Zaloguj się do konta

Konkurs -Dagon funduję dwa kalendarze.

utworzono: 2018/12/28 15:48
w-ptak

Wygrają 2 osoby, którym ufunduję po jednym kalenadrzu ściennym Dragona. Dla mnie, jako zutora zdjęcia na kalendarzu, jest to tym bardziej miła czynność. :)

W środę 3.01.2019 r. na tym forum zadam jedno pytanie z trzech podanych tutaj i teraz, więc będzie można się przygotować do odpowiedzi - udzielonej jak najszybciej:

1. Nowego kołowrotka Team Dragon SL.
2. Nowych ciężarów wyrzutowych spinnngów MS-X.
3. Nowego kołowrotka MegaBAITS przeznaczonego do feedera (dedykowany feederowi).

Zapraszam do zabawy. :)


[2018-12-28 15:48]

w-ptak

Konkurs - Dragon, funduję dwa kalendarze

Wygrają 2 osoby, którym ufunduję po jednym kalendarzu ściennym Dragona. Dla mnie, jako autora zdjęcia na kalendarzu, jest to tym bardziej miła czynność. :)

W środę 3.01.2019 r. na tym forum zadam jedno pytanie dotyczące jednego z trzech podanych tutaj akcesoriów, więc będzie można się przygotować do odpowiedzi - udzielonej jak najszybciej:

1. Nowego kołowrotka Team Dragon SL.
2. Nowych ciężarów wyrzutowych spinningów MS-X.
3. Nowego kołowrotka MegaBAITS przeznaczonego do feedera (dedykowany feederowi).

Zapraszam do zabawy. :)

Powyżej wstawiłem poprawny tekst zapowiedzi. Okazało się, że po podwójnej edycji wpisu tematu w piątek (z powodu dopasowywania rozmiaru zdjęcia) wstawiony tekst (a nawet tytuł) mówiąc kolokwialnie posypał się na serwerze, co przeoczyłem. Luxxxis, dzięki za czujność. :) Waldemar

[2018-12-29 19:05]

luxxxis

Luxxxis jest czujny jak ważka... [2018-12-30 18:57]

w-ptak

Uwaga, dzisiaj zapowiedziany konkurs, funduję dwóm osobom po 1 kalendarzu firmowym, przesyłka na mój koszt.
Odpowiedż na zadane pytanie proszę przysłać na mój adres służbowy marketing@firmadragon.pl
odpowiedzi udzielamy do godz. 15:00.
Zwycięzców wyłonię spośród udzielających prawidłowej odpowiedzi, a następnie w drodze losowania.
W dn. 4 stycznia na tym forum, w tym wątku, ogłoszę wygranych.
Wygrani proszeni są o przesłanie do mnie na podany adres mejlowy (marketing@...) swojego adresu w celu przyjęcia kalendarza wysłanego kurierem.

No, to zaczynamy - START!
Oto pytanie:

Proszę podać przełożenie nowego kołowrotka feederowego MegaBAITS Stealth L.D.Feeder FD 1150i.

Życzę wygranej!
[2019-01-03 08:41]

ryukon1975

Wiem ale nic nie powiem.:) [2019-01-04 09:18]

Przedstawiciel Dragon

:) [2019-01-04 10:21]

w-ptak

No, nie wierzę - na 9 odpowiedzi tylko 1 dobra? Panowie, panie, ta odpowiedź jest w zasięgu google i na portalu firmowym. :) [2019-01-04 10:24]

Majster 81

No, nie wierzę - na 9 odpowiedzi tylko 1 dobra? Panowie, panie, ta odpowiedź jest w zasięgu google i na portalu firmowym. :)

Szczesliwiec, bedzie mial dwa kalendarze ).

[2019-01-04 13:54]

ogtw

Z takim kalendarzem, to może wiosna prędzej przyjdzie. [2019-01-04 14:01]

w-ptak

Szanowni Koledzy i Koleżanki,
na 9 zgłoszeń zawierających odpowiedź na pytanie konkursowe, niestety, tylko jedno udzielone przez Kolegę Sławomira Zajkowskiego okazało się być poprawnym.
Niniejszym ogłaszam, że Kol. Sławomir Zajkowski otrzymuje ode mnie kalendarz ścienny firmy Dragon. Gratuluję wygranej. :) Proszę o przyszłanie adresu i nr. tel. celem wysłania kalendarza (kurierem).

Dziękuję wszystkim za udział. :) [2019-01-04 15:51]

w-ptak

W tej sytuacji 1 kalendarz mam wolny i możemy zrobić dogrywkę... Ktoś chętny? [2019-01-04 15:52]