Koniec kariery sportowej Adama !

/ 25 odpowiedzi
Jak koledzy i koleżanki przyjęliście dzisiejszą wypowiedz Adama dla TVP? Ja przyznaje, że łezka w oku mi się zakręciła:( Tyle dobrego dla nas zrobił...
Majster 81

JEST BYŁ POZOSTANIE WIELKI (2011/03/03 19:56)

mienta

taki mały wielki człowiek co swoje zdobył i zrobił więc czas dać innym szanse (2011/03/03 19:57)

u?ytkownik37642

Następny będzie Kamil S. Więc bez obawy ktoś pociągnie to dalej... (2011/03/03 20:02)

emil30

Adaś jest wielki!!!.Kończy karierę skoczka w wielkim stylu. (2011/03/03 20:24)

wojtek1619

wielka szkoda ale adas ma juz swoj wiek ale skoki bez niego to juz nie to samo  (2011/03/03 20:51)

bluehornet

Odejść będąc na topie , to wielka sztuka wymagająca głębokiego zastanowienia i wielkiej odwagi !!!! Dla mnie ADAM MAŁYSZ jest , był i będzie zawsze WIELKI !!! Na pohybel tym , którzy na Nim psy wieszali , jak mu nie szło - człowiek , to nie maszyna ....... (2011/03/03 20:56)

robcio2535

wielka szkoda ale adas ma juz swoj wiek ale skoki bez niego to juz nie to samo 

Dokładnie skoki bez Adasia to juz nie bedzie to samo :-( no i Adam dla prawdziwych kiboli był jest i bedzie wielki :-) Dziekuje mu za cudowne chwile zimowe i letnie też które dzieki niemu przeżywałem .
Miejmy nadzieje ze to co uczynił Kamil w tym roku to tylko namiastka tego co bedzie w kolejnych :-) (2011/03/03 21:18)

pstrag222

Zostawia po sobie mam nadziej godnego następcę. Ale wielkie brawa dla Adama były to wielkie i piękne lata. Zrobił dla nas wiele dobrego. Heh dziękujemy Adam (2011/03/03 21:32)

bartek05

zasłużył na to zdobył wszystko i teraz odpoczynek ale mógłby jeszcze poskakać (2011/03/03 21:48)

piotrekelk

taki sportowiec to perełka...wielka szkoda że kończy karierę...ale zdobył to co miał zdobyć i może być z siebie dumny! nigdy w niego nie wątpiłem i zawsze mu kibicowałem, nawet jak nie był w najlepszej formie...no i po pewnym czasie pokazał na co go stać! nie bez powodu został ogłoszony najlepszym skoczkiem dekady:) i jeszcze życzę mu żeby staną na podium na koniec sezonu! (2011/03/03 23:38)

piotrekelk

i jeszcze jedna rzecz która cieszy, był obdarowywany szacunkiem przez innych skoczków co widać np na tym zdjęciu:) (2011/03/03 23:45)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

polobmw

wątpię żeby drugi taki się pojawił 3 razy z rzędu  puchar świata. teraz wszystko szybko leci , co chwile ktoś się pojawia lecz na krótko. łezka się zakręciła i to duża. Wielkie dzięki Adaś !! WIELKIE (2011/03/04 16:04)

ryukon1975

Adam zrobił swoje.Żaden prawdziwy kibic nie zapomni jego zwycięstw i emocji jakich nam dostarczył.Wspaniale też że odchodzi w odpowiednim czasie i wspaniałym stylu.Niestety już kolejnej zimy-Będzie nam go brakowało na skoczniach. (2011/03/14 10:26)

Diablo

Nie wiem czy liczyć na to że druga seria się nie odbędzie... bo chyba lepiej niż 1 i 3 miejsce już być nie może..
  (2011/03/20 11:37)

u?ytkownik61983

Piękna sprawa na zakończenie kariery Adama Małysza , Kamil pierwszy - Adam trzeci  :))) (2011/03/20 11:47)

spines21

Wspaniały konkurs na zakończenie wielkiej ,wspaniałej kariery Adama Małysza.

Jeden z największych skoczków w historii i wielki sportowiec.Wielki szacunek.

Wielki sportowiec w pięknym stylu odchodzi,ale jest następca-z całego serca życzę Kamilowi równie wielkich sukcesów. Jemu i nam wszystkim:)

(2011/03/20 12:07)

jamesbond

Wspaniały konkurs na zakończenie wielkiej ,wspaniałej kariery Adama Małysza.

Jeden z największych skoczków w historii i wielki sportowiec.Wielki szacunek.

Wielki sportowiec w pięknym stylu odchodzi,ale jest następca-z całego serca życzę Kamilowi równie wielkich sukcesów. Jemu i nam wszystkim:)

Oczywiście Polakom wszystkim (wiesz co by Niemcy robili jakby tak któryś z nich wygrywał??? o zgozo) (2011/03/20 12:26)

u?ytkownik26041

wymarzony konkurs na zakończenie kariery Adama dwóch naszych na podium wielki szacunek dla naszych skoczków i Adasia za to co zrobił dla nas (2011/03/20 12:27)

780528

Wielki szacunek dla Adama za to ,że był, jest i będzie zawsze wielkim człowiekiem i sportowcem. (2011/03/20 13:15)

kobikobi1

Zły tytuł.Powinno być "Koniec kariery sportowej  Adama"
Taki człowiek jak Małysz skazany jest na sukces,i wierze ,że w najblizszych latach beda kolejne sukcesy Adama Małysza.Kto wie może trenerskie?
Tymczasem chylę czoła za to co zrobił dla polski.Adam jesteś WIELKI!!!!! (2011/03/20 14:05)

Norbert Stolarczyk

Słuszna uwaga Kobikobi, tytuł należy zmienić...
Również jestem zdania, że Adam wychowa jeszcze nie jednego polskiego champoina, jeśli tylko pozostanie w braży. Usłyszymy o nim nie raz.

Kamilowi życzę sukcesów jeszcze wiele przed nim do zrobienia, będę trzymał za niego kciuki jak trzymałem za Adama. (2011/03/20 16:44)

Rufin

"Umarł Król,niech żyje Król"-te słowa nie są dziś bez znaczenia.Kibicuję dla Kamila,ale skoki bez Adama to już nie to samo!Niby jestem Polakiem i dla każdego Polaka powinienem kibicowac równomiernie,lecz przyznaje się bez bicia-moje serce zawsze będzie z Adamem.To on dla mnie będzie ciągle numerem 1............. (2011/03/20 21:35)

u?ytkownik61983

"Umarł Król,niech żyje Król"-te słowa nie są dziś bez znaczenia.Kibicuję dla Kamila,ale skoki bez Adama to już nie to samo!Niby jestem Polakiem i dla każdego Polaka powinienem kibicowac równomiernie,lecz przyznaje się bez bicia-moje serce zawsze będzie z Adamem.To on dla mnie będzie ciągle numerem 1.............

Niby jesteś Polakiem........hmm (2011/03/21 07:42)

kamil11269

przez Adama Polskie skoki zaczęły się rozprzestrzeniać, ale życzę mu dalszych sukcesów w tym czym się teraz zajmuje... Kamil Stoch pokaże nam na co go stać (2012/08/13 08:36)

u?ytkownik124872

Adam Małysz - człowiek jak każdy inny : ze swoimi ułomnościami , błędami życiowymi , wadami czy też dla odmiany : zaletami i dokonaniami. Dla jednego sukcesem i cudem będzie wyczyn sportowy a dla drugiego np : ktoś kto ratuje konie przed rzeźnią albo osoba  pracująca na dwóch etatach , by nakarmić dzieci ....Każdy ma jakąś misję do spełnienia , jakiś plan do wykonania ; czasem mówi się ,że sportowcy muszą mieć szczególną determinację i siłę woli , by sprostać ćwiczeniom , obozom  , znieść presję zawodów i spełnić ambicje swoje jak i trenera ,ale czy jakikolwiek inny człowiek : jest w stanie funkcjonować  - będąc niesystematyczny , wytrwały i co najważniejsze : uczciwy względem siebie i innych ? 
Nie rozumiem zachwytu nad Adamem Małyszem czy też  jakimkolwiek sportowcem : tych rozanielonych min i laudacji słanych na drugą stronę szklanego ekranu telewizora czy trybun , "prysiudów " , ukłonów , laurów , pogwizdów radości , picia na umór z powodu wygranej idola czy wreszcie : BAJECZNYCH PIENIĘDZY , które są nieosiągalne dla wielu , często bardzo ciężko pracujących - zwykłych , małych ludzi . (2012/08/13 09:58)