Konger World Champion Tango

/ 7 odpowiedzi
http://www.allegro.pl/item411091151_kolowrotek_quantum_catalyst_ci10pts_nowy_paproch.html



http://www.allegro.pl/item413201157_konger_world_champion_tango_240_8.html


LEKKI SPINING CZY WARTO POMOZCIE Z GORY DZIEKI
z@mela


co do kołowrotka to nie wiem bo nie mam ale.. wędka K. W. C.Tango osobiście posiadam ale o długości 2,7m i cw 1-10g i szczerze mogę powiedziec ze to moj najlepszy kij ogólnie uwielbiam nim łowić , świetnie czuć puknięcie kazdego okonia i z 60cm szczupaczkiem sobie radzi bez wiekszych problemów (dzisiaj takiego mialem ale pod brzegiem była obcinka:( ) . Moim kijem łowie na głowki po 7g i spisuje bez problemu wiec pewnie Twój 1-8 bedzie delikatniejszy ale myślę ze Tango warty tych pieniędzy. (2008/08/09 22:05)

loli


WIELKIE DZIEKI WLASNIE NIE WIEM CO TO ZA KOLOWROTEK PODOBNO NIEZLY A ROZMIAR IDEALNY DZIEKI ZA POMOC POZDRAWIAM JA NA STAWIAM SIE NA MALE WOBLERY FIRMY RAPALA ZOBACZYMY 3G I 4G MUSLE ZE UCIAGNIE A WY JAK MYSLICIE I JAKI MOZECIE DORADZIC KOLOWROTEK (2008/08/09 22:18)

z@mela


Do mojego kongera stosuje kręciol Shimano Nexave 2500 moze troche duzy ale za to w maire uniwersalny ogolnie mam 2 te mlynki i ten z przed roku sprawuje sie lpeiej niz ten nowy chodzi o polowe ciszej i jest lepiej spasowany ale za150zł nie ma co oczekiwac super sprzetu. (2008/08/10 00:31)

loli


pewnie ja zaczynam ze spiningiem mam takie pytanko moze zabrzmiec glupio lepiej uzywac przyponu czy nie jak mam plecionke (2008/08/10 01:39)

z@mela


Stosować bedziesz plecionke wiec pewnie glownie do polowu szczupakow , sandaczy boleni i z tych 3 rybek wolfram stosuj tylko do szczupaka . Co do "mniejszych" ryb to zadnych przyponów nie stosuj bo usztywniaja zestaw przez co przyneta troche kuleje a okon czy klen i tak nie odgryzie przynęty. Dodam jeszcze ze jak bedziesz kupowal plecionke to najlpeiej Power Pro może tania nie jest ale dobra i na szczupy łowione w rzece to grubość 20lg-0,23mm musisz miec bo ciensze to jest porazka na twardych zaczepach. Do okoni , kleni , jazi zyłka 0,18 starczy spokojnie . Jako przyłów moze sie trafić szczupak który uderzy i poczujesz luz na zyłce i brak przynęty "obcinka" . (2008/08/10 10:18)

loli


wlasnie ale czy nie musze brac pod uwage tego ze bede mial woblera 3g plecionka tez wazy czy moja wedka bedzie w 100 ydajna skoro ma 10g max wyrzutu (2008/08/10 12:05)

z@mela


woblerek o takiej wadze to pewnie z 3cm dlugości wiec na klenia jazia lub okonia i do lowienia tych rybek użyłbym raczej żyłki ew plecionki 0,06 i tutaj o dodatkowy cięzar nie musisz sie bać ale ważne jest zeby meic dobrze wyregulowany hamulec kołowrotka zeby przy zacieciu nie było PSTRYK (2008/08/10 12:10)