Zaloguj się do konta

Konkurs Robinsona - wyniki

utworzono: 2014/12/08 09:26
Zionbel

Szanowna Redakcjo.Pomijając fakt ze kolejny raz zdarzyło się spóźnienie z ogłoszeniem wyników,chciałbym zapytać co w mniemaniu Redakcji oznacza kilka słów ????W regulaminie konkursu napisane było że trzeba napisać tekst w kilku słowach !!!!!!!!Pierwsze miejsce jak najbardziej zasłużone !!!Kolejne miejsca to kilka słów + dane techniczneNastępne to długi elaborat i w dodatku wklejony 2 razy.
Wpisy na forum dotyczące terminowości zostały usunięte !!!To co staje się niewygodne zostaje usuwane.Dodam ze terminowość Redakcji daje dużo do życzenia, a rozdaniu sprzętu do testowaniapo jakimś czasie wysyłane zostają monity o napisanie testu !!!!Te terminy są pilnowane !!!!!!!!!!!!!!!!
Ps. Kamil i Filip ten tekst nie jest wymierzany w Was. Rozumie że chcecie wygrać.Chciałem tym tekstem pokazać że coś chyba przestało dobrze pracować w Redakcji !!!!!!!!!!! [2014-12-08 09:26]

89krzysztof

Wyczuwam kasację tematu do końca dnia :)
[2014-12-08 10:02]

Zionbel

Wyczuwam kasację tematu do końca dnia :)

Zapewne :)
[2014-12-08 13:54]

Zionbel

Co ciekawe jak dziś produkowałem ten wpis na forum to napisałem temat WYNIKI KONKURSU Z ROBINSONEMnatomiast już teraz wygląda on takKonkurs Robinsona - wyniki »
Zmienił się samoczynnie :)A odpowiedzi ni ma :) [2014-12-08 15:56]

Zielan

Wielki brat czuwa nad nami!  [2014-12-08 16:06]

Zionbel

Wielki brat czuwa nad nami! 

Czuwa czuwa, ale milczy :) [2014-12-08 16:15]

89krzysztof

I między innymi z powodu, który opisany jest w tym wątku przestałem brać udział w jakichkolwiek konkursach na tym portalu.
Typowy wyścig szczurów, byle coś dostać, byle podarek za 50zł wpadł, byle się potem pochwalić jakim się jest wybitnym, bo się coś wygrało.. To nie dla mnie, ja szanuję redakcję i wymagam szacunku dla mojej osoby, a takie poślizgi to wyraz braku szacunku dla nas. A to MY ten portal tworzymy.
Kilka rzeczy w różnego rodzaju konkursach wygrałem, między innymi laptopa. Wtedy sami zadzwonili poinformować, zapytać jaka godzina będzie odpowiednia na odbiór nagrody. A tutaj .. sami widzicie.

To tyle, chętnie zobaczę setki ciekawych pomysłów jak w kilku słowach zareklamować nowy kołowrotek robinsona. Poczekam aż będzie to samo trzeba wymyślić z papierem toaletowym, dla większości to bez znaczenia, byle nagroda wpadła, śmiał można ją od razu upłynnić na allegro:)
[2014-12-08 16:55]

barrakuda81

Zauważyłem wielce ciekawą rzecz, abstrahując zupełnie od tematu tego konkursu.Pewien wpis jednego z użytkowników, który był niedawno na stronie głównej zniknął z profilu swego autora zupełnie po pewnym intrygującym zdarzeniu kiedy to w komentarzach poniżej padły zarzuty TROLLOWANIA pod adresem jego autora.Zamiast sprawę wyjaśnić zamiata się ją pod dywan...Ci którzy czytali napewno wiedza o co chodzi.Podwójna "osobowość" na wedkuje.pl to według mnie najbardziej szkodliwe świństwo.Nikogo nie chcę osądzać ale sprawa ABSOLUTNIE POWINNA ZOSTAĆ ZBADANA!Inaczej nie będę i wielu z Was także miał ochoty z nikim konwersować  bo jak można w takich warunkach ufać komukolwiek?Tym bardziej jeśli są tacy którzy "zwiększają swoje szanse" np. w konkursach działając pod podwójnym awatarem...Sprawa do przemyslenia. [2014-12-08 17:02]

Zionbel

I między innymi z powodu, który opisany jest w tym wątku przestałem brać udział w jakichkolwiek konkursach na tym portalu.
Typowy wyścig szczurów, byle coś dostać, byle podarek za 50zł wpadł, byle się potem pochwalić jakim się jest wybitnym, bo się coś wygrało.. To nie dla mnie, ja szanuję redakcję i wymagam szacunku dla mojej osoby, a takie poślizgi to wyraz braku szacunku dla nas. A to MY ten portal tworzymy.
Kilka rzeczy w różnego rodzaju konkursach wygrałem, między innymi laptopa. Wtedy sami zadzwonili poinformować, zapytać jaka godzina będzie odpowiednia na odbiór nagrody. A tutaj .. sami widzicie.

To tyle, chętnie zobaczę setki ciekawych pomysłów jak w kilku słowach zareklamować nowy kołowrotek robinsona. Poczekam aż będzie to samo trzeba wymyślić z papierem toaletowym, dla większości to bez znaczenia, byle nagroda wpadła, śmiał można ją od razu upłynnić na allegro:)

Tak jak napisałem nie mam aluzji do Kamila i Filipa bo chłopaki cisną za sprzętem.Jeden wpis to dane techniczne jak sam napisał od producenta, drugi to elaborat na kilkaset słów.Chlopaki którzy cos napisali sensownie nie mieli z nimi szans.Dobre pierwsze miejsce i gratulacje.Wylanianie zwycięzcy to parodia !!!!Terminowosc redakcji to zero szacunku do nas.Zenada totalna !!!!
Bardzo bym sie ucieszył gdyby osoba z redakcji weszła w ta konwersacje !!!Zapraszamy do kulturalnej wymiany zdań bo sprawa jest pikantna :)
[2014-12-08 17:50]

Zionbel

Rozumie że wszyscy dzisiaj mają wolne :):) ???? [2014-12-08 21:05]

Zielan

Trudne pytania zadajesz :) A może niewygodne? [2014-12-08 22:09]

Zionbel

Trudne pytania zadajesz :) A może niewygodne?

Napewno ciekawe ale czy trudne i niewygodne :)???Odpowie adresat :) [2014-12-08 22:23]

89krzysztof

Trudne pytania zadajesz :) A może niewygodne?

Napewno ciekawe ale czy trudne i niewygodne :)???Odpowie adresat :)


To jak, czego się dowiedziałeś ? :D
[2014-12-09 06:45]

Zionbel

Trudne pytania zadajesz :) A może niewygodne?

Napewno ciekawe ale czy trudne i niewygodne :)???Odpowie adresat :)


To jak, czego się dowiedziałeś ? :D

Siema Krzychu...Dowiedziałem się tego iż w Redakcji nikt wczoraj nie pracował,albo kolejny raz sprawa zostanie przemilczana :)

[2014-12-09 06:53]

89krzysztof

Ktoś tam pracował, nawet dziś się jakiś news pokazał. Czyli jest tak, jak było. Mają nas w głębokim poważaniu ;)
[2014-12-09 08:53]

Zionbel

Ktoś tam pracował, nawet dziś się jakiś news pokazał. Czyli jest tak, jak było. Mają nas w głębokim poważaniu ;)

Egzekli men :) [2014-12-09 09:00]

barrakuda81

Jak są watpliwości, sprawy, pytania to jednak właściwie byłoby żeby ktoś zareagował...Obawiam się że tylko tracisz niepotrzebnie nerwy.O tym co mi się wielce nie podoba napisałem powyżej a sprawa wydaje się być ewidentna.Niestety wpis na blogu z komentarzami usunięto więc teraz wszelkie spekulacje to pomówienia...I tak oto dowody a przynajmniej mocne poszlaki poszły się .... .Nienawidze trolli bo to szkodniki.Nikt nie chce z tym walczyć - O.K. Niesmak pozostaje... [2014-12-09 10:33]

redakcja

Cytat z tekstu konkursowego - "Aby wziąć udział w konkursie wystarczy napisać w kilku słowach...", Nikt nie gwarantuje, że te kilka słów od razu wygra konkurs, gwarantuje tylko i wyłącznie udział w konkursie. Dalej - "Oceniane będzie wasza pomysłowość i kreatywność". Pomysłowym i kreatywnym zwycięzcom, jeszcze raz gratulujemy. Za opóźnienia w dodawaniu wyników przepraszamy. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy połamania.  [2014-12-09 10:49]

89krzysztof

Wystarczy napisać "Za opóźnienia w dodawaniu wyników przepraszamy. " i już sprawa załatwiona, następny konkurs, następne opóźnienia :)
Ale nie jest źle, chociaż jakiś kontakt był, nie zostaliśmy całkowicie olani.
[2014-12-09 10:55]

paawel1

Cytat z tekstu konkursowego - "Aby wziąć udział w konkursie wystarczy napisać w kilku słowach...", Nikt nie gwarantuje, że te kilka słów od razu wygra konkurs, gwarantuje tylko i wyłącznie udział w konkursie. Dalej - "Oceniane będzie wasza pomysłowość i kreatywność". Pomysłowym i kreatywnym zwycięzcom, jeszcze raz gratulujemy. Za opóźnienia w dodawaniu wyników przepraszamy. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy połamania. 


Nie chciałem się wymądrzać, ale dokładnie to miałem napisać. A odnośnie trolli widzę że należało by odświeżyć temat. 

[2014-12-09 10:57]

Zionbel

Cytat z tekstu konkursowego - "Aby wziąć udział w konkursie wystarczy napisać w kilku słowach...", Nikt nie gwarantuje, że te kilka słów od razu wygra konkurs, gwarantuje tylko i wyłącznie udział w konkursie. Dalej - "Oceniane będzie wasza pomysłowość i kreatywność". Pomysłowym i kreatywnym zwycięzcom, jeszcze raz gratulujemy. Za opóźnienia w dodawaniu wyników przepraszamy. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy połamania. 

Dziękuje za reakcje.Patrząc na konkursy w tył (przestudiowałem je wczoraj)należy napisać wszystko o wszystkim i wspomóc się opisami producenta.Życzę miłego czytania elaboratów na kilkaset słów.Ostatnio 2 takie wygrały :)
ps. Gdybym w mojej pracy nie napisał do partnera biznesowego - współpracownika informacji o opóźnieniu wynikającym z obojętnie czegomógłbym zostać zwolniony.We współczesnym biznesie ( a takim jest WEDKUJĘ.pl )jest to podstawa relacji i dobrze układającej się współpracy.Szacunek to siebie nawzajem to podstawa !!!!Polecam kalendarz GOOGLE do przypomnień :)Pozdrawiam [2014-12-09 11:57]

Spear

Zgadzam się z przedmówcami. Pytanie brzmiało "Który...", według mnie nie chodziło o opisywanie całego asortymentu sklepu wedkarskiego. Poczynajac od kija, kolowrotka, plecionki koncząc na agrafkach i gumach. Tylko o stwierdzenie "Moim zdaniem ten kij bo..." lub "Taki kreciol bo...". Z racji tego, że konkurs "kreatywny" , więc jak najbardziej na miejscu były te wszystkie rymowanki. Niektóre naprawdę fajne.

Jeżeli chodziło o napisanie tekstu do katalogu, lub instrukcji dla przedstawicieli to trzeba inaczej sformułować zasady konkursu. Jak zauważył kolega zionbel, kolejne konkursy będą zawierały coś wiecej niż kilka słów, oczywiście przeplatane danymi technicznymi ze strony producenta.

Czy o to chodzi w konkursie?
Moim zdaniem nie tędy droga.




[2014-12-09 12:50]

Zielan

Z innej beczki ale redakcyja tu zaglądą to może wypowie się na temat takich kwiatków jak ten.
http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,smieszne-i-zle-zarybianie-naszych-wod-i-gdzie-ida-nasze-pieniadze,79810
Z tego portalu robi się, syf kiła i mogiła. [2014-12-09 20:31]

wojtek123123

Dzięki kolego za docenienie mojej pracy :D I zgodę że słusznie 1 miejsce :) Pierwszy raz wygrałem coś pisząc prawde jak było na prawdę :D [2014-12-10 15:40]

Z innej beczki ale redakcyja tu zaglądą to może wypowie się na temat takich kwiatków jak ten.
http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,smieszne-i-zle-zarybianie-naszych-wod-i-gdzie-ida-nasze-pieniadze,79810
Z tego portalu robi się, syf kiła i mogiła.

To już nawet trwa dłuższy okres. Szkoda bo kiedyś to był najlepszy portal wędkarski.
[2014-12-14 20:37]

Zionbel

Kolejna wtopa :):) ??????
http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,podlodowy-konkurs-sms,79822
Konkurs trwa od momentu ogłoszenia do 25 grudnia 2014 roku, godz. 23.59 włącznie. Ogłoszenie wyników nastąpi 29 grudnia.

[2014-12-29 19:41]