYSTKIM WĘDKARZOMŻEBY Z POŁOWÓW WRACALI Z TWARZĄ. PEŁNE WIADERKA KARPIKÓW, SUMÓW, SANDACZY, BOLENI BY NA WASZYCH TWARZACH UŚMIECH SIĘ MIENIŁ.NIECH SZCZUPAK NA BLASZKĘ WPADNIE, NIECH LIN PREZENTUJE SIĘ ŁADNIE. NIECH PŁOTKA Z ZALEWĄ OCTOWA ZADZIWI NAWET TEŚCIOWĄ. PANIE I PANOWIE BARDZO DUŻO PIĘKNYCH CHWIL NAD WODĄ ŻYCZĘ.(PS. NA WYGRANĄ W KONKURSIE LICZĘ;-) (2014/03/20 09:45)

bossi11


W Dniu Wędkarza życzę Wszystkim pięknych okazów rekordowych ryb,wspaniałej zabawy i wielkiej przyjemności w łowieniu ryb, korzystania z wszystkich uroków jakie daje wędkarstwo,a dodatkowo Sobie i Wam życzę aby zmieniło się podejście wędkarzy do wpuszczania ryb z powrotem aby nasze dzieci wnuki i prawnuki mogły zarazić się pasją i czerpać Wielką przyjemność jaką daje Wędkarstwo.Pozdrawiam (2014/03/20 10:06)

body_joe


Wszystkim wędkarzą życzę wód pełnych ryb, spełnienia marzeń oraz aby pzw w końcu mógl porządnie za rybił nasze ukochane wody. Sobię życzę więcej wypadów nad wodę.

 

(2014/03/20 11:01)

Rysiiek


Samych dobrych wyników,Nad wodą żadnych kłósowników,Rekordów co wyjazd nad wodę,Tylko zacięć w samą porę,Niskich opłat za wędkowanie,A branie niech będzie za braniem.I jeszcze jedno Koleżanko i KolegoAby nigdy nie brakło w potrzebie toaletowego....
Wszystkiego Najlepszego (2014/03/20 11:07)

maverick314


W tak wspaniałym dniu jakim jest dzień Wędkarza,chciałem życzyć wszystkim,wszystkiego co najlepsze,wspaniałych wypraw wędkarskich z owocnymi połowami swoich ulubionych gatunków ryb, oraz by jak najwięcej wędkarzy wypuszczało swoje zdobycze do wody,by inni wędkarze mogli przeżywać tak wspaniałą walkę jak wędkarz który ją wcześniej złowił i wypuścił :-) , a sobie chciałem życzyć również udanych wypraw wędkarskich,oraz ekscytujących holi i walk z rybami które po złowieniu i sfotografowaniu wracają szczęśliwie do wody :-).

Tego życzę wszystkim wędkarzom w tym wspaniałym dniu wędkarza :-)

Pozdrawiam

   Krzysiek
(2014/03/20 11:29)

antyquariat


U progu nowego sezonu, z tak miłego powodu, jakim jest dzień wędkarza chciałbym życzyć wszystkim Kolegom i Koleżankom oraz sobie możliwie najwięcej chwil spędzonych nad wodą w otoczeniu dziewiczej przyrody. Aby każde drgnięcie szczytówki czy antenki spławika kończyło się udanym zacięciem dającym nam mnóstwo wrażeń, których z takim entuzjazmem i zapałem szukamy. Aby każdy hol kończył się sukcesem, a kiedy już uwiecznimy na zdjęciu kolejny okaz, który z szacunkiem wyciągnęliśmy z wody życzę wspaniałego poczucia dumy i spełnienia, kiedy będziemy zwracać rybom wolność. Do zobaczenia nad wodą!!! (2014/03/20 11:31)

Zielan


W dniu wędkarza życzę aby wędkarze byli dla siebie bardziej mili, akceptacji w każdej chwili, by się wiedzą swą dzielili. Niech już śmieci nie rzucają tylko z sobą zabierają, czasem wkoło posprzątają. Niech życzliwość promieniuje a nie złość i zazdrość sama. Niechaj wędki się nie łamią, kołowrotki kręcą wieki. Niech przypony nie pękają a haczyki nie zginają. Wody czystej, wielkiej ryby. Mniej kłusoli, częstszych kontroli.  Więcej czasu z kijem w wodzie, moc emocji, mnóstwo wspomnień. Głos rozsądku niech przemawia, poczucia bezpieczeństwa w każdej chwili. I niech pamięta każdy, że od naszej pasji ważniejsze jest życie, zdrowie i rodzina. (2014/03/20 11:40)

Michal1192


Każda chwila spędzona na łowisku niech dostarcza wam radości. Dobra pogoda niech wam sprzyja i na koniec życzę połamania kija. (2014/03/20 12:27)

tygrys07149


Dzień wędkarza dzisiaj mamy
więc nad wodę zapraszamy.
Tam życzenia się spełniają
i koledzy zapoznają.
A na koniec wszystkim życze:
6 w totka,dużo zdrówka
złotej rybki no i fajnej rybki.
(2014/03/20 12:45)

bzyluch


W Dniu Wędkarza życzę wszystkim koleżankom i kolegom, by na ryby mogli chodzić nie wtedy, kiedy mogą, ale wtedy, gdy mają na to ochotę - wyniki przyjdą same. (2014/03/20 12:49)

morghul


Wielu, wielkich... :) (2014/03/20 12:55)

Wonski79


Z okazji Dnia Wędkarza, życzy wszystkim pozytywnie zwariowanym kobitkom i facetom pięknych okazów, połamania wędzisk, dużo czasu przy pięknej pogodzie spędzonego w gronie przyjaciół na łowiskach i wszystkiego największego (2014/03/20 13:58)

zuza


W dniu wędkarza - ślę życzenia samych okazów złowienia.Mnostwa zacięc , pięknych holi niech łowiących zadowoli.Niech kobitki wam nie trują :)-wręcz wspierając,za kij łapiąc z wami wędkują.Niech w tym roku te wyprawy były pełne dobrego humory i świetnej  zabawy.Zostaw troski i zmartwienia na łowisku- znajdziesz chwile  ukojenia.Więc kolego ,koleżanko -łap za kija idz po branko! (2014/03/20 14:50)

michal69


Dziś świętujmy Dzień Wędkarza

Niech radości Nam przysparza!


Brania, hole i rekordy

Polskie morze, fińskie fiordy!


Stawy, oczka i strumienie

Więcej sprzętu w niskiej cenie!


Sumów, jazi i boleni

Karpi, linów i lipieni!


Masę wrażeń do zyskania

I mniej Żony narzekania!


A to wszystko moi mili

Niech się spełni w jednej chwili!


Teraz głośno przypominam

I nikomu nie docinam!


Raz do roku to się zdarza

Więc świętujmy Dzień Wędkarza!Pozdrawiam i najlepszego życzę,

Michał

(2014/03/20 15:06)

plotka97


   Gdy za oknem woda, lasto znak, że za wędkę złapać czas.
   Dzień Wędkarza jest raz w roku, wędkę trzymasz już u boku,więc nad wodę wyruszajmy.Rybom stęsknić się nie dajmy.
   Kłusownicy niech przepadną, a ich sieci pójdą na dno.Skryte pod kamieniem klenie,niech pokażą co w nich drzemie,a ogromne mętnookie niech zachwycą swym urokiem.
   By pogoda dopisała,żeby krzywda się nie działa, by łowisko było czyste,a węgorze nie tak śliskie.
   Tego życzę wszystkim Wam. Niechaj każdy rybek fan:znajdzie szczęście,znajdzie spokójniech to będzie już w tym roku. (2014/03/20 18:03)

GeTe


Zdrowia, szczęścia dla WĘDKARZY niech ich woda rybą darzy. (2014/03/20 19:27)

rafall193


Z okazji dnia Wędkarza życzę wszystkim owocnych połowów na rok 2014 i nie tylko , abyśmy uwierzyli że chodź w naszych wodach jest coraz trudniej złowić piękną rybę ale jest to możliwe sam tak myślałem aż do tamtego roku życzę wszystkim abyście przeżyli równie fascynujące i ciekawe wyprawy, żebyście zmokli i w końcu dopięli swoich marzeń i złapali swoją rybę życia                                                                                                                                                                          Życzy rafall193   (2014/03/20 21:33)

Arieso


Ja dla odmiany chciałbym życzyć wszystkim miłośnikom wędkowania nie połamania kija i wielkich okazów, ale radości i zabawy jaka płynie z uprawiania tego wspaniałego hobby. 
Życzę Wam byście podobnie jak ja cieszyli się nie wynikami a całym ceremoniałem przygotowań i wspólnie spędzonym czasem nad wodą w toważystwie przyjaciół, braci, sióstr, czy z kim tylko lubicie wędkować. Wędkarstwo to zabawa i życzę Wam jej jak najwięcej! :) (2014/03/20 21:41)