Konkurs Shimano - tu zamieszczamy zgłoszenia

/ 273 odpowiedzi

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Mija


(2012/02/12 13:48)

ondrasz111


Siemano.
Opowiem wam coś o Shimano.

Firma co leży nad Pacyfikiem.
I znana dobrze nad Bałtykiem.
W dalekim kraju kwitnącej wiśni.
Sam nie widziałem, tak mówią turyści.

To co słyszałem i widziałem.
W tym oto wierszu wam napisałem:
Wszelakie dobro nabyć tam można.
Bez obaw, bez lęków, kupuję bez ostrożna.

Wędki na karpia, szczupaka lub byczka.
Spiningówka, karpiówka, bądź tyczka.
Kołowrotki amatorskie lub wyczynowe.
Dla każdego od zaraz do użycia gotowe.

Na kołowrotek Shimano żyłka.
Najwyższej jakości i to nie pomyłka.
Pakuję więc bracie z Shimano zestawy.
Choć jest z tym nie mało zabawy.

I rowerową dla zdrowia wycieczkę.
Nad zasobną w ryby rzeczkę.
A rower bracie nie byle jaki.
Po prostu Shimano, tak dla draki.

Zasiadka nad rzeczką wyśmienita.
Ryba w nurcie głęboko ukryta.
Żar z nieba się leje.
Przy brzegu pluszczą ukleje.

Z dala kajakarz z uśmiechem pozdrowi.
Czasem zapyta - jak się łowi ?
A kajak jego super, wyborowy.
Z firmy  Shimano, wiadomo markowy.

A wszystko sprowadza nad bałtyckie kraje.
Normark Polska, co nagrody w konkursach rozdaje.


                                                      ondrasz
(2012/02/12 17:00)

ziolo57


wiele hobby jedno shimano (2012/02/12 18:22)

jonshu


Shimano- marka to najlepsza,
wie o tym każdy kto w Polsce mieszka,
najwyższa jakość,każdy to wie,
Shimano nie zawiedzie cie. (2012/02/12 18:53)

userandy


Shimano - wczoraj, dziś... na lata.

Shimano - dziękuję, że jesteś.

Shimano - Twoja technologia, na zawsze.

Shimano - zadowolenie... na lata.

Shimano - sprzęt jutra, masz dziś.

Shimano - dziękuję, że Cię mam!

Shimano - pomaga umiejętnościom.

Shimano - wspomaga umiejętności.

Shimano - tworzymy dla Ciebie!

Shimano - bądź pewien...zawsze.

Shimano - to my dziękujemy!

Dziękuję! Mam Shimano. (2012/02/12 19:04)

u?ytkownik101442


Nie kupuję Shimano. Jestem po prostu poszukiwaczem. Całe życie poszukuję wędki idealnej... Na cóż mi więc dalsze gmeranie gdy ją znalazłem ? Shimano - wędka idealna ! (2012/02/12 19:04)

u?ytkownik102157


Shimano - wędkowanie w chmurach.Japoński duch Shinto , mieszkający w niebie - też jest wędkarzem ! (2012/02/12 19:08)

Ziemniak93


Shimano-dla wedkarzy ktorzy wiedza czego chca.Shimano-sprzet na ktorym mozesz polegac.Shimano-sprzet ktorym lowia najlepsi. Shimano-sprzet mistrzow.Shimano-mistrzowski sprzet.Shimano-skuteczna bron na kazda rybe. Shimano-profesionalizm dla profesionalistow. Shimano-zabojcza perfekcja. Shimano-sprzet stworzony z mysla o wedkarzach potrafiacych wykorzystac wszystkie jego zalety (atuty). Shimano-absolutna (totalna) jakosc. Shimano-absolutna (totalna) perfekcja.Shimano-tworzone z pasja (z pasji). Shimano-sprzet dla kazdego.Shimano-madry wybor.Masz wybor, wybierz Shimano.Shimano-dodaje pewnosci siebie.Shimano-komfort i pewnosc na wedkarskie wyprawy. Shimano-inwestycja w pewny sprzet.Shimano-inwestycja w sukces.Shimano-inwestycja w nowoczesnosc.Shimano-wedkarstwo nasza pasja.Łącząc sprzet Shimano tworzysz niezawodne polaczenie.Shimano-nowoczesna technologia gwarantujaca sukces. Shimano-inwestycja na lata.Shimano-nowoczesnosc do kazdej metody polowu.Shimano-sprzet wyjatkowy. Shimano-nowa definicja sprzetu wedkarskiego.Shimano-nowa definicja wedkarstwa.Shimano-przyszlosc nowoczesnego wedkowania.Shimano-tradycja zobowiazuje.Shimano-pewnosc wedkarskich sukcesow.Shimano-docenisz nad woda.Shimano-jakosc i klasa w kazdym calu. (2012/02/12 20:12)

u?ytkownik33289


Jeśli chcesz mieć dobrej jakości sprzęt wędkarski.Wybierz firmę Shimano..A dostaniesz,go,bez łaski.

(2012/02/12 21:46)

u?ytkownik102605


Gdy idę do sklepu mówię " Shimano świeże  raz "! I zawsze dostaję to czego chcę . Shimano - zawsze świeży i zawsze  pod ręką. (2012/02/12 21:50)

Dawidek2330


Gdy masz sprzęt firmy Shimano, kosisz ryby jak siano. (2012/02/12 22:38)

romanigos


Zapraszamy do udziału w konkursie adresowanym do członków grupy Shimano. Wystarczy podzielić się swoim pomysłem na hasło reklamowe lub wierszyk na temat firmy Shimano, by mieć szansę na zdobycie kołowrotka Shimano Catana 2500 FB. Szczegóły na głównej stronie serwisu. Pomysły prosimy zamieszczać w formie postów w tym wątku. Zgłoszenia w innym trybie nie będą rozpatrywane. Czekamy na Wasze pomysły : )

Nie daruj głodnemu ryby. Podaruj mu shimano  i naucz go łowić

(2012/02/13 09:58)

u?ytkownik102425


Zapraszamy do udziału w konkursie adresowanym do członków grupy Shimano. Wystarczy podzielić się swoim pomysłem na hasło reklamowe lub wierszyk na temat firmy Shimano, by mieć szansę na zdobycie kołowrotka Shimano Catana 2500 FB. Szczegóły na głównej stronie serwisu. Pomysły prosimy zamieszczać w formie postów w tym wątku. Zgłoszenia w innym trybie nie będą rozpatrywane. Czekamy na Wasze pomysły : )

Nie daruj głodnemu ryby. Podaruj mu shimano  i naucz go łowić



(....) "1. Zgłoszenia do konkursu w formie komentarzy wpisów w wątku dotyczącym konkursu, widocznym w grupie Shimano na wedkuje.pl, przyjmujemy od dziś do 12 lutego godz. 23.59 włącznie. (....)" (2012/02/13 10:34)

mdm100


Shimano - łowienie bez kompromisówShimano - zawsze profesjonalnieShimano - technologiczna perfekcjaTradycja jakości - Shimano (2012/02/13 14:21)

adroit1


Shimano Fajne i Tanio

Gadano że najlepsze jest Shimano

(2012/02/13 14:37)

u?ytkownik102425



(....) "1. Zgłoszenia do konkursu w formie komentarzy wpisów w wątku dotyczącym konkursu, widocznym w grupie Shimano na wedkuje.pl, przyjmujemy od dziś do 12 lutego godz. 23.59 włącznie. (....)" (2012/02/13 16:44)

Ziemniak93


Kiedy ogloszenie wynikow? (2012/02/13 17:09)