Konkurs fotograficzny - Żywieckie - Lasek Św.Wita

hmm...Światowa Liga Miast i Miejsc UNESCO przy wsparciu portalu powiatzywiec.plorganizuje konkurs foto który pomoże wybrać Cud Natury w regionie.Dominują bardzo ogólne propozycje, a mnie akurat wpadło do głowy aby zaproponować Lasek Św.Wita nad Jeziorem Żywieckim. Jest tam przecież bardzo urokliwe łowisko :) dlaczego postanowiłem tu napisać? hmm....czołówki raczej nie dogonię bo konkurs na finiszu ale cholercia...to jasne że łatwiej oddać głos na popularne miejsca turystyczne w stylu Hala Rysianki czy Okolice Ficońki albo całe regiony czyli Cały Beskid Mały...i może dobrze :)ale wpadło mi do głowy, że jest masa ludzi dla których to łowisko gdzie strzeliłem fotę jest równie warte promowania...bo gdzie tak słońce zachodzi? kto raz widział ten wie ;)dlatego wpadłem na pomysł aby podlinkować tu konkursową sondę:  http://www.powiatzywiec.pl/index.php/wydarzenia/tylko-u-nas/1566-unasto--mamy-finalowa-jedenastke 
Oczywiście zapraszam do głosowania na wszystkie propozycje bo liczy się czysta rywalizacja :)
dzięki i pozdrawiam