Konkurs dla członków grupy Jaxon!

/ 35 odpowiedzi / 5 zdjęć
label

O TO RECEPTA NA WĘDKARSKI SUKCES Z FIRMĄ JAXON :) (2014/06/06 15:01)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

okiem_sandacza

Krótka recepta na sukces wędkarski? Kto by nie chciał jej poznać.. Wielu ludzi poświęca każdą wolną chwilę swojego życia aby ją rozgryźć. Jednak jest to trudne rzemiosło i nie każdemu dane jest osiągnąć sukces. Ale czym jest ten poszukiwany sukces?Dla mnie sukcesem jest poznanie przeciwnika , jego fanaberii i upodobań-zrozumienie go, przebywanie nad wodą , obserwowanie pogody,czytanie wody, dobór przynęt oraz miejsc .. magiczny "pstryk", hol , zdjęcie z rybą i satysfakcja ze świadomego przechytrzenia bestii. W teorii wszystko zdaje się naprawdę proste jednak "sukces" to bardzo złożona sprawa.A jak wiemy diabeł tkwi w szczegółach więc trzeba zadbać o każdy nawet najmniejszy drobiazg. Tylko jak? Trzeba myśleć.. jak ryba!Podczas wędkarskich eskapad gdy poszukuję sandaczy używam wędki JAXON VARIANT PRO ZANDER KOGUT ,dzięki ,której  mam możliwość oddawania dalekich rzutów przynętami o różnej masie co pozwala mi dostosować się do przeciwnika łowiąc kogutami 10gramowymi a po chwili 30 i 45gramowymi bez konieczności zmiany wędki i straty czasu w próbach osiągnięcia sukcesu.Gdy łowimy sandacze bardzo ważna jest plecionka o dobrych parametrach i odpowiednim kolorze dlatego plecionka New Concept Line 0,15 fluo spełnia swoje zadanie wyśmienicie. Plecionka pomaga w odpowiedniej prezentacji przynęt ,ale również potrafi pomóc w starciu z sumem czy szczupakiem. Trzebea pamiętać też o dobrych hakach i kotwiczkach ja preferuję Ownery ponieważ dają mi pewność ,że wyholuje nawet największą rybę. O sprzęcie można by pisać wiele i jest on bardzo ważny ,ale tak na prawdę praktyka czyni mistrza i nawet najlepszy sprzęt trzeba potrafić obsługiwać. Sukces w trzech słowach? Jaxon, praktyka ,cierpliwość.

(2014/06/09 18:23)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

arhel

U pacjenta stwierdzono na szczęście nieuleczalną Manię Wędkowania.

Zalecenia:

poniedziałek – piątek

-2x dziennie rano i wieczorem wyjazd na spinning z JAXON Monolith XT Spin 2,72m + JAXON  Monolith Spin MS 300  i/lub metodę odległościową z JAXON Virtuoso Match 3,90m + JAXON ZX Machine 200 Match

-w razie nasilenia objawów (stany lękowe, kołatanie serca, bezsenność itp.) stosować 1x w nocy wyjście na grunt z JAXON XT-PRO Limited Edition Carp 3,60 + JAXON Carpan CFR 600

sobota – niedziela

-bezwzględnie stosować terapię grupową z innymi chorymi

doktor nauk niemedycznych A. Arhel

(2014/06/09 21:55)

aldente

Długo zastanawiałem się czy „wystawić”  krótką receptę na skuteczne wędkowanie z firmą Jaxon, ponieważ Koledzy biorący udział w  konkursie napisali już wszystko na ten temat! Sprzęt firmy Jaxon jest rewelacyjny i powielanie tych samych zdań opiewających jego walory mija się po prostu z celem. Jednak 8-go czerwca podczas mojej wyprawy wędkarskiej miało miejsce zdarzenie, które uzmysłowiło mi, jak bardzo odczułem brak jednego jedynego elementu tej Firmy.

Tego dnia o 4 rano wybrałem się ze spinningiem nad bardzo głęboką wodę pewnego kanału żeglugowego.

Miałem zamiar połowić sandacze. Zanosiło się na parokilometrowy spacer po kamiennych umocnieniach brzegowych. Postanowiłem więc zredukować ilość zabranego sprzętu, a dzień zapowiadał się  upalny. Oprócz kompletu jaskrawych gum odpowiednich na tę wodę i jigowych główek zabrałem wodę do picia a PODBIERAK zostawiłem w domu!!! Był to mój lekki i zgrabny podbierak Jaxona, o którym potem już tylko cały czas myślałem w momentach, kiedy spinały mi się kolejne okonie i sandacze. Tak...wiedziałem, że warunki terenowe są trudne ale zignorowałem je dla własnej wygody. Kamienie na opasce były niesamowicie chybotliwe i na każdy krok było trzeba cholernie uważać, by nie skręcić nogi. Aby podejść do samej wody,  trzeba było pokonać wysokie trawy i stromy spad brzegu. Stojąc na ostatnich głazach przed lustrem wody nie było możliwości, by podebrać rybę ręką.

W krótkim odstępie czasu brały sandacze, grube okonie i szczupak. Rozpaczliwie  próbowałem lądować młynkujące ryby na wysokie kamienie brzegowego umocnienia.  Jak przez mgłę widziałem niebieską metkę siatki podbieraka Jaxon, który świeżo wyprany po ostatniej wyprawie suszył się w ogrodowej altance.

Moja recepta na skuteczne i udane wędkowanie: przemyśl i zaplanuj wyprawę wędkarską w najdrobniejszym szczególe, nigdy nie rezygnuj z zabrania ważnych elementów ekwipunku, bez którego nie ma mowy o spełnionym wędkowaniu.

JUŻ NIGDY NIE ZOSTAWIĘ MOJEGO PODBIERAKA FIRMY JAXON W DOMU! PRZYRZEKAM!

(2014/06/10 21:55)

SVT

Dziękuję za wybranie mojej recepty i pozdrawiam.Zwycięzcom życzę wielkich sukcesów.Pozdrawiam bocznytrok i barrakuda81- miłego wędkowania z Jaxon. (2014/06/16 09:56)

SVT

Kurier bardzo szybko dostarczył przesyłkę, o godz 10:00.
Nagroda wygrana w konkursie 
Torba spiningowa na akcesoria.
Czapeczka z daszkiem Team Jaxon.
Żyłka Satori 150m/20mm/9KG

Jestem zadowolony z nagrody, czapeczka jaką sobie upatrzyłem. Żyłeczka do testów i fajna torba z dość mocnego materiału.

Jeszcze raz bardzo dziękuję. (2014/06/18 17:33)

Bartek558

Firma Jaxon sprzęty kolorowe,a w wakacje ryby nie zliczone (2014/07/12 14:08)