Konkurs dla znawców sprzętu - wyniki

/ 10 odpowiedzi / 2 zdjęć
Ogłaszamy wyniki naszego konkursu dla znawców sprzętu. Bon o wartości 100 zł otrzymuje Romuald55. Gratulujemy. Za tydzień ogłosimy kolejnego zwycięzcę.

Pozdrawiamy
redakcja


Witamy, ze względu na wyjazd dopiero dziś podajemy wyniki dla dwóch tygodni tj. 15-20.10 oraz 21-27.10. Dla rozwiania wątpliwości od razu zaznaczamy, że nie opinie powielone liczą się jako 1 raz.
Zwycięzcą tygodnia 15-20.10 został kolega Ryukon1975 - gratulujemy!
Zwycięzcą tygodnia 21-27.10 został kolega WedkarzOlsztynek - gratulujemy!
Obaj zwycięzcy otrzymują bon o wartości 100 zł.

A za tydzień podamy wyniki z ost. tygodnia października oraz zwycięzcę nagrody miesiąca października. (2019/10/28 10:52)

redakcja


Witamy, zgodnie z zapowiedzią prezentujemy wyniki z ostatniego tygodnia października oraz za cały październik (4 tygodnie).
Zwycięzcą 4ego tygodnia października oraz całego miesiąca października zostaje kolega WedkarzOlsztynek - gratulujemy!

I zapraszamy do naszej zabawy w listopadzie. (2019/11/04 18:17)

redakcja


Ogłaszamy wyniki kolejnych dwóch tygodni naszej zabawy:
- zwycięzcą pierwszego tygodnia listopada został kolega Henio7053
- zwycięzcą drugiego tygodnia listopada został kolega WedkarzOlsztynek

Gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Zwycięzcy z października już otrzymali sprzęt lub przesyłka jest w drodze. Jest okazja doposażyć się sprzętowo jeszcze w tym roku.

Pozdrawiamy (2019/11/19 14:01)

ryukon1975


Wczoraj dostałem swoją nagrodę. Jednak najbardziej mnie zaskoczył bonus jaki przy niej był. Długo myślałem o co tu chodzi. :))) Szkoda tylko że halny taki co z łowienia raczej jeszcze dziś nic nie wyjdzie. (2019/11/22 06:59)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

fishark


Wczoraj dostałem swoją nagrodę. Jednak najbardziej mnie zaskoczył bonus jaki przy niej był. Długo myślałem o co tu chodzi. :))) Szkoda tylko że halny taki co z łowienia raczej jeszcze dziś nic nie wyjdzie.
Gratulacje, fajny bonus! (2019/11/23 01:13)

redakcja


Prezentujemy wyniki naszej zabawy w trzecim tygodniu listopada - zwycięzcą został kolega ryukon1975. Gratulujemy!
Jednocześnie uwzględniając Wasze sugestie z końcem listopada zawiesimy nasz konkurs. Do zabawy wrócimy wiosną kiedy uzupełnimy bazę produktów o kolejne marki. (2019/11/25 20:36)

ryukon1975


Niestety ale żeby było pod czym pisać recenzje trzeba żeby skle miał w miarę szeroki asortyment. Jeszcze większe znaczenie ma to by sklep odniósł jakiś sukces czyli żeby byli klienci. Pisząc na temat spinningu dlatego że głównie ten sprzęt opisywałem potrzeba więcej jak jednej firmy.
W jednym sklepie chciałbym mieć dostę do przynęt spinningowych, główek, przyponów i innych potrzebnych akcesorii.
Ostatnio żeby odświeżyć lekko drobiazgi na szczupaka musiałem zaliczyć trzy sklepy, O ile nie zawsze to kłopot to jednak czasem tak. Inna sprawa że asortyment jest aktualnie tak szeroki że po obejrzeniu trzech, czterech filmów na YT wiem że ci ludzie którzy je nagrali nie dogadaliby się w sprawie sprzętu między sobą a co dopiero z innymi wędkarzami. (2019/11/30 15:58)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

redakcja


Witamy, zgodnie z poprzednią zapowiedzią prezentujemy wyniki naszej zabawy w ostatnim tygodniu listopada oraz za cały listopad.
Zwycięzcą ost. IV tygodnia listopada został kolega Henio7053
Zwycięzcą całego listopada został również kolega Henio7053
Gratulujemy zwycięzcy. Walka była do samego końca. Jednocześnie zgodnie z zapowiedziami zawieszamy naszą zabawę do nowego sezonu 2020. W międzyczasie rozszerzymy zakres produktów w sklepie. (2019/12/02 18:29)

Artur z Ketrzyna


Witamy, zgodnie z poprzednią zapowiedzią prezentujemy wyniki naszej zabawy w ostatnim tygodniu listopada oraz za cały listopad.
Zwycięzcą ost. IV tygodnia listopada został kolega Henio7053
Zwycięzcą całego listopada został również kolega Henio7053
Gratulujemy zwycięzcy. Walka była do samego końca. Jednocześnie zgodnie z zapowiedziami zawieszamy naszą zabawę do nowego sezonu 2020. W międzyczasie rozszerzymy zakres produktów w sklepie.
To konkurs trwa? Czy został przerwany?


No i jak asortyment sklepu. Został odpowiednio rozszerzony by było co komentować?

(2019/12/13 18:50)

Jakub Woś


Witamy, zgodnie z poprzednią zapowiedzią prezentujemy wyniki naszej zabawy w ostatnim tygodniu listopada oraz za cały listopad.
Zwycięzcą ost. IV tygodnia listopada został kolega Henio7053
Zwycięzcą całego listopada został również kolega Henio7053
Gratulujemy zwycięzcy. Walka była do samego końca. Jednocześnie zgodnie z zapowiedziami zawieszamy naszą zabawę do nowego sezonu 2020. W międzyczasie rozszerzymy zakres produktów w sklepie.
To konkurs trwa? Czy został przerwany?


No i jak asortyment sklepu. Został odpowiednio rozszerzony by było co komentować?

Â

(2019/12/14 08:49)