Konger World Chamion Dancer 2,4m 3-14g

/ 5 odpowiedzi
Witam czy posiada ktoś wędkę Konger World Champion Dancer  dł. 2,4m, cw. 3-14g? Jeżeli tak, to prosiłbym aby napisać o nim coś więcej niż można się dowiedzieć w opisie producenta. Z góry dzięki za pomoc ;)

uvex


Miałem wcześniejszą wersję tj zieloną. Służyła mi kilka ładnych lat. Jeżeli chodzi Ci o szerszy opis to masz go w linku, który podał @kwas 1423 Nic tutaj nie można dodać, pomimo iż wędka jest krótsza.
Model który teraz jest w sprzedaży też miałem w ręku i w zasadzie poza tym, że blank jest czarny, to różnicy nie widziałem.
Swoją wędkę sprzedałem i teraz cholernie tego żałuję. Miałem wizję, że zastąpi ją  TD 2,7 3 - 14 lub 2,6 5 - 18 ale niestety pomyliłem się okrutnie.
WC może jest mniej czuły ale za to dobrze trzyma rybki. TD są czułe do bólu ale niestety gubią rybki.
Zapomniałem dodać iż mój Dancerek służył mi do łowienia pstrągów i wywiązywał się z tego bdb TD do łowienia pstrągów na krótkiej żyłce tj 4 - 10 metrów niestety nie sprawdziły się.

Tak na koniec dodam, że na mojego Dancerka na żyłce 0,20 mm wytargałem na wagę na brzeg około 2 metrowy, kropkowańca 47 cm

Dancerkiem próbowałem też łowić z łódki i brzegu zbiorników zaporowych, jednakże dolnik na tyle jest krótki, że bardzo źle rzuca się dwoma rękami.
(2013/07/12 14:31)

daviid7


@uvex - dzięki, za pomoc ;) (2013/07/13 14:56)

uvex


Nie ma za co, mam nadzieję, że info przydało się.

Pozdrawiam. (2013/07/21 13:05)