Konkurs - wędzisko za łowisko

/ 31 odpowiedzi
Zibi60


Artur mogę Ci przesłać kilkadziesiąt map batymetrycznych jezior z okolic Olsztyna i Wielkich Jezior Mazurskich - może Ci się przydadzą do konkursu ? (2013/03/07 19:15)

Roxola


Żaden konkurs i punkty nie sprawią, że osoba niepotrafiąca pisać zrobi to dobrze.Na portalu jest już tyle śmieci dla punktów, że jestem przeciwniczką takiej aktywności.Typowy wyścigu szczurów. (2013/03/07 19:21)

u?ytkownik97760


Artur mogę Ci przesłać kilkadziesiąt map batymetrycznych jezior z okolic Olsztyna i Wielkich Jezior Mazurskich - może Ci się przydadzą do konkursu ?

a w razie konkursu kulinarnego mam książkę kucharską "Ryba w stu smakach" do wypożyczenia. (2013/03/07 19:27)

ryukon1975


Artur mogę Ci przesłać kilkadziesiąt map batymetrycznych jezior z okolic Olsztyna i Wielkich Jezior Mazurskich - może Ci się przydadzą do konkursu ?

a w razie konkursu kulinarnego mam książkę kucharską "Ryba w stu smakach" do wypożyczenia.









To ja rezerwuje wypożyczenie jako pierwszy.Oczywiście jak będzie konkurs. :)
Prawda jest taka że jak ktoś ma ochotę coś napisać to siada na d... i pisze.Konkurs nie jest do tego konieczny bo wtedy nie piszą ci którzy maja ochotę coś napisać ale coś wygrać.
Konkursy i tak są dość często więc nikt nie jest pokrzywdzony. (2013/03/07 19:36)

Zibi60


Żaden konkurs i punkty nie sprawią, że osoba niepotrafiąca pisać zrobi to dobrze.Na portalu jest już tyle śmieci dla punktów, że jestem przeciwniczką takiej aktywności.Typowy wyścigu szczurów.


Absolutnie się zgadzam... tylko dla portali internetowych jest to "pożywka", z tego mają kasę. Nie liczy się jakość, tylko ilość i nawet lepiej jak jest kontrowersyjna, bo robi zamęt i powstaje dyskusja.
Przyznając punkty za założenie grupy tematycznej Redakcja uzyskała ruch w interesie, a my mnóstwo ... badziewiastych grup, potrzebnych jak zającowi dzwonek na polowaniu.
Mój wpis do Artura był prawdziwy,(jestem w posiadaniu dość dużego zbioru map batymetrycznych) chciałem mu pomóc w napisaniu materiału do konkursu, ale z pewnością go nie przeczytam, znając "zdolności gramatyczne" naszego sympatycznego kolegi. (2013/03/08 08:16)

Bernard51


a w razie konkursu kulinarnego mam książkę kucharską "Ryba w stu smakach" do wypożyczenia.

Na portalu jest już tyle śmieci dla punktów, że jestem przeciwniczką takiej aktywności.Typowy wyścigu szczurów.
Nic nie bedę dodawal!!

Mój wpis do Artura był prawdziwy,(jestem w posiadaniu dość dużego zbioru map batymetrycznych) chciałem mu pomóc w napisaniu materiału do konkursu, ale z pewnością go nie przeczytam, znając "zdolności gramatyczne" naszego sympatycznego kolegi.

I jak tu nie usiaść i poczytać ciekawostki na naszym portalu .Polamania!
(2013/03/08 11:33)